Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum va fi dupa meciul cu bozgorii?

Poll ended at 09 Mai 2010, 17:29

Bine , ne linistim si noi
12
24%
Asa si asa , avem emotii mari
6
12%
Rau , suntem in galeata
31
63%
 
Total votes: 49

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Nea Marin » 13 Mai 2010, 10:15

Da, Base n-are bani de investit in club, antrenor si jucatori, Base e atotstiutor in club si se pisa pe toti, Base e pe felie cu jiji... Am mai lansat si eu teorii, dar asta e prea cu ochi. Daca iesea Jena presedinte eram campeuoni, ce sa spun...
Nu e nevoie de mari conspiratii, muicelul n-are bani, dar se pricepe mai bine ca toti, asta e tot. Ca sa scape, mai da un meci la unul, la altul. Poate de data asta l-or fi si santajat ca sa nu-i dea bani la pauza.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 14 Mai 2010, 15:29

am spus dupa meci ca o sa aduc o dovada, un argumnt ca meciul a fost blat, din pacate nu sunt chiar atat de prosti nici ei(dovada era poza biletului castigator cu numele pariorului) asa ca o sa trebuiasca sa ma credeti pe cuvant sau sa ma credeti micinos cand va spun ca oameni din club a pariat sume mari(sume pe care eu nu le am pe bilet nici macar la eventual castig) pe 1 pauza - 2 final

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DoRyN » 14 Mai 2010, 15:32

Desigur ca te credem, dar e posibil sa fi fost mult mai mult decat un castig la pariuri, indiferent de suma !

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de AdrianR » 14 Mai 2010, 15:32

SLH scrie:am spus dupa meci ca o sa aduc o dovada, un argumnt ca meciul a fost blat, din pacate nu sunt chiar atat de prosti nici ei(dovada era poza biletului castigator cu numele pariorului) asa ca o sa trebuiasca sa ma credeti pe cuvant sau sa ma credeti micinos cand va spun ca oameni din club a pariat sume mari(sume pe care eu nu le am pe bilet nici macar la eventual castig) pe 1 pauza - 2 final
spune-ne la ce firma au pariat!
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de SLH » 14 Mai 2010, 15:43

stanleybet

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de omaciu » 14 Mai 2010, 16:07

Mai daca este adevarat, meritam sa fim retrogradati.

stiuca
junior
junior
Mesaje: 85
Membru din: 30 Aug 2007, 10:42

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de stiuca » 14 Mai 2010, 16:13

zi si nume ceva sau sume. informatiile astea se obtin foarte greu, dar te cred. cine au fost pariorii?

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de trabzonspor » 14 Mai 2010, 16:24

stiuca scrie:zi si nume ceva sau sume. informatiile astea se obtin foarte greu, dar te cred. cine au fost pariorii?
beldeanu ar fi sigur, ca asta pariaza la fiecare meci...
u, a, viola!

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de ady1948 » 14 Mai 2010, 22:05

trabzonspor scrie:
stiuca scrie:zi si nume ceva sau sume. informatiile astea se obtin foarte greu, dar te cred. cine au fost pariorii?
beldeanu ar fi sigur, ca asta pariaza la fiecare meci...
pararea mea e ca nu ar trebui sa pariezi pe echipa favorita;) spre exemplu am castiagat 150 de ron din 10 lei pariati pe astra cand a batut cu 3-1:P
pariurile le faci cand joaca alte echipe ...in fine :up: fiecare cu ce-l doare
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

trabzonspor
fanatic
fanatic
Mesaje: 1312
Membru din: 22 Iun 2009, 01:17

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de trabzonspor » 14 Mai 2010, 23:37

ady1948 scrie:pariurile le faci cand joaca alte echipe ...in fine :up: fiecare cu ce-l doare
zici de meciu cand ne`a ars napoli ? ti`a dat sefu tau aditza vreun hint ? a avut vreun filing ?
u, a, viola!

