Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum va fi dupa meciul cu bozgorii?

Poll ended at 09 Mai 2010, 17:29

Bine , ne linistim si noi
12
24%
Asa si asa , avem emotii mari
6
12%
Rau , suntem in galeata
31
63%
 
Total votes: 49

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Ovidiu* » 11 Mai 2010, 16:25

Fata n-are nicio vina, nu s-a jurat pe icoane.Muia de Mititelu se tot jura pe familia lui.De atunci a murit tac-so si a lesinat fie-sa.Next....

Cat despre incidente, am fost injurati si provocati mereu.Era de inteles ca in cele din urma o sa se ajunga la asa ceva.Singura altercatie mai serioasa a fost la primul gol.Din ce-am vazut eu unul din baieti s-a dus la gard sa se bucure si un jandarm i-a tras una, apoi asta i-a altoit vreo doua, trei jandarmului...
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de ady1948 » 11 Mai 2010, 16:41

Ovidiu* scrie:Fata n-are nicio vina, nu s-a jurat pe icoane.Muia de Mititelu se tot jura pe familia lui.De atunci a murit tac-so si a lesinat fie-sa.Next....

Cat despre incidente, am fost injurati si provocati mereu.Era de inteles ca in cele din urma o sa se ajunga la asa ceva.Singura altercatie mai serioasa a fost la primul gol.Din ce-am vazut eu unul din baieti s-a dus la gard sa se bucure si un jandarm i-a tras una, apoi asta i-a altoit vreo doua, trei jandarmului...
nu a fost chiar asa :smoke: am fost si eu...
"gabitza"(blondu') la gol a sarit pe gard apoi jandarmu s-a luat de el :laughing: iar apoi au sarit vro 5-6 "derbedei" dar nu a fost ceva serios;am murit de ras cand au fugit aia de frica :-x
macar gemina e acum anti mititelu,care va fi oblgat sa mute echipa la caracel,acolo "unde suporterii sunt alturi de echipa"
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Pacala » 11 Mai 2010, 16:47

sa puna mana jiji becali sa ne dea meciul ca nu mai gaseste el panarame ca noi sa dam stelei an de an 6 puncte ca noi nu sintem in stare sau nu vrem sa tinem rezultatele. o luam in freza numai in prelungiri. :o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Pacala » 11 Mai 2010, 16:52

Ovidiu* scrie:Unii ziceau ca a fost blat, altii ca nu
daca n-a fost blat inseamna ca sintem cea mai slaba echipa din univers, sa pierzi doua meciuri consecutive in prelungiri, sa ratezi de la citiva metri cu poarta goala si la faza urmatoare sa ti-o traga ceahlaul, sa ai 2-0 si un om in plus pe teren propriu si sa iei bataie, rar poti sa intilnesti. Revoltator.. dupa meciul de la ceahaul credeam ca n-am sa mai scriu niciodata despre U Craiova sau U Drobeta Turnu Severin si ca nu mai vad pe nimeni comentind pe forum.Interesant de vazut citi vor mai veni, chiar si la Severin, la meciul echipei...cum s-o mai chema [miti]
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de manex » 11 Mai 2010, 17:05

cu ceahlaul a fost prostie. ieri...oricum, am auzit o afirmatie interesanta: avem 5 meciuri pierdute dupa minutul 90. nu am verificat-o.
la severin...citi sa mai vina? tinind cont ca mai au ocazia sa mai vada si ei un meci de liga 1..vreo 10000.
Am zis!!

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Ovidiu* » 11 Mai 2010, 17:48

In total sau pe meci?
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de manex » 11 Mai 2010, 18:28

la ultimul meci la severin. (sper si eu)
Am zis!!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de David » 11 Mai 2010, 18:33

manex scrie:la ultimul meci la severin. (sper si eu)
daca retrogradam sigur e ultimu'... :smoke:

Avatar utilizator
Utopia
junior
junior
Mesaje: 28
Membru din: 03 Aug 2009, 21:14

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Utopia » 11 Mai 2010, 20:27

Brutare,ti-ai batut joc de toata lumea...de cei din Craiova in primul rand,de cei din tgjiu,ol,vl si severin...PLEACA DE LA ECHIPA!ESTI O MIZERIE!IA-TI SI GLOATA TA DE MERCENARI!noi suferim...fugim de la treaba ...ne distrugem nervii si tu iti faci burta mare..

