[Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de DarkComy » 22 Sep 2009, 22:07

trabzonspor scrie:
ady_azzuro scrie:ce bine ar fi sa nu vedem nici la timisoara jucatori gen dorel, soava, baird, dina in teren.
din pacate ai toate sansele sa`i vezi pt ca tocmai d`aia fusera menajati... dorelus era cu maruntelu la oficiala, probabil faceau tactica pt meciu de`acolo
Poate discutau ultima fila din Jurnalul unui capitan de echipa. :laughing:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de Doomsday » 22 Sep 2009, 22:21

@manex, sunt putin surprins, dar o sa ma obisnuiesc, in situatia mea, au fost mai multi...

@hanky panky, pai, sa nu le mai rupem, dar cine crezi ca intelege?

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 22 Sep 2009, 22:25


trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 22 Sep 2009, 22:58

wb_lion scrie:
trabzonspor scrie:Apropo, ce se`ntampla la tribuna a 2a ? ca vazui un sobolan de la ardia ca luase 3 pancarte sau ceva de genu de pe gardul de la tribuna a 2a...
pe una era ceva dedicat lu Borhot , da nu apucai sa vad mai bine .
da ce fu bibicule cu tine la meci, tu revolutionaru care protestai ? nu zisasi si tu nimic, sa te fi somat sa dai 2,3 beri daca vrei sa ajungi iar acas teafar si nealterat :cool:
u, a, viola!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de DarkComy » 22 Sep 2009, 23:04

Ete ce fata sictirita are chiar si dupa gol. Oricum, mi-a placut atitudinea lui Trica care s-a dus sa traga de Costea sa se bucure si el la goluri. Nici nu inteleg de ce a fost pus capitan Costea cand e clar ca singurii jucatori de la echipa asta care merita banderola sunt Trica si Dananae
Imagine
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 22 Sep 2009, 23:05

zici ca e vampir d`ala :laughing: zombie :cool:
u, a, viola!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de blue_titan » 22 Sep 2009, 23:10

DarkComy scrie:Ete ce fata sictirita are chiar si dupa gol. Oricum, mi-a placut atitudinea lui Trica care s-a dus sa traga de Costea sa se bucure si el la goluri. Nici nu inteleg de ce a fost pus capitan Costea cand e clar ca singurii jucatori de la echipa asta care merita banderola sunt Trica si Dananae
Imagine
excelenta poza. de trica nu mai zic. castig enorm. oricum sunt numai vedete in lot.
trica ii aduce cu picioarele pe pamant!

respect

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de DarkComy » 22 Sep 2009, 23:25

Ma dar eu chiar nu pot sa inteleg de ce e sictirit. La filmuletele de la antrenamente glumeste si zambeste dar in zilele cu meci e mereu suparat si ma enerveaza cand il vad asa ca imi aduc aminte cum se bucura la primele goluri in tricoul Universitatii.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de blue_lions » 22 Sep 2009, 23:53

Doomsday scrie:Intr-adevar, Cristescu a tipat o data la Costea, am auzit si eu dar n-am inteles ce i-a zis.
Au jucat in stilul caracteristic lui Mogo, in unele momente la intamplare.
Costea, nu inteleg de ce nu se potoleste cu figurile astea... La fel, azi, a fost mai tot timpul suparat pe coechipieri, de ce? Numai el stie...

Cat despre organizare, de tot rahatul, ajusnei la stadion la 18:50, ma duc sa intru, si jandarmul imi spun sa ma duc sa-mi iau bilet de la SEDIUL CLUBULUI, intre timp ma uitasem sa vad ambulantii, dar nu erau, evident.
La 19:03 eram la sediu, ma gandeam sa nu fie aglomeratie, dar era coada de 2 min., erau doar 2 cucoane care vindeau bilete, am cerut unul la trib 2, dar nu mai avea (desi nici un sfert nu s-a umplut), i-am spus sa-mi dea unde vrea, asa ca mi-a dat la trib 1.

Am ajuns la stadion la 19:10, plus ca la pauza meciului un miros frumos de wc-uri a cuprins toata tribuna 1 sec b, care a tinut aproape toata repriza a 2.
Halal conditii, si mai si spune ca a facut, n-a facut nimic, a schimbat gazonul si ce-o fi facut la oficiala, in rest stadionul arata de parca ar fi dupa razboi, multe scaune lipsa, rupte...
Sa le fie rusine. 5 lei dai, 5 lei conditii.
Pai da lasa ca le pune Mititelu din banii luati pe abonamente... :( Sa-mi bag [cenzurat], parca jucam de vreo 20 de ani pe Nou Camp si anul asta e prima data cand n-avem conditii. Cred ca jumate din forum l-a votat pe Solomon, asa ca ce sa mai vorbim.