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de copaceljr » 15 Mai 2010, 00:22

trabzonspor scrie:
ady1948 scrie:pariurile le faci cand joaca alte echipe ...in fine :up: fiecare cu ce-l doare
zici de meciu cand ne`a ars napoli ? ti`a dat sefu tau aditza vreun hint ? a avut vreun filing ?
angajatii nu au voie in [miti] 's top secret documents :cool: deci se pare ca singuru' care a castigat la pariuri a fost [miti]
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de David » 15 Mai 2010, 13:42

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/li ... va-6121191
"S-au descurcat!"

Mai mult şi mai grav este că Gigi Becali sugerează şi varianta unui aranjament în partida câştigată cu 3-2 de CFR la Turnu Severin, contra Universităţii Craiova. Nu unul făcut la nivel înalt, între conducerile celor două cluburi, ci contactarea unui jucător din tabăra craioveană, bulgarul Iliev, care a comis penalty-ul victoriei clujene din minutele de prelungire. "Uitaţi-vă cum s-au luat golurile Craiovei! Toate pe centrul terenului! Asta ce vă spune? CFR s-a descurcat. Şi nu s-a descurcat la pauză, ci cu trei-patru zile înainte de meci", a spus Gigi Becali.

DoRyN

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DoRyN » 16 Mai 2010, 12:58

Hai sa vedem daca e asa:

[youtube][/youtube]

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de _T@V_ » 16 Mai 2010, 18:12

Eh flori. Bate oieru campii, ca de obicei.
1. Pai la primul gol Barboianu fuge din de langa Traore numai ca sa-l lase pe ala singur sa poata suta. Ala baga spitzu, si Iliev al nostru e in meleul ala care se arunca in disperare sa blocheze. Deci daca ar fi sa fie cineva blat la faza asta, e Barboianu. Nicidecum Iliev.
2. Daca e sa fie golul cuiva, e a lui Lung, care n-are nici o reactie. Ala e sut de la 20 de metri. Iliev n-are nici o treaba acolo. Deci blat Lung daca e sa fie cineva.
3. La penalti e gresala lui Iliev, dar ala e un fault care il fac de obicei toti fundasii. Poate nu cu aceeasi intesitate. A fost un concurs de evenimente acolo. Iliev trage o idee mai tare decat ar trebui, atacantul care se arunca la perfectie, imediat dupa tragere, si arbitrul care vrea sa dea. Si il da. 95 % dintre arbitri nu dau asa ceva. Nicaieri in lume. E ca la corner. Cati pumni si imbranceli se impart la un corner, s-ar putea da cate 3 penaltiuri la fiecare faza. Totul e sa vrea arbitrul. Si la noi a vrut, ca si-a dat seama ca a tras cu noi tot jocul, si degeaba. Si si-a dat seama ca daca da penalti scapa de toate acuzele pe care le-ar fi putut primi.

Si pentru a nu stiu cata oara: faci blat si bati fara probleme, nu sa fii condus cu 2-0 si penalti in minutul 93!
Ne-a batut cine a vrut tot campionatul asta. 19 infrangeri !!! 19 baaaaaa!!! Ne-a batut cine a vrut. Alba Iulia, Ceahlau, Iasi, toti mah. Cine a crezut si a fortat putin, te-a batut.
Mercenarii aia isi jucau campionatul si UCL-ul. Au tras cat au putut. Si au luptat pina in ultimul minut. Au crezut si au fortat. La o echipa cu atatia jucatori aerieni parca de pe alta planeta, nu e nevoie decat de putina vointa sa o darami. Cand te aseaza in teren Mititelu, nu e nevoie de prea mult efort din partea adversarilor.

Da fiecare cu parerea lui pina la urma. Io raman la aia ca n-a fost blat, pentru ca nu era nevoie, pentru ca suntem atat de praf incat ne-ar bate si FC Snagovul atat de familiar noua de vreo doua zile incoace.... Presa vrea sa fi fost blat, ca da mai bine si se vinde mai bine. Daca voi ati ajuns sa va luati dupa Prosport si GSP, e problema voastra. E ca si cum v-ati luat dupa Editie. Ca e acelasi balci.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de nr.zece » 16 Mai 2010, 18:19

oierul s-a descurcat cu noi de la revenirea in prima liga
nici nu tre sa mai dea telefoane
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis