[Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 17:02

trabzonspor scrie:jane ? :)(
what? shit
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 18:16

trabzonspor scrie:si inca ceva... nu m`am gandit ca ar vrea sa`l vanda, io m`am gandit ca ne minte iar mititelu si ca i`ar putea impune lui neagoe sa nu`l foloseasca (desi motive n`ar fi, da nici pe vremea lu mogosanu nu erau...)
si ce legatura au Tarzan-boy impunerea ne-folosirii cu humpingul muierii in capitala mondiala a turismului de lux? Sau el nu-si permite 3-4 zile cadou lu' nevasta'sa cu ocazia iesirii din Ramadan, de ex? :)-
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 07 Oct 2009, 19:21

stiinta4ever scrie:
trabzonspor scrie:si inca ceva... nu m`am gandit ca ar vrea sa`l vanda, io m`am gandit ca ne minte iar mititelu si ca i`ar putea impune lui neagoe sa nu`l foloseasca (desi motive n`ar fi, da nici pe vremea lu mogosanu nu erau...)
si ce legatura au Tarzan-boy impunerea ne-folosirii cu humpingul muierii in capitala mondiala a turismului de lux? Sau el nu-si permite 3-4 zile cadou lu' nevasta'sa cu ocazia iesirii din Ramadan, de ex? :)-
pai poate iar i s`a urcat la cap lu mititelu ca e mourinho si nu`l mai vrea in primu 11, si o da prin ziare ca e ala la londra cand el de fapt e consemnat in cantonament... nu de alta, da pana acu cu greu isi facea loc in primu 11 din cauza lu mititelu, se certase si cu borhot, si acu dintr`o data aparu permisia pt "humping cu nevasta" la londra... in fine, sper doar sa mi se para mie...
u, a, viola!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 19:27

trabzonspor scrie:
stiinta4ever scrie:
trabzonspor scrie:si inca ceva... nu m`am gandit ca ar vrea sa`l vanda, io m`am gandit ca ne minte iar mititelu si ca i`ar putea impune lui neagoe sa nu`l foloseasca (desi motive n`ar fi, da nici pe vremea lu mogosanu nu erau...)
si ce legatura au Tarzan-boy impunerea ne-folosirii cu humpingul muierii in capitala mondiala a turismului de lux? Sau el nu-si permite 3-4 zile cadou lu' nevasta'sa cu ocazia iesirii din Ramadan, de ex? :)-
pai poate iar i s`a urcat la cap lu mititelu ca e mourinho si nu`l mai vrea in primu 11, si o da prin ziare ca e ala la londra cand el de fapt e consemnat in cantonament... nu de alta, da pana acu cu greu isi facea loc in primu 11 din cauza lu mititelu, se certase si cu borhot, si acu dintr`o data aparu permisia pt "humping cu nevasta" la londra... in fine, sper doar sa mi se para mie...
:o m'ai spart cu logica asta, trebuie sa recunosc...imi trebuie o injectie cu 300 de vodca sa-mi revin :laughing:
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 07 Oct 2009, 19:48

stiinta4ever scrie: :o m'ai spart cu logica asta, trebuie sa recunosc...imi trebuie o injectie cu 300 de vodca sa-mi revin :laughing:
trimite si tu prin posta, nu fi zgarcita
u, a, viola!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 19:53

trabzonspor scrie:
stiinta4ever scrie: :o m'ai spart cu logica asta, trebuie sa recunosc...imi trebuie o injectie cu 300 de vodca sa-mi revin :laughing:
trimite si tu prin posta, nu fi zgarcita
vorba lu' Huidu....ciment :smoke:
L.E. lasa un PO Box sa-ti trimit o dusca ca pari baiat simpatic...tarzan,auzi :-D
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.p » 07 Oct 2009, 20:02

