Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem cu Internaţional ?

Poll ended at 30 Apr 2010, 22:35

3
18
56%
1
4
13%
0
10
31%
 
Total votes: 32

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de Pacala » 01 Mai 2010, 16:49

trabzonspor scrie:venele mi le tai la un meci de fotbal, norocu meu ca nu e cazul azi
pacat de tine, tocmai la un meci de fotbal.... :lol: si mie imi pare rau, vazui doar repriza a doua dar nu regret ca o pierdui pe prima...or fi mancat mici multi si li se lasara greu la stomac. nu-ti mai face singe rau din asta ca scapa ei ...sper . azi se scapa pe ei....

Azi Craiova a jucat extrem de slab, a dat un gol intimplator si a mai avut cite o ocazie pe repriza. mijlocul l-a pierdut complet iar in aparare au fost depasiti in aproape toate fazele, cu lung,gaman si iliev in teren. pe flacuri e bulevard. mijlocasii nu se bat, in atac ....si ce daca, hai ucv
Last edited by Pacala on 01 Mai 2010, 16:52, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de blondu » 01 Mai 2010, 16:51

varianta mea:1 punct cu ceahlaul,1punct cu cfr si 3 cu otelul.eu zic ca scapam dar tb sa tragem tare. mititelu e singurul care a distrus echipa asta.nu mai da-ti vina pe primarie, pe sulea,pe nea ion pe ... e singurul vinovat prin managmentul defectuos,prin lipsa banilor, prin lipsa achizitiilor,prin lipsa credibilitatii,prin conflictele care le-a creat. niciodata mititelu nu o sa mai aiba publicul de la craiova aproape si o sa devina netoiu 2.eu sper sa ii vina mintea la cap si sa vanda echipa.e singura solutie.cine stie poate sa mai imi zica una dar eu mie nu imi trece prin mintea alta.

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de stiinta4ever » 01 Mai 2010, 16:52

iuli scrie:jucam cel mai urat fotbal din liga 1,cred ca Wotte nu e ceea ce ne trebuie.
Wotte in cel mai bun caz poate fi coordonator la un centru de copii si tinere sperante, tehnica e o nebuloasa pt.el...e praf, saracu!
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de Pacala » 01 Mai 2010, 16:53

cind iei bataie acasa de la mortaciuni cu frasineanu si d.stan chiar e nasol. putea fi si mai rau, eu zic ca scaparam usor
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
stiinta4ever
suporter
suporter
Mesaje: 803
Membru din: 20 Mar 2009, 02:14

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de stiinta4ever » 01 Mai 2010, 16:55

blondu scrie: niciodata mititelu nu o sa mai aiba publicul de la craiova aproape si o sa devina netoiu 2.eu sper sa ii vina mintea la cap si sa vanda echipa.e singura solutie.cine stie poate sa mai imi zica una dar eu mie nu imi trece prin mintea alta.
corect...intrebarea care se pune este ce facem daca nu vrea si o tine pe a lui..... :o
There are two primary choices in life: to accept conditions as they exist, or accept the responsibility for changing them.

d`ampezzo

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de d`ampezzo » 01 Mai 2010, 16:58

Are mai mult de 10 meciuri Olandezu Zburator si nu a schimbat nimic in joc
Acelasi joc il avem ca si pe timpul lui Neagoe si altii
Daca Urina Urziceni .. ne-a dat rusine prin valoare, si oarecum ne asteptam sa ne dea, uite ca ne-a dat si International sut in fund.
Cica blat domne ca ei vor pierde urmatoarele 3 meciuri, ca au cu Steaua Urina si CFR si nu vor incurca treaba la titlu. Iar noi vom castiga cu Ceahlaul si Otelul si vom pierde cu Steaua. ete :bad: si eu cred in unicorni
Apoi cica la vara vin 30 de jucatori noi, bostina dorel frasineanu etc. Pai joci 4 anii cu copii si acuma ce faci cu ei ? Strategia :bad:
Realist , pierdem tot pana la sfarsit, Olandezule lasa-ne

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de evo_dk » 01 Mai 2010, 16:59

Din pacate mititelu n-o sa vanda echipa, in ultimu` timp a fost intaratat si de Dragomir, i s-a urcat la cap ca poate face si drege.
Sezonul viitor aceleasi promisiuni, ce-mi e Neagoe, ce-mi e Trica, or sa vina 1-2 gloabe pe care le vede experimentate si adio.

Imi e scarba de el.

Nu va faceti griji cu retrogradarea, totul e organizat. Insa decat anonimat si promisiuni din partea unui tigan borat, prefer o alta conducere si chiar retrogradarea, ca cineva, indiferent de notorietate sau bani, dar mult mai educat si mai la locul lui sa preia echipa.
Last edited by evo_dk on 01 Mai 2010, 17:04, edited 3 times in total.
suporter independent, Ex-HC...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de manex » 01 Mai 2010, 17:02

imi e mila de wotte. a facut tot ce tine de el sa ne aiba aproape, a incercat sa invete romana,sa se apropie de suporteri, nici nu stiu ce sa zic: e antrenorul sau jucatorii? de conducere nu mai zic, ca aia e praf. sintem in rahat. doar o victorie sau minim un punct cu ceahlaul si o victorie cu otelul ne salveaza. asadar vom trai cu sufletul la gura pina in ultima etapa.
Am zis!!

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de robert » 01 Mai 2010, 17:06

Pe GSP tv [miti] bate campii

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de David » 01 Mai 2010, 17:06

mititleu la gsptv :o:

blue_titan
fanatic
fanatic
Mesaje: 2693
Membru din: 15 Noi 2007, 22:35

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de blue_titan » 01 Mai 2010, 17:07

l-a ametit. astia zic la radio ca ar fi fost blat. eu nu cred in asta.

iuli

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de iuli » 01 Mai 2010, 17:10

robert scrie:Pe GSP tv [miti] bate campii
poate pentru prima data nu a batut campii,nu poti schimba antrenorul acum cand meci peste 3 zile.
l-a felicitat pe Badea care l-a executat pe Wotte.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de David » 01 Mai 2010, 17:10

blue_titan scrie:l-a ametit. astia zic la radio ca ar fi fost blat. eu nu cred in asta.
blat in penis... de unde atatea blaturi ? si noi cum sa ne salvam ?!
sa ne dea cfru' meciu' ? [smile10]
eu personal o sa tin maine cu gaz metan cum tin cu Craiova...
daca bate iasiu' ... am supt-o ...slabe sanse.......... :o:
Last edited by David on 01 Mai 2010, 17:11, edited 1 time in total.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de trabzonspor » 01 Mai 2010, 17:10

ba il auzirati ma p`ala pe gsp? :laughing: mor de ras :laughing: era unu de la curtea de arges, dadea interviu, si imediat ce termina de vorbit, incepu unu cu "ba sa-ti bagi p+l+`n gura ta, de cate ori vii la meci... etc" :laughing:
u, a, viola!

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Re: Universitatea Craiova - Internaţional Curtea de Argeş

Mesaj de *Coco* » 01 Mai 2010, 17:15

Noi? Evident cei mai prosti din campionat.

TOATA LUMEA A INSCRIS IMPOTRIVA INTERNATIONALULUI IN REPRIZA II , Numai NOI nu. :mad:

Închis