Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem cu Timişoara ?

Poll ended at 03 Apr 2010, 02:15

3
26
53%
1
10
20%
0
13
27%
 
Total votes: 49

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de Demolator » 28 Mar 2010, 23:53

e groasa daca nu joaca nici merlier... :-(
doar universitatea!

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blue_titan » 29 Mar 2010, 00:01

nu este ca nu joaca... ci cum va juca...

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blondu » 29 Mar 2010, 00:15

mecea e petarda rau.dananae parca zicea ca intra la 1 aprilie in programul echipei.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de David » 29 Mar 2010, 00:24

blondu scrie:mecea e petarda rau.dananae parca zicea ca intra la 1 aprilie in programul echipei.
pacaleala... shit

d`ampezzo

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de d`ampezzo » 29 Mar 2010, 00:45

Acu 2 ani luam lumina pe la albota cu tibi, ne intorceam de la un meci cu steaua :laughing:
Anu asta iau lumina prin buzescu :laughing: intorcandu-ma de la un meci cu timisoara :laughing:

Merlier - Balace, Iliev, Gaman, Badoi - Barboianu Dilevski Gingioveanu Firtulescu - Costea Ologu
Eu sper sa joace Piturca si Craciun titulari :mincinos :laughing:

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de Demolator » 29 Mar 2010, 01:14

d`ampezzo scrie:Acu 2 ani luam lumina pe la albota cu tibi, ne intorceam de la un meci cu steaua :laughing:
Anu asta iau lumina prin buzescu :laughing: intorcandu-ma de la un meci cu timisoara :laughing:

Merlier - Balace, Iliev, Gaman, Badoi - Barboianu Dilevski Gingioveanu Firtulescu - Costea Ologu
Eu sper sa joace Piturca si Craciun titulari :mincinos :laughing:
nu cred ca joaca titulari, cam asta e primul 11...

P.S. sa faci si 2-3 poze la strada principala din buzescu :lol: :lol: :lol: (pe care de altfel am inteles ca nu patrunde soarele)
doar universitatea!

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de Demolator » 29 Mar 2010, 01:52

pe www.fcuniversitatea.ro scrie ca meciul va fi la severin, deci ne-am "agitat" degeaba :mad:
doar universitatea!

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blue_lions » 29 Mar 2010, 01:57

Nu stiu de la cine a plecat prostia asta...

Primarul "interimar" este un redus mintal iar preocupare # 1 in aceste zile este eliberarea lui Solomon. Ca sa nu mai zic ca nimeni nu se angajeaza sa-i respecte conditiile lui Mititelu... Mititelu are nevoie de Solomon si el de Mititelu.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de sorin107 » 29 Mar 2010, 11:43

eu cred c-o sa jucam 4-4-2 clasic in meciul asta, in lipsa lui dina. si avem 2 variante de ekipa, dupa parerea mea.

merlier - barboianu, gaman, iliev, balace - gangioveanu, dilevski, ologu, firtulescu - m. costea, piturca

sau

merlier - badoi, gaman, iliev, balace - gangioveanu, barboianu, dilevski, firtulescu - m. costea, piturca

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de DarkComy » 29 Mar 2010, 11:48

sorin107 scrie:eu cred c-o sa jucam 4-4-2 clasic in meciul asta, in lipsa lui dina. si avem 2 variante de ekipa, dupa parerea mea.

merlier - barboianu, gaman, iliev, balace - gangioveanu, dilevski, ologu, firtulescu - m. costea, piturca

sau

merlier - badoi, gaman, iliev, balace - gangioveanu, barboianu, dilevski, firtulescu - m. costea, piturca
Lung e suspendat, deci ori Merlier ori Mecea
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

sorin107

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de sorin107 » 29 Mar 2010, 11:49

DarkComy scrie:
sorin107 scrie:eu cred c-o sa jucam 4-4-2 clasic in meciul asta, in lipsa lui dina. si avem 2 variante de ekipa, dupa parerea mea.

merlier - barboianu, gaman, iliev, balace - gangioveanu, dilevski, ologu, firtulescu - m. costea, piturca

sau

merlier - badoi, gaman, iliev, balace - gangioveanu, barboianu, dilevski, firtulescu - m. costea, piturca
Lung e suspendat, deci ori Merlier ori Mecea

stiu, modificasem deja. l-am pus acolo din reflex, m-am obisnuit cu el in poarta:)

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de stuparu_alexandru » 29 Mar 2010, 12:12

stiu ca nu prea le-am nimerit, dar aseara am visat de bine :)( daduse trica gol si era veselie mare pe acolo
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de LiviuB » 29 Mar 2010, 13:18

meci f greu, Timisoara e f greu de invins si in plus ne lipsesc si jucatori importanti. cred ca si un egal e bun in conditiile astea. eu as mentine acelasi sistem ca in a doua repriza cu rapid: Merlier - Barboianu, Gaman, Iliev, Balace - Dilevschi, Barbu (sau cu Barboianu si fundas dreapta Badoi) - M Costea, Trica, Gangioveanu - A Piturca

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de stuparu_alexandru » 29 Mar 2010, 13:22

la cum a jucat barboianu cu rapid, l-as tine in continuare fundas dreapta. pe badoi l-as pune pe postu` lui, mijlocas dreapta.barbu si spase, piturca costea trica gangioveanu. ar merge o tactica precum cea a lu` milan.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de _T@V_ » 29 Mar 2010, 13:36

Sa nu poata sa-l foloseasca pe Merlier in meciul de Sambata cred ca ar fi incununarea managementului mititelian. Practic cred ca am atinge apogeul. Sa platesti un al doilea portar doua sezoane, si cand iti frige pielea mai mult, sa nu poti sa-l folosesti ca e accidentat

Închis