Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in primul meci oficial la Drobeta Turnu Serverin?

Poll ended at 27 Feb 2010, 09:15

3
32
63%
1
4
8%
0
15
29%
 
Total votes: 51

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de manex » 23 Feb 2010, 19:26

cu netoiu a fost altceva. ala nu avea treaba cu echipa. e tinea doar de muls.
si cind o aparea altul, nici nu zic mai bun, croit sa cumpere echipa si spune public ca face si drege, atunci o sa ma gindesc daca il contest sau nu pe actualul patron.
pina atunci...avem echipa, care va juca citeva meciuri pe alt stadion, avem jucatori, care sint in mare parte crescuti de noi, sau prin oltenia, avem patron care nu prea are bani, nu prea are idee cu se maninca tot ce inseamna conducerea unui club, diplomatie, relatia cu suporterii, insa care este suporterul acestei echipe.ceea ce pentru mine este o garantie in plus ca nu va fi netoiu 2. ce nu are echipa asta...sprijinul neconditionat al orasului.
Am zis!!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de Ovidiu* » 23 Feb 2010, 19:30

Ba Soliarias, da pe tine te obliga careva sa-l pupi in [cenzurat] pe Mititelu' ? Nu ne lasi frate sa ne spunem parerea.Ce [****] ne tot judeci...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de nr.zece » 23 Feb 2010, 19:33

manex, miti s-a folosit de echipa in campanii electorale, in afaceri imobiliare, in santajarea consilierilor, in santajarea rivalilor din oras, in combinatii financiare, in incercarea de a mulge primaria de 3 milioane de euro si cu siguranta vrea sa obtina bani din vanzarea de jucatori asa cum obtine din blaturi si donari de locuri de cupa uefa
care e diferenta intre el si netoiu?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

iuli

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de iuli » 23 Feb 2010, 19:37

nr.zece scrie:manex, miti s-a folosit de echipa in campanii electorale, in afaceri imobiliare, in santajarea consilierilor, in santajarea rivalilor din oras, in combinatii financiare, in incercarea de a mulge primaria de 3 milioane de euro si cu siguranta vrea sa obtina bani din vanzarea de jucatori asa cum obtine din blaturi si donari de locuri de cupa uefa
care e diferenta intre el si netoiu?
acolo un doare cel mai mult:la jucatori transferati la dinamo.

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de sorialis » 23 Feb 2010, 19:38

Ovidiu* scrie:Ba Soliarias, da pe tine te obliga careva sa-l pupi in [cenzurat] pe Mititelu' ? Nu ne lasi frate sa ne spunem parerea.Ce [****] ne tot judeci...
Ovidiu, am mai spus de o mie de ori, nu am nici o treaba cu mititelu, respect parerile voastre, numai ca in astfel de momente toti ar trebuie sa sustina ECHIPA, ata si nimic mai mult...

sper sa fi inteles macar acum, desi ma indoiesc... si e valabil si pentru altii.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de sorialis » 23 Feb 2010, 19:52

2 Vlad Rosca - 23 februarie 2010, 13:57, 217.156.52.254
pastrati-le, vor fi valabile sezonul viitor cand ne intoarcem acasa!

De pe editie.ro, comment la maciul de sambata...

Sa fie chiar asa?
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de manex » 23 Feb 2010, 19:56

nr.zece scrie:manex, miti s-a folosit de echipa in campanii electorale, in afaceri imobiliare, in santajarea consilierilor, in santajarea rivalilor din oras, in combinatii financiare, in incercarea de a mulge primaria de 3 milioane de euro si cu siguranta vrea sa obtina bani din vanzarea de jucatori asa cum obtine din blaturi si donari de locuri de cupa uefa
care e diferenta intre el si netoiu?
gresit ca bagat-o in politic. despre santaj...aici nu stiu. doar vorbe. 3 milioane sint banii bagati in stadion, bani pe care primaria ar fi trebuit sa ii bage. presupui ca ar vrea sa faca bani din jucatori. (vinzarea de jucatori face parte din "regulile de functionare a fotbalului". nu sintem liverpool sau manchester sau milan, madrid, sa avem jucatori care sa joace doar la noi. aia cu blatu si locul de uefa..si eu am crezut asta, insa...nu imi iese ce a avut de cistigat, mai mult decit ar fi cistigat dintr-o participare in cupa uefa.
Am zis!!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de David » 23 Feb 2010, 19:58

sorialis scrie:2 Vlad Rosca - 23 februarie 2010, 13:57, 217.156.52.254
pastrati-le, vor fi valabile sezonul viitor cand ne intoarcem acasa!

De pe editie.ro, comment la maciul de sambata...

