International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem?

Poll ended at 08 Noi 2009, 16:31

ne rafacem moralul si invingem
25
60%
scoatem un egal amarit
5
12%
mincam bataie si ne ducem la fund de tot
12
29%
 
Total votes: 42

ozzy

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 06 Noi 2009, 22:09

Bravo Costea :hmm

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Pacala » 06 Noi 2009, 22:17

in sfarsit 3 puncte in deplasare :)( o: omul meciului...Dinaaa :)( ucv
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 06 Noi 2009, 22:17

sa tremuri pana in ultimu minut intr-un meci cu int curtea de arges care joaca si in 10 oameni
PENIBIL

ozzy

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 06 Noi 2009, 22:19

Gaman ne omoara
Neagoe face niste schimbari de toata jena

JustME

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 06 Noi 2009, 22:19

sorialis scrie: bla, bla, bla.... si e 1-0 pentru noi ....

ba, treziti-va in ...puii mei :)( , trebuie sa incurajam ...naiba echia asta, e chiar asa de greu de inteles?

aia nu-mi place , aia nu-mi place, dar mai lasati dracu' aerele, avem o situatie grea, care se indreapta cu credinta, speranta, atitudine, si mai ales...puncte...
intelege si tu la randul tau ca nu ca nu e obligatoriu ca toata lumea sa aiba aceeasi parere ca tine. din cate remarc tu ai mereu o problema cu cei care nu gandesc ca tine

daca eu spun acum ca jocul a scartait rau de tot asta inseamna ca sunt rau intentionat sau vreau raul echipei ? nu vere spun ce vad, asta e adevarul: jocul din pacate nu merge. nu sunt aere nu e un moft e adevarul. excelent ca am reusit sa scoatem 3 puncte dar asta nu inseamna ca tre` sa ne mintim singuri. eu sunt sigur ca Geana va remedia aceste probleme dar momentan jocul scartaie

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de blue_lions » 06 Noi 2009, 22:20

3 puncte care ne sunt vitale, sper sa legam o serie de 3-4 victorii o:

apld galeriei s-a auzit superb tot meciul
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1858
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de u2blue » 06 Noi 2009, 22:20

sorialis scrie:
caesar scrie:Tot anapoda jucam...multe greseli, organizare joc = 0.
Joaca din amintiri, determinare 0
Pacat ca avem jucatori... de la mijloc in sus.
Michell subtire Gaman cred ca e indragostit.
bla, bla, bla.... si e 1-0 pentru noi ....

ba, treziti-va in ...puii mei :)( , trebuie sa incurajam ...naiba echia asta, e chiar asa de greu de inteles?

aia nu-mi place , aia nu-mi place, dar mai lasati dracu' aerele, avem o situatie grea, care se indreapta cu credinta, speranta, atitudine, si mai ales...puncte...

Corect frate. usteag
Este vorba de mental ... se vedea clar erau distrusi psihic. Sper sa-si mai revina. Doar victoria conteaza!!!!!!!

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de stiinta4ever » 06 Noi 2009, 22:21

1948 scrie:sa tremuri pana in ultimu minut intr-un meci cu int curtea de arges care joaca si in 10 oameni
PENIBIL
Penibil, nepenibil bine ca baturam....pan'la urma conteaza scorul final apld
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 06 Noi 2009, 22:21

pai haideti atunci sa plecam acasa, ce naiba!

ba, luaram 3 puncte VITALE, nu am jucat stralucit, dar a fost un meci greu , foarte greu, cred ca va dati seama de ce... daca nu, atunci spuneti ca ne dadu fane punctele, ne culacam , si mai vorbim etapa urmatoare...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

JustME

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 06 Noi 2009, 22:23

n-ai inteles absolut nimic ...