stiinta4ever scrie:
trabzonspor scrie:doryne... nevasta`sa traieste in capitala sierrei leone... daca ala s`a dus in anglia sa`si vada nevasta, io sunt tarzan si`o caut pe jane...
Deci....alege varianta corecta:
A.Arsenal
B.Chelsea
C.Tottenham
D.West Ham United
E.Crystal palace
F.Fulham
G.Queens Park Rangers
H.Charlton Athletic
I.Wimbledon FC
Sper ca nu s-a dus sa imparta dvd-uri cu el insusi "in action" :smoke: ci are si el un agent si cei interesati au vrut sa-l cunoasca :)- Asa-i Tarzane? :-)
Deci ca sa nu ne certam pune la 1. Millwall da?

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 20:11

alex.p scrie:
stiinta4ever scrie:
trabzonspor scrie:doryne... nevasta`sa traieste in capitala sierrei leone... daca ala s`a dus in anglia sa`si vada nevasta, io sunt tarzan si`o caut pe jane...
Deci....alege varianta corecta:
A.Arsenal
B.Chelsea
C.Tottenham
D.West Ham United
E.Crystal palace
F.Fulham
G.Queens Park Rangers
H.Charlton Athletic
I.Wimbledon FC
Sper ca nu s-a dus sa imparta dvd-uri cu el insusi "in action" :smoke: ci are si el un agent si cei interesati au vrut sa-l cunoasca :)- Asa-i Tarzane? :-)
Deci ca sa nu ne certam pune la 1. Millwall da?
traiti' sefu'....cum sa nu?.... a se citi A.Millwall :lol:
oricum n'avea fata de Arsenal :)-
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.p » 07 Oct 2009, 20:24

Asa, asa. Bravo.

PS. Acum urmeaza sa intre trabzonspor si sa spuna ca te-am convins sa schimbi ca sunt mogul, si altfel aveai probleme. :)( :)(

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de stiinta4ever » 07 Oct 2009, 20:30

alex.p scrie:Asa, asa. Bravo.

PS. Acum urmeaza sa intre trabzonspor si sa spuna ca te-am convins sa schimbi ca sunt mogul, si altfel aveai probleme. :)( :)(
De ce nu? mai marcheaza un post moka la cele 700/3 luni :lol: Apropo se premiaza cu ceva? :)(
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de alex.p » 07 Oct 2009, 20:44

Da, bineinteles. Primeste ban mai rar acum, nu vezi ca are 700 de mesaje de cand nu si-a mai schimbat userul? :)(

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 07 Oct 2009, 21:43

alex.p scrie:Deci ca sa nu ne certam pune la 1. Millwall da?
mogulu, mogulu, mogulu destabilizeaza si manipuleaza... huo mogulu

p.s. poate te dau in gat ca ti`am dat mita sa`mi iei apararea ca sa nu mai iau ban
u, a, viola!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de ady_azzuro » 08 Oct 2009, 01:27

blue_lions scrie: 2) Parca te si vad la anul in Europa League, lesinat de emotie ca ti-a dat Costea autograf cand a venit sa salute suporterii dupa hattrick-ul cu Ajax :)(
cum lesinau alea la concertul lui Michael Jackson din buCUResti si zbierau " a plecat Michael si nu se mai intoarce" ... asa si tu :)( :)( o sa te ia lumea la palme ca sa-ti revii
eu unul nu ma vad, dar imi place ca tu inca visezi ca vom juca in europa league la anu'. :-D

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de trabzonspor » 08 Oct 2009, 08:57

ady_azzuro scrie:eu unul nu ma vad, dar imi place ca tu inca visezi ca vom juca in europa league la anu'. :-D
si ce ba, tu nu visezi ? chitrosule...
u, a, viola!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Amical] Universitatea - Gloria Bistrita

Mesaj de ady_azzuro » 08 Oct 2009, 10:10

eu am visat anu trecut si mi-a trecut partea cu visele, de data asa las echipa sa ma surprinda si sa se califice. :cool:

Închis