Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem la Ploiesti?

Poll ended at 18 Oct 2009, 09:58

Invingem
32
73%
Egal
5
11%
Luam bataie
7
16%
 
Total votes: 44

d`ampezzo

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 23 Oct 2009, 17:33

Nu o lista, ci 4 pagini ( fata / verso) cu date ale suporterilor pentru ca nu erau atatia cati s-au vehiculat (nu-i asa)
:-x :-x :-x :-x

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 23 Oct 2009, 19:31

cel mai urat lucru : sa te duci la meci si sa nu te lase sa vezi meciul
pt un club cum este universitatea asemena greseli s-ar putea sa fie fatale
in vine in minte meciu lu dinamo de la urziceni cand dinamovistii nu erau lasati sa intre si turcu a venit la poarta acolo si i-a bagat
din pacate relatia suporter-club este din ce in ce mai proasta
pfff..iar imi vin dracii tocmai cand ziceam ca poate ajung si eu maine la meci dupa mult timp
desi imi e greu...imi dau seama pe zi ce trece ca universitatea craiova cu acest patron si aceasta conducere nu poate face performanta

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 23 Oct 2009, 20:05

manex scrie:dap, s-au luat toate datele.
stai linistit ma, esti vedeta in birourile jandarmeriei, ce te tot plangi atata ? shit
u, a, viola!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 23 Oct 2009, 20:07

acu hai sa nu dam in miti. cica a incercat. insa aia de la astra au fost cei mai mari imbecili. le-am facut oricum reclamatie la opc prahova, sa vedem ce iese din asta. si sper ca si altii care au fost acolo sa faca o reclamatie aici reclamatii.prahova@opc.ro sau
prahova@opc.ro motivind ca li s-a interzis dreptul de a cumpara bilet la un spectacol sportiv, casele de bilete inchizindu-se cu o jumatate de ora mai devreme.
am mai zis, reprosez celor din staf ca nu a venit unu sa vb cu noi.
ps. legat de meci: de ce nu se duce nimeni in piata azi si miine, cu vreo 2-3000 de bilete si sa le imparta gratuit? ca oricum nu va fi nimeni?
Am zis!!

d`ampezzo

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 23 Oct 2009, 20:43

Vorbim de Nicolae, ii vine amenda preplatita

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 23 Oct 2009, 20:48

si? daca nu zicem nimic.....
Am zis!!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 23 Oct 2009, 22:13

manex scrie:si? daca nu zicem nimic.....
Intrebarea mea e: "Si ce speri tu sa se intample reclamandu'i p'aia?"

Din pacate, la 20 de ani de la revolutie si vreo 3 de membru UE, o spun cu mana pe inima si cu parere de rau...din ce citesc si ce vad despre ce se intampla acolo, Romania e departe de a fi un stat "normal" de drept....drepturile constitutionale ale cetatenilor sunt inca grav incalcate de cei aflati la putere si de cei care au bani multi!!!
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 23 Oct 2009, 23:09

sper ca macar sa ajunga la urechile timpitului de ne-a interzis intrarea ca sint unii care l-au reclamat la opc. si daca se dovedeste ca asa e, sa plateasca amenda. si atit. si doar daca ajunge la urechile lui , si tot inseamna ceva pt mine. am fost 200 de oameni, daca am face toti cite o plingere la opc ar insemna ca nu am fost luati de prosti.
am de comentat si la adresa celor care au hotarit ca trebuie sa plece acasa, la craiova, sau de unde au venit, sa bea ceva mai repede, cind o lovitura data celor de la astra ar fi fost incurajarea echipei din spatele tribunei oficiale. asta este insa alta poveste.
Am zis!!

DoRyN

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 24 Oct 2009, 09:17

Nu are nicio treaba OPC-ul, acolo trebuie sa te adresezi daca ai cumparat un produs/serviciu si el nu este potrivit standardelor/specificatiilor/normelor, etc. Tu nu ai putut sa cumperi ceva, deci ei nu au cu ce sa te ajute iar sesizarea ta nu va fi analizata.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 24 Oct 2009, 10:06

trabzonspor scrie:
manex scrie:dap, s-au luat toate datele.
stai linistit ma, esti vedeta in birourile jandarmeriei, ce te tot plangi atata ? shit
mai e unul de era vedeta la jandarmi si la cateva luni i-a venit ditai amenda fara sa fi facut nimic
numele lui e ruben, ruben navarro :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de blue_titan » 24 Oct 2009, 10:14

daca suporterii s-ar organiza intr-o liga... daca acea liga ar colabora cu clubul... daca acea liga ar face o cerere ca vin 200 de insi la ploiesti... daca ar fi reprezentata de un avocat pentru conflicte...

d`ampezzo

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 24 Oct 2009, 11:49

asa ar fi trebuit si intram
dar asta e situatia

dinamovisti au facut cerere de la asociatia suporterilor CH ( in aceeeasi etapa ) au trimis,o la brasov si dinu vama le-a asigurat posibilitatea sa vada meciul . Totul a fost legal si pe fata

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 24 Oct 2009, 12:31

DoRyN scrie:Nu are nicio treaba OPC-ul, acolo trebuie sa te adresezi daca ai cumparat un produs/serviciu si el nu este potrivit standardelor/specificatiilor/normelor, etc. Tu nu ai putut sa cumperi ceva, deci ei nu au cu ce sa te ajute iar sesizarea ta nu va fi analizata.
mai, ma gindesc ca faptul ca nu au respectat un program ar trebui sa conteze. nici nu conteaza. nu ma astept la nimic de aici.
Am zis!!

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 24 Oct 2009, 13:56

nr.zece scrie:
trabzonspor scrie:
manex scrie:dap, s-au luat toate datele.
stai linistit ma, esti vedeta in birourile jandarmeriei, ce te tot plangi atata ? shit
mai e unul de era vedeta la jandarmi si la cateva luni i-a venit ditai amenda fara sa fi facut nimic
numele lui e ruben, ruben navarro :)(
asta e nimic, mie mi`a venit odata o amenda cum ca l`as fi injurat pe mititelu in anu 2003, dupa "episodu" de la antrenamentu din decembrie 2006 dinaintea meciului cu steaua...
u, a, viola!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Astra Ploiesti - Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 24 Oct 2009, 15:43

trabzonspor scrie:asta e nimic, mie mi`a venit odata o amenda cum ca l`as fi injurat pe mititelu in anu 2003, dupa "episodu" de la antrenamentu din decembrie 2006 dinaintea meciului cu steaua...
Si cate kile zici c'avea crapu' ala? 20?? :mincinos klumea animalu'!
LE Vezi ca gresisi thread-ul....glumele pescaresti le gasesti la categoria 'bancuri' :smoke:
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Închis