Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in ultimul meci acasa, cu oile?

Poll ended at 06 Dec 2009, 16:55

1. radem 3 oi. (contra regulii...)
16
35%
2. le impartim frateste ca doar Gigi Love Miti (si invers).
7
15%
3. continuam picajul. (chiar ca Miti Love Gigi)
23
50%
 
Total votes: 46

LiviuB

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de LiviuB » 08 Dec 2009, 11:52

da, totul e sa vina Piti!
in toti anii astia, asta ne-a lipsit cel mai mult, un antrenor adevarat cu experienta, care sa stie sa-i puna in valoare pe cei tineri. raman la parerea ca la Craiova nu trebuie bagati multi bani pt aducerea unor jucatori, ci trebuie valorificati la maxim un Lung, un Gaman, un Barboianu, un Firtulescu, un Gangioveanu, un M Costea. Plus avem nevoie de cineva care sa imprime o noua mentalitate, sa nu mai fim atat de risipitori. Consider ca pe langa cei enumerati mai sus, cu un Trica, un Stoica, un Prepelita plus un fundas stanga, se poate face o echipa buna, care sa se bata la UEFA. Si bugetul ni-l putem face vanzandu-l pe Fl Costea.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de Pacala » 08 Dec 2009, 13:30

ozzy scrie:ai frustrari ....debitezi niste tampenii... copil de la scoala ajutatoare....ti-o dau la cioc.
vorbesti de frustrari si toate mesajele tale mustesc de ura :lol: esti un maimutoi :)(

PIturca trebuie sa si antreneze pe undeva ca s-o fi saturat de chibitat.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de haxor » 08 Dec 2009, 14:43

Nu stiu cum puteti spune ca Gaman a jucat prost, in afara de golul al 2-lea unde a avut o parte din vina a jucat fara gresala.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de U » 08 Dec 2009, 14:55

cand din toate ocaziile de le-ai avut nu esti in stare sa dai un gol pentru ca apoi sa pierzi parerea mea este ca nu trebuie spus ca am avut ghinion ci ca am fost foarte prosti. am avut meciul in mana, salteaua a fost foarte slaba si trebuiau batuti! asta este capul sus si multa ambitie si determinare! asta trebuie sa faca jucatorii dupa meciul de ieri seara.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de U » 08 Dec 2009, 15:14

sincer nu inteleg ce a cautat dina in teren si scoaterea lui prepelita. de acolo s-a rupt mijlocul nostru!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de David » 08 Dec 2009, 15:16

U scrie:sincer nu inteleg ce a cautat dina in teren si scoaterea lui prepelita. de acolo s-a rupt mijlocul nostru!
prepelita a intrat ieri dupa o accidentare de 3 saptamani care a recidivat ( accidentarea propriu-zisa a fost in meciul cu astra ) . nu a rezistat 90 minute !
in legatura cu schimbarea... nu avea pe cine sa bage in locu' lui prepelita ( care trebuia schimbat , numai putea ... )
* doar j. nicolae mai era pe banca... el , barbu , mitchel si merlier . pe cine vroiai sa bage ? :(

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de trabzonspor » 08 Dec 2009, 15:26

U scrie:asta este capul sus si multa ambitie si determinare! asta trebuie sa faca jucatorii dupa meciul de ieri seara.
ehe bibicule, de cand tot speram noi la asta shit si de la meci la meci, parca mai putina ambitie, mai putina determinare, mai putina concentrare, mai slabe rezultatele...
u, a, viola!

iuli

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de iuli » 08 Dec 2009, 15:36

David scrie:
U scrie:sincer nu inteleg ce a cautat dina in teren si scoaterea lui prepelita. de acolo s-a rupt mijlocul nostru!
prepelita a intrat ieri dupa o accidentare de 3 saptamani care a recidivat ( accidentarea propriu-zisa a fost in meciul cu astra ) . nu a rezistat 90 minute !
in legatura cu schimbarea... nu avea pe cine sa bage in locu' lui prepelita ( care trebuia schimbat , numai putea ... )
* doar j. nicolae mai era pe banca... el , barbu , mitchel si merlier . pe cine vroiai sa bage ? :(
pe nicolae,pt ca trebuiau cumva blocate schimbarile lui Stoichita la mijloc,in niciun caz nu ne trebuia un varf.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de David » 08 Dec 2009, 15:38

