Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem la Piatra Neamţ ?

Poll ended at 05 Mai 2010, 16:00

3
11
27%
1
6
15%
0
24
59%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 08 Mai 2010, 22:26

EllaU.C.V scrie:Sincer eu cred ca arbitrii au distrus echipa...Ma **** p`ei de arbitri!! :o: :o:
si [miti] are aceasi parere, se pare ca ganditi la fel o:

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de wb_lion » 08 Mai 2010, 22:31

EllaU.C.V scrie:Sincer eu cred ca arbitrii au distrus echipa...Ma **** p`ei de arbitri!! :o: :o:
ai drq e'i cu ma'ma lo'r

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 08 Mai 2010, 22:36

wb_lion scrie:
EllaU.C.V scrie:Sincer eu cred ca arbitrii au distrus echipa...Ma **** p`ei de arbitri!! :o: :o:
ai drq e'i cu ma'ma lo'r
DNA, DNA, sa`si faca datoria :)-
u, a, viola!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 09 Mai 2010, 13:09

trabzonspor scrie:
omaciu scrie:Parca il aud pe [miti] vorbind despre paine sau management..."eu sunt cel mai bun manager, cine isi permite sa-mi dea mie sfaturi..." ...Man just shut your pie hole. Esti penibil.
ba... ma`ta e penibila ma
Raspuns de om inteligent...ce mai...bravo. apld

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 09 Mai 2010, 15:03

EllaU.C.V scrie:Sincer eu cred ca arbitrii au distrus echipa...Ma **** p`ei de arbitri!! :o: :o:
si mogulii mineriadele si comunistii.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 09 Mai 2010, 18:33

omaciu scrie:
trabzonspor scrie:
omaciu scrie:Parca il aud pe [miti] vorbind despre paine sau management..."eu sunt cel mai bun manager, cine isi permite sa-mi dea mie sfaturi..." ...Man just shut your pie hole. Esti penibil.
ba... ma`ta e penibila ma
Raspuns de om inteligent...ce mai...bravo. apld
la fel de inteligent ca mesajul tau, ai fi vrut sa iti multumeasca
va dati zmei si cand vi se raspunde la fel va umfla planse ca pe fetite
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 09 Mai 2010, 18:46

altu...

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de nr.zece » 09 Mai 2010, 19:30

Mesaj sters +


!
avertisment
Last edited by Anonymous on 10 Mai 2010, 16:25, edited 1 time in total.
Motiv: mesaj sters + avertisment utilizator
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 09 Mai 2010, 19:53

go on...(poti sa ma injuri de mama cat vrei tu vere...tu te alegi cu warninguri/ban nu eu.) Stiu k esti frustrat, poate ai avut niste probleme in viata si daia te las sa-ti versi nervii. Imi e mila de tine...pe mine sincer ma doare fix in moneda din Botswana altfel.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 10 Mai 2010, 01:24

pastrati-va injuraturile pt boovean, nu va consumati degeaba pe aici. o:

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 10 Mai 2010, 01:31

omaciu scrie:go on...(poti sa ma injuri de mama cat vrei tu vere...tu te alegi cu warninguri/ban nu eu.)
asta`i cea mai mare satisfactie a ta ? :cool: pretene, tu tre` ca esti minim la moda
deci ca sa`ti explic ca la prosti sa pricepe si tu... eu nu ma laudam cate meciuri am, sau cel putin nu asta era ideea... eu voiam sa ii arat la moldovean ca multi de pe forum si mai ales multi suporteri (din cei care nu intra pe forum) au facut... nu doar ce sacrificiu a facut moldoveanu (apreciabil de altfel), dar chiar sacrificii mult mai mari. cativa de p`aici v`ati grabit sa`i lustruiti papucii pt ca s`a obosit sa mearga pe strada principala pe care e desfasurat vasluiu vreo 5 minute pan` la celalalt cap al orasului unde e stadionu. e ca si cum m`ati lauda pe mine ca m`am dus pe extensiv la un meci al craiovei cand era suspendat oblemenco... drept urmare figurile moldoveanului despre ce tre` sa se intample in galerie si cu suporterii in general sunt gratis si penibile (ca si tine de altfel)... acu ai priceput ideea ? ca poate te simteai frustrat ca am mai multe meciuri decat tine...
Last edited by trabzonspor on 10 Mai 2010, 01:36, edited 1 time in total.
u, a, viola!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 10 Mai 2010, 01:35

eu in locu tau n-as mai vorbi de meciuri si deplasari atat timp cat ai o semnatura cu scandarile aek-istilor. :-D

