[Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

CE FACEM CU MOLDOVENII?

Poll ended at 29 Oct 2009, 11:30

SALVAM INCEPUTUL DEZASTRUOS
20
41%
CE AM FACUT SI PINA ACUM
29
59%
 
Total votes: 49

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

[Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 25 Oct 2009, 11:30

Imagine Imagine Imagine
MIERCURI 28.10.2009 ORA 18.15 STADION EMIL ALEXANDRESCU-IASI

iuli

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 25 Oct 2009, 12:37

E meciul in care Neagoe trebuie sa-si demonstreze valoarea:sa motiveze jucatorii si sa gandeasca o formula de joc castigatoare pt acest meci.
Cupa este sansa noastra de reveni,cu un rezultat bun aici vom juca altfel si in campionat.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 25 Oct 2009, 13:11

iuli scrie:E meciul in care Neagoe trebuie sa-si demonstreze valoarea:sa motiveze jucatorii si sa gandeasca o formula de joc castigatoare pt acest meci.
Cupa este sansa noastra de reveni,cu un rezultat bun aici vom juca altfel si in campionat.
tare imi este frica ca neagoie e doar un antrenor de duzina
trica joaca? sau e considerata a 2 a etapa de suspendare?

JustME

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 25 Oct 2009, 13:14

sunteti prea duri cu Neagoe, e cam greu sa repare el intr-un timp atat de scurt tot ce au stricat Mititelu & Mogosanu ...

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 25 Oct 2009, 13:25

Sunt unele schimbari fata de era Mogosanu. Ceva se cunoaste, insa nu si in rezultate.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 25 Oct 2009, 13:30

cupa e singura noastra sansa de a repara sezonul stricat. sint 4 meciuri in care trebuie sa dea totul antrenor, jucatori si patron.
Am zis!!

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 25 Oct 2009, 13:34

nu cred ca suntem capabili sa jucam altfel decat am facut-o pana acum
cred ca vom lua bataie si vom spune adio si cupei
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 25 Oct 2009, 13:48

JustME scrie:sunteti prea duri cu Neagoe, e cam greu sa repare el intr-un timp atat de scurt tot ce au stricat Mititelu & Mogosanu ...
nu am nimic cu neagoe...chiar eu am afirmat de fiecare data sa lasam antrenoru sa arate ce stie indiferent de nume
si se vede ca aechipa se misca mai bine
am zis doar ca imi e frica sa nu fie si el ca toti ceilalti un trecator prin "era" mititelu

d`ampezzo

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de d`ampezzo » 25 Oct 2009, 14:23

O sa avem ghinioane :laughing:
o sa fie un rezultat mincinos, o sa fim cu 7 clase peste iasi dar nu o sa marcam ... iasul o sa aibe 2 faze - 3 goluri
avem o echipa valoroasa dar avem ghinion. Asta e, acum ne concentram pe campionat !

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 25 Oct 2009, 17:46

stati sa vedeti daca e sa castigam... cum o sa inceapa sa zica "inca mai avem o sansa pentru europa.... contestatarii sa taca din gura.."


ps : am fost la primarie , ieri, la, lansarea cartii lui Ion Jianu... si la fel cum a remarcat multa lume... nici macar cel mai neinsemnat junior de pe la craiova, n-a fost prezent....
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 25 Oct 2009, 17:57

lasa, sa batem noi si sa ne calificam mai departe. asta sa fie problema. acu parca nici nu ati vrea sa se intimple asta.
off topic: i-a invitat cineva pe cei din club la lansare? daca da, si nu s-au dus.....cam nasol de ei.
Am zis!!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de u2blue » 25 Oct 2009, 19:53

stuparu_alexandru scrie:stati sa vedeti daca e sa castigam... cum o sa inceapa sa zica "inca mai avem o sansa pentru europa.... contestatarii sa taca din gura.."


ps : am fost la primarie , ieri, la, lansarea cartii lui Ion Jianu... si la fel cum a remarcat multa lume... nici macar cel mai neinsemnat junior de pe la craiova, n-a fost prezent....

Dupa cum nici la meci n-a fost nici cel mai mic insemn al primariei ... eventual faxuri cu chitante.
De ce si-a ales primaria ca loc de lansare? ... de ce nu sediul clubului? ... in fine comentariul mi se pare tendentios.

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 25 Oct 2009, 20:21

singura sansa pentru a prinde biletele catre europa este cupa romaniei ...............mizez 2 solist ucv

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de alex.p » 25 Oct 2009, 20:49

u2blue scrie:
stuparu_alexandru scrie:stati sa vedeti daca e sa castigam... cum o sa inceapa sa zica "inca mai avem o sansa pentru europa.... contestatarii sa taca din gura.."


ps : am fost la primarie , ieri, la, lansarea cartii lui Ion Jianu... si la fel cum a remarcat multa lume... nici macar cel mai neinsemnat junior de pe la craiova, n-a fost prezent....

Dupa cum nici la meci n-a fost nici cel mai mic insemn al primariei ... eventual faxuri cu chitante.
De ce si-a ales primaria ca loc de lansare? ... de ce nu sediul clubului? ... in fine comentariul mi se pare tendentios.
Pentru ca la noi sediul clubului nu exista. Pentru ca actiunea a fost inclusa in Zilele Craiovei.

Si inca ceva. Cei de la Primarie nu sunt niciodata invitati la meci.

Masive

Re: [Cupa Romaniei] Poli Iasi - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 25 Oct 2009, 20:53

Dupa meciul asta o sa plece si neagoe . gogosanu este antrenor de 2 lei iar Neagoe de 3 lei.

Închis