iuli scrie:
David scrie:
U scrie:sincer nu inteleg ce a cautat dina in teren si scoaterea lui prepelita. de acolo s-a rupt mijlocul nostru!
prepelita a intrat ieri dupa o accidentare de 3 saptamani care a recidivat ( accidentarea propriu-zisa a fost in meciul cu astra ) . nu a rezistat 90 minute !
in legatura cu schimbarea... nu avea pe cine sa bage in locu' lui prepelita ( care trebuia schimbat , numai putea ... )
* doar j. nicolae mai era pe banca... el , barbu , mitchel si merlier . pe cine vroiai sa bage ? :(
pe nicolae,pt ca trebuiau cumva blocate schimbarile lui Stoichita la mijloc,in niciun caz nu ne trebuia un varf.
cu toate ca o sa par rautacios : il depasea miza partidei , mai mult ca sigur...
la brasov a jucat...o repriza ! ti-a placut de el ?
nici in liga a 3-a cand joaca nu o face deloc stralucit... :(

LiviuB

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de LiviuB » 08 Dec 2009, 15:52

sunt de acord cu Iuli, era clar ca ai nostri erau terminati fizic, era nevoie de cineva care sa alerge la mijloc, asa ne-am rupt echipa in doua, in atac stateau de pomana Dina, Badea si Costea.

iuli

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de iuli » 08 Dec 2009, 15:53

dar de Dina ti-a placut?

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de David » 08 Dec 2009, 16:11

iuli scrie:dar de Dina ti-a placut?
nu... dar consider ca alta solutie numai exista .
eu cred ca daca intra nicolae incerca sa tina de minge si o pierdea , pasa gresit ...din cauza emotiilor si a mizei... asa a facut la brasov !
poate gresesc... :mad:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de manex » 08 Dec 2009, 16:51

haxor scrie:Nu stiu cum puteti spune ca Gaman a jucat prost, in afara de golul al 2-lea unde a avut o parte din vina a jucat fara gresala.
gaman e foarte nesigur. se vede la aproape orice interventia a lui. nu loveste mingea in plin mai niciodata. tot timpul ba o sterge, ba o loveste gresit, mingea respinsa de el redevine aproape imediat periculoasa. ce se intimpla cu el? nu stiu. anul trecut era mult mai sigur. bine, anul trecut aveam antrenor.
am jucat bine in prima repriza, in a doua lipsa de mutari inspirate a antrenorului ne-a adus unde stim.
aaa, plus dorel. balet ca la dorel, tactica lui inconfundabila de a incerca sa recupereze baloanele care-i trec pe sub nas...minunat.
pacat de echipa, ca nu stiu daca o sa o vedem asa intreaga cum e acum, plus dananae, antrenata de un antrenor bun. sint sigur ca am fi fost sus de tot.
acum am revazut ocaziile .am ramas mut. costea ne-a ridicat sezonul asta, tot el ne-a coborit.
Am zis!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de Pacala » 08 Dec 2009, 16:59

David scrie:
U scrie:sincer nu inteleg ce a cautat dina in teren si scoaterea lui prepelita. de acolo s-a rupt mijlocul nostru!
prepelita a intrat ieri dupa o accidentare de 3 saptamani care a recidivat ( accidentarea propriu-zisa a fost in meciul cu astra ) . nu a rezistat 90 minute !
in legatura cu schimbarea... nu avea pe cine sa bage in locu' lui prepelita ( care trebuia schimbat , numai putea ... )
* doar j. nicolae mai era pe banca... el , barbu , mitchel si merlier . pe cine vroiai sa bage ? :(
se accidentateaza prea usor, nu au conditie fizica, nu au psihic de invingatori. Echipele serioase au staffuri tehnice adevarate care se ocupa de pregatirea fizica, de recuperare etc
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova-Steaua Bucuresti

Mesaj de manex » 08 Dec 2009, 17:06

hai, careva norocos, sa faca topicul pentru galati. :hai :hai :hai
Am zis!!

Închis