Avatar utilizator
Florin-UCV
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 06 Mai 2009, 16:56

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Florin-UCV » 12 Mai 2010, 01:33

muhaielele severinene de la tribuna a doua i-au asmutit pe jandarmi sa intre peste baietii din Craiova de la peluza si sa ii dea afara din stadion, in momentul cand acestia l-au injurat pe mititelu. au sarit ca arsi jegosii, erau injectati cand s-a scandat la peluza "Stiinta severin"

sorin107

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de sorin107 » 12 Mai 2010, 08:16

"Nu ştiu ce s-a întîmplat în repriza a doua cu CFR Cluj. Dacă nu mai puteau să alerge, trebuiau să paseze. Jucătorii CFR-ului aveau galbene, puteau să primească roşu şi meciul să fie încheiat. Ardelenii pasau în 10 oameni perfect. Să revii de la 2-0 şi să cîştigi cu un om în minus este incredibil. S-ar putea să mă împac cu domnul Mititelu. O să îl las să îmi spargă şi el parbrizul", a spus Eugen Trică la Recursul Etapei, la GSP TV.

gsp.ro

asta-i primul pas in dovedirea scenariului cu franele. impacarea dintre trica si mititelu. ce nenorocit de boovean, fmm ca merita batut pana nu mai poate vorbi!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de PocoLoco » 12 Mai 2010, 20:41

Il luara astia la telesport la intrebari pe Mititelu in legatura cu meciul asta si le inchisa telefonu'. Apuca sa declare ca era nervos la pauza din cauza ca visase in noaptea de dinaintea meciului ca o sa iasa rau si lui i se implinesc tot timpul visele... :lol:

Astia avanseaza ipoteza ca cica DNA a "regizat" blatul la pauza meciului. Cica l-au amenintat pe Mititelu ca daca nu face ceva sa invinga cfr, dupa meci o sa plece cu ei sa dea mai multe explicatii. Maine apare un reportaj despre lucrul asta in Jurnalul National.

Avatar utilizator
Ovidiu*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2410
Membru din: 19 Aug 2006, 13:14

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de Ovidiu* » 12 Mai 2010, 21:26

Ba-i sa-mi bag, da n-a visat niciodata ca luam titlu, sau mai bine nu viseaza el ca moare?
The problem of putting your foot on a lion's neck is, you can never let it up.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de AdrianR » 12 Mai 2010, 22:56

Oltenia scrie:Il luara astia la telesport la intrebari pe Mititelu in legatura cu meciul asta si le inchisa telefonu'. Apuca sa declare ca era nervos la pauza din cauza ca visase in noaptea de dinaintea meciului ca o sa iasa rau si lui i se implinesc tot timpul visele... :lol:
Astia avanseaza ipoteza ca cica DNA a "regizat" blatul la pauza meciului. Cica l-au amenintat pe Mititelu ca daca nu face ceva sa invinga cfr, dupa meci o sa plece cu ei sa dea mai multe explicatii. Maine apare un reportaj despre lucrul asta in Jurnalul National.
probabil ca din aceasta cauza era asa agitat la pauza (dupa cum scria in prosport): visa cu ochii deschisi ceva de genul:
- Alo, domnu' mititelu, la telefon dl dosareanu de la firma Denea! Domnu' mititelu, de ce v-am sunat, am gasit prin arhiva cateva dosare pe care era scris numele dvs; si in timp ce ma uitam la meci la primul gol de nervi am dat cu ele de pamant si s-a cam ridicat praful de pe ele; nu va mai spun ca la golul doi erau curate la lacrima si tocmai bune de rasfoit; depimde numai de dvs sa se puna praful gros la loc pe ele pana la finalul meciului! bafta si noroc, etapa viitoare!
faptul ca dl mititelu nu e inghitit de nimeni din pdl mi-a fost confirmat zilele trecute de o persoana bine informata din interior
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Universitatea Craiova - CFR Cluj

Mesaj de DarkComy » 12 Mai 2010, 23:04

Deci inca 5 ani nu avem sperante la un trofeu...pana nu pleaca Base
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Închis