Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem cu Timişoara ?

Poll ended at 03 Apr 2010, 02:15

3
26
53%
1
10
20%
0
13
27%
 
Total votes: 49

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de DarkComy » 04 Apr 2010, 22:25

blixa scrie:hehe, Lutu era boem, prieten cu toata lumea. Asta e neinfricat ca piticu' ala din Stapanul Inelelor. Gimli.
Mai bine asa...SA MUSTE DIN EI!! ca doar d-aia e LEU. :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de ady_azzuro » 05 Apr 2010, 01:09

chiar daca am pierdut in ultimu minut, nu sunt suparat dupa infrangerea asta, am jucat in sfarsit fotbal, chiar mai bine decat in tiganie...tinand cont ca jucatori gen Prepelita, Dananae, Lung...si sa nu zic Dina :)( au lipsit...la alba iulia n-ar trebui sa avem probleme.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de DarkComy » 05 Apr 2010, 01:32

ady_azzuro scrie:chiar daca am pierdut in ultimu minut, nu sunt suparat dupa infrangerea asta, am jucat in sfarsit fotbal, chiar mai bine decat in tiganie...tinand cont ca jucatori gen Prepelita, Dananae, Lung...si sa nu zic Dina :)( au lipsit...la alba iulia n-ar trebui sa avem probleme.
Nu stiu de ce, dar cred ca am jucat cu pase la firul ierbii datorita tinerilor din meciul asta. Sa vedem daca cu Alba-Iulia, cand revin Prepelita si Dina, daca iar o sa bubuim mingile pana la Dina ca sa le devieze.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de David » 05 Apr 2010, 01:35

DarkComy scrie:
ady_azzuro scrie:chiar daca am pierdut in ultimu minut, nu sunt suparat dupa infrangerea asta, am jucat in sfarsit fotbal, chiar mai bine decat in tiganie...tinand cont ca jucatori gen Prepelita, Dananae, Lung...si sa nu zic Dina :)( au lipsit...la alba iulia n-ar trebui sa avem probleme.
Nu stiu de ce, dar cred ca am jucat cu pase la firul ierbii datorita tinerilor din meciul asta. Sa vedem daca cu Alba-Iulia, cand revin Prepelita si Dina, daca iar o sa bubuim mingile pana la Dina ca sa le devieze.
:smoke: daca nu te duci la alba-iulia n-ai cum sa vezi... :o:

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de ady_azzuro » 05 Apr 2010, 01:37

aia o fi tactica de deplasare cu bubuitul mingilor, dar tinand cont de diferenta de valoare intre alba iulia si rapid, sper totusi sa ii luam la dominat pe descultii aia.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de DarkComy » 05 Apr 2010, 03:01

M-am uitat acu la reluarea golul de 1-0 si cand Parks a scapat spre poarta, Barboianu avea cam un avans de 1m in fata lui Goga in momentul cand se alergau spre poarta noastra. Ce inseamna sa ai viteza.

Apropo...ati vazut ce bine bate Dilevski loviturile libere (centrari ma refer)?
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de trabzonspor » 05 Apr 2010, 07:00

blixa scrie:si-apoi cum sa nu te distrezi cand Little People Firtulescu dadea cu banatenii in tarana? s-a aruncat pe unu', cre'ca pe Alexa
ba sa avem pardon, mi l`a trantit chiar pe "pretenu" nostru, magera :cool: trantitu` chirurgului era la ologu in program :)-

buciv1948toamnalaplevna, tu n`oi fi ma adi gigi jr ? ca prea esti analfabet :cool: io ti`am mai zis, du`te acolo la tine la editie, eventual fa niste printscreen`uri la forum, sa`i dovedesti sefului tau ca ai fost la severin "sa incurajezi echipa", poate iei o prima de pasti (daca nu cumva ai luat`o).
u, a, viola!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de stuparu_alexandru » 05 Apr 2010, 11:07

ady_azzuro scrie:aia o fi tactica de deplasare cu bubuitul mingilor, dar tinand cont de diferenta de valoare intre alba iulia si rapid, sper totusi sa ii luam la dominat pe descultii aia.

tu a carui echipa inscriptioneaza numele jucatorilor actuali, peste cele ale jucatorilor plecati, ii faci pe aia desculti ? :lol: :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de ady1948 » 05 Apr 2010, 15:06

Face cineva deplasarea?
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de trabzonspor » 05 Apr 2010, 18:31

ady1948 scrie:Face cineva deplasarea?
da, sa fii maine la 8 in gara ca plecam cu primu tren
u, a, viola!

Avatar utilizator
blue ray
suporter
suporter
Mesaje: 508
Membru din: 12 Apr 2009, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de blue ray » 05 Apr 2010, 18:54

Dacă e să fim obiectivi, cu Rapid nu meritam să câştigăm, cu Timişoara nu meritam să pierdem. Egalu era echitabil în ambele meciuri. Dacă se întâmpla aşa, aveam 2 puncte. Una peste alta, avem 3. Deci, e-n regulă. :-)
Hristos a înviat !

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de copaceljr » 05 Apr 2010, 20:18

blue ray scrie:Dacă e să fim obiectivi, cu Rapid nu meritam să câştigăm, cu Timişoara nu meritam să pierdem. Egalu era echitabil în ambele meciuri. Dacă se întâmpla aşa, aveam 2 puncte. Una peste alta, avem 3. Deci, e-n regulă. :-)
Hristos a înviat !
Chiar si cu punctul din meciul cu Timisoara nu ne era asa de folos. Tot mai avem nevoie de inca 6 puncte si cred ca suntem salvati
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de stuparu_alexandru » 05 Apr 2010, 20:27

blue ray scrie:Dacă e să fim obiectivi, cu Rapid nu meritam să câştigăm, cu Timişoara nu meritam să pierdem. Egalu era echitabil în ambele meciuri. Dacă se întâmpla aşa, aveam 2 puncte. Una peste alta, avem 3. Deci, e-n regulă. :-)
Hristos a înviat !
eu am mai zis, daca ma intreba cineva ce se intampla la meciul asta, spuneam ca , luam bataie. dar la modul in care a decurs jocul, nu meritam sa pierdem.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de David » 05 Apr 2010, 20:30

copaceljr scrie:Chiar si cu punctul din meciul cu Timisoara nu ne era asa de folos. Tot mai avem nevoie de inca 6 puncte si cred ca suntem salvati
[smile10] ne mai trebuiesc minim 9-10 puncte ca sa ne salvam... :smoke:
punctu' pierdut sambata poate deveni decisiv daca nu luam minim 4 p. din urmatoarele 2 meciuri :o:

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Universitatea Craiova - Poli Timişoara

Mesaj de Dany » 05 Apr 2010, 20:38

David scrie:
copaceljr scrie:Chiar si cu punctul din meciul cu Timisoara nu ne era asa de folos. Tot mai avem nevoie de inca 6 puncte si cred ca suntem salvati
[smile10] ne mai trebuiesc minim 9-10 puncte ca sa ne salvam... :smoke:
punctu' pierdut sambata poate deveni decisiv daca nu luam minim 4 p. din urmatoarele 2 meciuri :o:


luam 6 puncte din urmatoarele 2 meciuri!
usteag
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Închis