Cat despre poza la golul lui Costea, nici cand da gol nu e bine? Ce vreti sa sara in tribuna ca au gafat fundasii Bistritei II? Mai bine vorbiti de cretinul de Gaman, care primeste rosu direct in minutul 12, inaintea unui meci crucial pentru noi. Mitchell mi s-a parut parca mai bunicel, dar daca face cuplu cu " il capitano" am belit **** la Timisoara.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de hanky panky » 23 Sep 2009, 00:24

trabzonspor scrie:
hanky panky scrie:se simte putin neagoe

bravo
ce vorbesti tu bibicule, se simte enorm de mult neagoe, nu`sh care fusarati la meci si care vazurati, da mi`l pusa la punct pe costea ca la gradinita, si el, dar mai ales cristescu... ii arsa la un moment dat lu costica (care comenta catre neagoe) un "taci ba din gura" de cre`ca`l auzi tot stadionu... mie unu incepe sa`mi revina optimismu dupa ce vazui azi...
se simte putin neagoe - se simte enorm de mult neagoe

sper sa se "simta" mai mult de atat :)(
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

d`ampezzo

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de d`ampezzo » 23 Sep 2009, 00:50

Nu poate Neagoe sa impuna proprile tactica si faze fixe dupa 2-3-10 zile
Chiar si la meciul cu Timisoara vom vedea tot o echipa intre Mogo si Neagoe
Abia dupa 2-3 saptamani poate Neagoe sa schimbe fata universitatii

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Florin Costea

Mesaj de Cosmin™ » 23 Sep 2009, 01:05

Mi s-a parut mie sau pana la eliminarea lui Gaman am jucat 4-3-3 cu Dilevski la inchidere , Firtulescu si Trica mijocasi centrali si Fl.Costea`n banda stanga ? Apoi am jucat normal 4-4-1 .. nu aveam sa jucam altcuma o:

Mitchell mi s-a parut peste Barbu , chiar si fara jocuri oficiale in picioare . Wobay nu trebui sa lipseasca din primul 11

La Timisoara sper ca vom juca acelasi sistem cu Prepelita in centru langa Trica , cel mai probabil cu Stoica`n locul lui Gaman ( desi este bun numai mijlocas ) si cu Soava in locul lui Rose sau chiar Mitchell .
Nu vreau sa ma gandesc cum ar arata o aparare cu Barboianu / Badoi - Stoica - Soava - Rose .. dar decat Barbu .. mai bine Soava

Cat despre Fl.Costea ..va dati seama cine e el ? A dat chiar 2 goluri cu Gloria Bistrita 2 :o . E tot timpul suparat .. parca`i emo :)(

Trica capitan o: . Bafta Neagoe ucv

LE : Scuze am gresit topicul :o:
Imagine

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de ady_azzuro » 23 Sep 2009, 01:39

DarkComy scrie:Ete ce fata sictirita are chiar si dupa gol. Oricum, mi-a placut atitudinea lui Trica care s-a dus sa traga de Costea sa se bucure si el la goluri. Nici nu inteleg de ce a fost pus capitan Costea cand e clar ca singurii jucatori de la echipa asta care merita banderola sunt Trica si Dananae
iti zic eu ca asta are probleme mintale, trebuie luat de mana cu jiji si dus la psihiatru ca altfel cine stie ce alte gesturi necontrolate mai face....

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de 1948 » 23 Sep 2009, 10:05

DarkComy scrie:Ma dar eu chiar nu pot sa inteleg de ce e sictirit. La filmuletele de la antrenamente glumeste si zambeste dar in zilele cu meci e mereu suparat si ma enerveaza cand il vad asa ca imi aduc aminte cum se bucura la primele goluri in tricoul Universitatii.
e si greu de inteles

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=st ... are-injura

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Cupa Romaniei] Universitatea - Gloria II Bistrita

Mesaj de hanky panky » 23 Sep 2009, 11:00

1948 scrie:
DarkComy scrie:Ma dar eu chiar nu pot sa inteleg de ce e sictirit. La filmuletele de la antrenamente glumeste si zambeste dar in zilele cu meci e mereu suparat si ma enerveaza cand il vad asa ca imi aduc aminte cum se bucura la primele goluri in tricoul Universitatii.
e si greu de inteles

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=st ... are-injura
apld costea
sper sa inteleaga si "suporteri aia adevarati" ca nu injuraturile te imping de la spate
ucv
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Închis