[Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Austria)

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de Perspico » 04 Iul 2010, 12:54

manex scrie:
Perspico scrie:
manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Tu oricum iti doresti unul cu "Adrian Mititelu" si de-astea cred ca vor mai ramane. :cool:
stii ce misto era daca nu o dadeai pe asta? partea haioasa e ca, poate peste citiva ani, ala micu a lu miti ar putea ajunge sa joace pentru echipa mare. naiba stie daca are sau nu talent, daca va ajunge pe bune sa joace sau impins de ta-su. probabilitatea ca el sa joace e destul de mare. la fel de mare este ca numele lui sa fie pe un tricou. tricou pe care, prin cine stie ce mijloace, ar putea sa il imbrace ala mic al tau. poate chiar ii va place de jiji jr si te va bate la cap sa ii iei si lui unu, ca "ia uite cit suflet pune".eeee, atunci as vrea sa te vad.eu, deocamdata, sint linistit: nu s-a scos nici un tricou cu miti pe spate. :)(
Scrie scenariul asta si trimite-l la Bollywood, o sa iasa o megaproductie. :laughing:
P.S. Eu cred ca esti chiar trist, nu linistit, ca nu s-a scos tricou cu"A. Mititelu" pe spate
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 13:04

parca si vad in film, tatal perspico in lacrimi vazindu-l pe fiul sau purtind cu mindrie tricoul pe care scrie mare MITITELU. se uita asa, dupa un copac, plingind, stringind in pumn poza lui miti si jurind razbunare. :laughing:
Am zis!!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de Perspico » 04 Iul 2010, 20:06

manex scrie:parca si vad in film, tatal perspico in lacrimi vazindu-l pe fiul sau purtind cu mindrie tricoul pe care scrie mare MITITELU. se uita asa, dupa un copac, plingind, stringind in pumn poza lui miti si jurind razbunare. :laughing:
... si batranul Manex, acum bodyguard-ul lui Mititelu jr., dupa ce-si tabacise pielea aparandu-l ca un caine credincios pe-al batran de flegmele, brichetele si betele de steaguri venite dinspre suporterii nerecunoscatori. Nu degeaba. Acum, dupa ani si ani, Universitatea Craiova s-a intors sa joace iar la Ramnicu-Valcea, dupa ce trecuse pe la Severin, Targu-Jiu, Ramnicu-Valcea, Slatina, Severin... :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 23:02

gresit. "perspico stringea cu putere poza in pumn in timp ce se uita la fiul sau cum se indreapta mindru in tricoul inscriptionat "mititelu", spre arena leilor.dupa care se uita la ceas si isi dadu seama ca a intirziat la mitingul celor 5 din fata ruinelor fostului stadion."
Am zis!!

d`ampezzo

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de d`ampezzo » 05 Iul 2010, 06:33

Toate ca toate ... dar in primele 3 etape primim 13 goluri
hai 4 etape ca excludem Branestiu

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de ionut_u48 » 05 Iul 2010, 23:08

manex scrie:
Perspico scrie:
manex scrie:sint cit se poate de serios: nu o sa prind. cele cu dananae, costea, prepe se vor vinde primele.
Tu oricum iti doresti unul cu "Adrian Mititelu" si de-astea cred ca vor mai ramane. :cool:
stii ce misto era daca nu o dadeai pe asta? partea haioasa e ca, poate peste citiva ani, ala micu a lu miti ar putea ajunge sa joace pentru echipa mare. naiba stie daca are sau nu talent, daca va ajunge pe bune sa joace sau impins de ta-su. probabilitatea ca el sa joace e destul de mare. la fel de mare este ca numele lui sa fie pe un tricou. tricou pe care, prin cine stie ce mijloace, ar putea sa il imbrace ala mic al tau. poate chiar ii va place de jiji jr si te va bate la cap sa ii iei si lui unu, ca "ia uite cit suflet pune".eeee, atunci as vrea sa te vad.eu, deocamdata, sint linistit: nu s-a scos nici un tricou cu miti pe spate. :)(
destul de probabil
uite ce zice unu pe blog la domnu presedinte [smile39]
415 de XXWWXX, 5 iulie 2010, 10:44, 79.117.192.X
ADRIAN,AI UN COPIL EXCEPTIONAL LA FOTBAL!AI INCREDERE IN EL,ARE FOARTE MULTE CALITATI.LOVESTE MINGEA CU AMBELE PICIOARE DIN ALERGARE.CALITATILE ASTEA NU LE AU NICI JUCATORI LA ECHIPA MARE.EU NU INCERC SA IL UMFLU PE ADITA,DAR SA STII CA EL VA FI MANDRIA TA SI LUCRUL CEL MAI DE PRET!DACA VA CONTINUA SA SE PREGATEASCA SI VA MUNCII...CU SIGURANTA VA AJUNGE MARE.AVETI GRIJA....DE MULTE ORI CINEVA ISI BATE JOC DE EL,SI SE FOLOSESTE DE COPIL CREZAND CA DUMNEAVOASTRA II VE-TI DA IN BUNE!MULT NOROC!!!!!
[ka] [ka] [ka]

Termopan
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 28 Mai 2010, 09:53

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de Termopan » 06 Iul 2010, 01:17

ce marire de salariu o sa primeasca ala, ca singur e angajat eso :laughing:
SIEG HEIL il muce!!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de DarkComy » 06 Iul 2010, 01:42

Termopan scrie:ce marire de salariu o sa primeasca ala, ca singur e angajat eso :laughing:
Sigur e vreun carcotas care face misto, ca aia cu incidentele la stadion :lol:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de manex » 06 Iul 2010, 16:11

ca doar nu credeti ca e pe bune ce a scris ala.
Am zis!!

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Amical]Universitatea - Sportklub Bischofshofen (IV,Aust

Mesaj de blixa » 10 Iul 2010, 20:55

na, ca poli ii batu pe-astia cu 15-0!
S-a rupt Brazda.

Închis