Sa fie chiar asa?
ce ? abonamentele ? :)(
n-au cum sa fie valabile sezonu' viitor.
cei care vor banii inapoi ( cu toate ca vor fii foarte putini ) vor primii jumatate din pretul platit si NU vor mai beneficia de reducerea de 50% la procurarea unui abonament pentru sezonu' viitor ( 2010-2011 )
cei care nu vor banii inapoi si care se vor mai duce la 4-5-6 meciuri si la severin ( printre care ma numar si eu :)( ) vor beneficia de reducerea cu 50% pentru abonamentul de pe sezonu' viitor , o:
sezon in care speram cu totii sa jucam in LIGA I Gamebooker shit

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de ionut_u48 » 23 Feb 2010, 20:48

vine vreo grupare ultra` la severin :?: :!:

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de David » 23 Feb 2010, 20:51

ionut_u48 scrie:vine vreo grupare ultra` la severin :?: :!:
majoritatea , iti dai seama... ucv

Avatar utilizator
vxx09
junior
junior
Mesaje: 33
Membru din: 16 Iun 2007, 20:35

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de vxx09 » 23 Feb 2010, 20:52

[****], citind mesajele de pe'aici, am un singur cuvant: ipocrizie. Cine intelege, intelege, cine nu, ferice. Nu poti sa dai solutii salvatoare comod, din fotoliu sau din fata calculatorului. Oricui are ceva de spus tin sa'i amintesc ca cea mai eficienta metoda e exemplul personal. De'aia a fost tot timpul stadionul plin la Craiova, de'aia s'a'negrit Mititelu la fata, ca e prea contestat, de'aia e foc Solomon, ca e clar ca nu mai pupa alt mandat, de'aia ne invidiaza toata lumea, pentru atmosfera de vis, din tribune si din oras. Du'te, ba, vere, la meci, sustine echipa, ca e greu returu' asta, contesteaza'l pe Mititelu, pe Solomon, pe Sandu, pe Basescu, pe Geoana, pe Iliescu, p'e cine [cenzurat] mea vrei tu, dar FA IN [cenzurat] MEA CEVA, nu sta sa te certi pe forumuri ca ala e, ala nu e, c'o fi, c'o pati.
Dintre "steaua fara nume" si jucatorul fara numar pe spate / iese in fata cine da mai vioi din coate / te vad energic, playa, te vad mai jucaus / ja de'aci 5 mii si plimba'l pe Labus"

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de ionut_u48 » 23 Feb 2010, 20:53

David scrie:
ionut_u48 scrie:vine vreo grupare ultra` la severin :?: :!:
majoritatea , iti dai seama... ucv
citisem pe craiovamaxima.gsp.ro un comentariu ori nu am inteles eu bine ori era un [cenzurat] ala de l a scris :-D

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de PocoLoco » 23 Feb 2010, 22:20

vxx09 scrie:[****], citind mesajele de pe'aici, am un singur cuvant: ipocrizie. Cine intelege, intelege, cine nu, ferice. Nu poti sa dai solutii salvatoare comod, din fotoliu sau din fata calculatorului. Oricui are ceva de spus tin sa'i amintesc ca cea mai eficienta metoda e exemplul personal. De'aia a fost tot timpul stadionul plin la Craiova, de'aia s'a'negrit Mititelu la fata, ca e prea contestat, de'aia e foc Solomon, ca e clar ca nu mai pupa alt mandat, de'aia ne invidiaza toata lumea, pentru atmosfera de vis, din tribune si din oras. Du'te, ba, vere, la meci, sustine echipa, ca e greu returu' asta, contesteaza'l pe Mititelu, pe Solomon, pe Sandu, pe Basescu, pe Geoana, pe Iliescu, p'e cine [cenzurat] mea vrei tu, dar FA IN [cenzurat] MEA CEVA, nu sta sa te certi pe forumuri ca ala e, ala nu e, c'o fi, c'o pati.
Sa vii tu sa contesti in tribune, sa vezi cum te trezesti cu "cefele late" langa tine!

Avatar utilizator
vxx09
junior
junior
Mesaje: 33
Membru din: 16 Iun 2007, 20:35

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de vxx09 » 23 Feb 2010, 22:30

Poate nu e aici locul de discutat treaba asta, dar...cate cefe late intra in...sa zicem 100 de contestatari? Adica, [****], "Cu Stiinta pana la moarte", da' nu sarim 50 contra 10? 50 din toata peluza? ah, au fost fazele alea, s'a tras, nu s'a tras, s'au rupt oameni, nu s'au rupt, dar...ce era la mijloc, iubirea pentru culori? Atat de iubita e echipa, frate. unii, pentru interese, au scos pistoale, si'au pus cooroo la bataie, da' ailalti...iubesc echipa, insa doare rau sa'ti iei cateva in freza, dar sa te apuci de facut curat...de'aia, frate, gaitzele fac gura si cand intri in ele isi iau zborul...
Dintre "steaua fara nume" si jucatorul fara numar pe spate / iese in fata cine da mai vioi din coate / te vad energic, playa, te vad mai jucaus / ja de'aci 5 mii si plimba'l pe Labus"

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias

Mesaj de PocoLoco » 23 Feb 2010, 23:09

Pot fi si 100 contra 1 si tot nu sare nimeni. Nu cred ca vrea cineva "sa-si semneze sentinta" si sa-si puna interlopii din Craiova in cap. De-ar fi doar de luat cateva in freza...
Unii dintre liderii de la Sud au fost deja cautati pe acasa am auzit.

Închis