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 10 Mai 2010, 01:36

ady_azzuro scrie:eu in locu tau n-as mai vorbi de meciuri si deplasari atat timp cat ai o semnatura cu scandarile aek-istilor. :-D
nu stii sa apreciezi un lucru de calitate :cool:
u, a, viola!

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de omaciu » 10 Mai 2010, 12:56

trabzonspor scrie:
omaciu scrie:go on...(poti sa ma injuri de mama cat vrei tu vere...tu te alegi cu warninguri/ban nu eu.)
asta`i cea mai mare satisfactie a ta ? :cool: pretene, tu tre` ca esti minim la moda
deci ca sa`ti explic ca la prosti sa pricepe si tu... eu nu ma laudam cate meciuri am, sau cel putin nu asta era ideea... eu voiam sa ii arat la moldovean ca multi de pe forum si mai ales multi suporteri (din cei care nu intra pe forum) au facut... nu doar ce sacrificiu a facut moldoveanu (apreciabil de altfel), dar chiar sacrificii mult mai mari. cativa de p`aici v`ati grabit sa`i lustruiti papucii pt ca s`a obosit sa mearga pe strada principala pe care e desfasurat vasluiu vreo 5 minute pan` la celalalt cap al orasului unde e stadionu. e ca si cum m`ati lauda pe mine ca m`am dus pe extensiv la un meci al craiovei cand era suspendat oblemenco... drept urmare figurile moldoveanului despre ce tre` sa se intample in galerie si cu suporterii in general sunt gratis si penibile (ca si tine de altfel)... acu ai priceput ideea ? ca poate te simteai frustrat ca am mai multe meciuri decat tine...
Vere eu nu-i luam apararea, nu de alta dar eu nu-l cunosc si nu era treaba mea sa ma bag. Iti spuneam doar k in felul asta nu te baga nimeni in seama...sau cel putin eu cand vad pe cineva care se exprima cum te-ai exprimat tu, ma face sa-mi pun semne de intrebare daca noi "suporterii" suntem mai presus decit booveanul. Sper k intelegi ce spun, cum putem noi aici pe forum sa pretindem ca suntem peste [miti] daca avem aceasi cu gura de sant k si el.

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Ceahlăul Piatra Neamţ - Universitatea Craiova

Mesaj de trabzonspor » 10 Mai 2010, 20:07

omaciu scrie:Vere eu nu-i luam apararea, nu de alta dar eu nu-l cunosc si nu era treaba mea sa ma bag. Iti spuneam doar k in felul asta nu te baga nimeni in seama...sau cel putin eu cand vad pe cineva care se exprima cum te-ai exprimat tu, ma face sa-mi pun semne de intrebare daca noi "suporterii" suntem mai presus decit booveanul. Sper k intelegi ce spun, cum putem noi aici pe forum sa pretindem ca suntem peste [miti] daca avem aceasi cu gura de sant k si el.
pretene da io nu inteleg ce`ai cu mine ? io nu ma luam de nimeni altcineva decat de respectivu... iti explicai mai sus, nu era intentia mea sa ma laud, doar sa`i explic la noua noastra vedeta de la tv care a fost la 3 meciuri in 10 ani ca sunt altii care ar avea mult mai mult dreptul sa zica ce vor despre suporteri si n`o fac, deci nu`i nevoie de parerea lui :cool: acu sper ca ne`am inteles...
u, a, viola!

Închis