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 06 Noi 2009, 22:24

stiinta4ever scrie:
1948 scrie:sa tremuri pana in ultimu minut intr-un meci cu int curtea de arges care joaca si in 10 oameni
PENIBIL
Penibil, nepenibil bine ca baturam....pan'la urma conteaza scorul final apld
normal ca e bine sunt puncte importante
dar tot mi se pare penibil sa tragi de timp cu o asemenea aechipa care joaca in 10 oameni

Avatar utilizator
Junkyard
membru
membru
Mesaje: 136
Membru din: 02 Apr 2006, 21:51

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de Junkyard » 06 Noi 2009, 22:25

Uff... Doamne-Ajuta!
Greu, greu...
Mi se pare ca jucatorii trateaza cu superficialitate fazele...
Dar frate, sa fii dominat de adversar care joaca in 10 mi se pare penibil...
Plus ca Costea cel mare mi se pare penibil, complet iesit din forma, isi mai da si cu stangul in dreptul...
6 ani pierduti fara nicio performanta trebuie sa se opreasca!
mititelu GUILTY!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 06 Noi 2009, 22:25

JustME scrie:
sorialis scrie: bla, bla, bla.... si e 1-0 pentru noi ....

ba, treziti-va in ...puii mei :)( , trebuie sa incurajam ...naiba echia asta, e chiar asa de greu de inteles?

aia nu-mi place , aia nu-mi place, dar mai lasati dracu' aerele, avem o situatie grea, care se indreapta cu credinta, speranta, atitudine, si mai ales...puncte...
intelege si tu la randul tau ca nu ca nu e obligatoriu ca toata lumea sa aiba aceeasi parere ca tine. din cate remarc tu ai mereu o problema cu cei care nu gandesc ca tine

daca eu spun acum ca jocul a scartait rau de tot asta inseamna ca sunt rau intentionat sau vreau raul echipei ? nu vere spun ce vad, asta e adevarul: jocul din pacate nu merge. nu sunt aere nu e un moft e adevarul. excelent ca am reusit sa scoatem 3 puncte dar asta nu inseamna ca tre` sa ne mintim singuri. eu sunt sigur ca Geana va remedia aceste probleme dar ii trebuie timp nu poate sa faca minuni peste noapte
intelege si tu ca nu reusim nimic, NIMIC, cu niste critici care apar absolut tot timpul!

asa cum am spus, n-am jucat extra, dar am luat 3 puncte, hai sa mai vedem si partea plina a paharului!


ca de aia goala mi s-a urat, plus ca profesionismul si secretul oricarui succes este si acela de a fi echidistand, si de ce nu, optimist...

nu am o problema personala, dar vreau sa vad si atitudine poztiva de la voi, nu doar critici intemeiate sau mai ales nu...
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

JustME

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 06 Noi 2009, 22:28

sorialis scrie: intelege si tu ca nu reusim nimic, NIMIC, cu niste critici care apar absolut tot timpul!

asa cum am spus, n-am jucat extra, dar am luat 3 puncte, hai sa mai vedem si partea plina a paharului!


ca de aia goala mi s-a urat, plus ca profesionismul si secretul oricarui succes este si acela de a fi echidistand, si de ce nu, optimist...

nu am o problema personala, dar vreau sa vad si atitudine poztiva de la voi, nu doar critici intemeiate sau mai ales nu...
tu chiar nu intelegi ca nu poti sa fortezi lumea sa fie optimista ca asa ai tu chef. fiecare are dreptul la o parere mai mult sau mai putin subiectiva. te deranjaza ca vad eu, sau altcineva, lucrurile altfel ? nasol ce sa zic dar nu e treaba ta sa imi spui cum sa gandesc

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: International Curtea de Arges-Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 06 Noi 2009, 22:28

Junkyard scrie:Uff... Doamne-Ajuta!
Greu, greu...
Mi se pare ca jucatorii trateaza cu superficialitate fazele...
Dar frate, sa fii dominat de adversar care joaca in 10 mi se pare penibil...
Plus ca Costea cel mare mi se pare penibil, complet iesit din forma, isi mai da si cu stangul in dreptul...
iar il gasirati ma pe costea vinovatu serii
costea a jucat destul de bine a facut si faza de aparare
fara costea retrogradam anu asta...asa ca lasati-o mai moale
atata timp cat e golgetaru romaniei tre sa il pupam si in [cenzurat]

Închis