[Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

[Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de PocoLoco » 04 Iul 2010, 13:01


DoRyN

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de DoRyN » 04 Iul 2010, 14:48

Dar un anunt de pe site-ul oficial al clubului nostru nu gasim ?

sorin107

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de sorin107 » 04 Iul 2010, 19:06

Pentru acest joc, antrenorul Aurel Ţicleanu a ales să introducă în teren următorul “unsprezece”:
Lung – Dănănae, Găman, Iliev, Buşu - Prepeliţă, Dilevski, Ologu, M.Costea - Dina, Henry

eso - cica e 3-0 acum.


si cica nu se mai baga prostul la ekipa. cum drq, cand ologu e titular, m. costea e mijlocas stanga si dina iar titular? jur ca nu inteleg de ce se insista cu m. costea in banda stanga si de ce drq e gangioveanu rezerva iar? mititelu e un ranchiunos, nu se lasa pana nu-l pierde pe asta si vede ce fotbalist bun a scapat! fmm de boovean infect!

L.E.

La pauză Aurel Ţicleanu a schimbat întreaga echipă, trimiţându-i în teren pe:

Hotoboc - Buleică, I. Popescu, Barbu, Bărboianu - Firţulescu, Nicolae, Gargorov, Gângioveanu - Stoianof, Gogoşoiu

il nenorocesc de tot pe barboianu daca-l mai baga fundas stanga. pacat, incepuse sa se miste bine la inchidere acolo.
Last edited by sorin107 on 04 Iul 2010, 19:15, edited 1 time in total.

JustME

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de JustME » 04 Iul 2010, 19:08

esti rautacios si nu iubesti neconditionat echipa :-D e deja 3-0 :o mare noroc au avut aia de la Juve ca au anulat amicalu' (adica amanat nu anulat :)- )

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de manex » 04 Iul 2010, 19:29

ticleanu stie o chestie: asta sint jucatorii, pe ei ma bazez.si eu sper sa fie doar mina lui, si nu a lui miti.miti poate cel mult sa spuna:"x este un junior foarte bun. vezi ce poti scoate din el. l-am urmarit doi ani, pare promitator". credeti ca orice antrenor baga vreo loaza? nu ziceti nimic d edina, ca dina e altceva. :)(
Am zis!!

sorin107

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de sorin107 » 04 Iul 2010, 19:36

Sergyu_costea scrie:Hai sorine da-o draq. Ce si cu astia s-a bagat la echipa? Exageram de multe ori.

pai nu vrea ma sa-l faca pe ologu mai bun ca radut? nu a zis el ca vrea sa ne arate asta? sau dina titular? stoianof mai lipseste, evident. si nu o face la ambitie cu gangioveanu pe banca, pentru ca ala i-a dat la mwe de atatea ori? si nu ia el un fundas stanga cat de cat ca sa joace cu busu, sa il vedem iar pe roberto carlos in europa? sau crezi ca ticleanu, la cat a fost el de fotbalist nu il vede pe gangioveanu ca e bun? sau pe m. costea ca nu e potrivit in banda stanga? cum sa nu-i vada ma ala cand si eu ii vad? si tu si oricine? sa nu-mi zici ca aici nu e mititelu ca-mi si bag p.wla.

JustME

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de JustME » 04 Iul 2010, 19:40

nici eu nu cred ca s-a bagat la echipa adica ar fi culmea sa se bage la echipa si cu amatorii astia din liga a 5-a (desi nu m-ar mira :)( ) insa probabil i-a spus de treaba asta cu Mihai in stanga lu Ticleanu si omul (cred eu) a vrut sa vada daca asa ceva e posibil. nu mi se pare ceva exagerat si pana la urma d-aia sunt amicale sa incerce diferite variante. desi mie mi se pare ca iti bati joc de Mihai jucandu-l in stanga mijlocas si cred ca o sa se convinga de treaba asta si Aurica Ticleanu. din punctul meu de vedere Mihai e atacant frate, e mai atacant chiar si decat frate-so. chiar daca inca nu are valoarea lu frac-su acolo in fata portii e mult mai lucid decat Florin care are de multe ori tendiinta sa piarda in floricelele in loc sa rezolve faza simplu

bine ca in ultima vreme pe Mihai nu-l prea ajuta randamentul dat in teren si chiar si el cam incepuse sa se molipseasca de la Florin cu driblingurile inutile. totusi mi-a ramas in cap golul ala cu CFR-ul pe contraatac. cat de simplu si eficient a rezolvat faza aia

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de blondu » 04 Iul 2010, 19:41

sorin107 scrie:
Sergyu_costea scrie:Hai sorine da-o draq. Ce si cu astia s-a bagat la echipa? Exageram de multe ori.

pai nu vrea ma sa-l faca pe ologu mai bun ca radut? nu a zis el ca vrea sa ne arate asta? sau dina titular? stoianof mai lipseste, evident. si nu o face la ambitie cu gangioveanu pe banca, pentru ca ala i-a dat la mwe de atatea ori? si nu ia el un fundas stanga cat de cat ca sa joace cu busu, sa il vedem iar pe roberto carlos in europa? sau crezi ca ticleanu, la cat a fost el de fotbalist nu il vede pe gangioveanu ca e bun? sau pe m. costea ca nu e potrivit in banda stanga? cum sa nu-i vada ma ala cand si eu ii vad? si tu si oricine? sa nu-mi zici ca aici nu e mititelu ca-mi si bag p.wla.

din contra postul de mijlocas stanga e singurul care ii e bun lui mihai.pai in fata tb sa fii puternic sa te bati cu fundasii, sa sari la cap,sa joci cu spatele la poarta.pai el nu prea are calitati de varf.el doar fuga si dribling tot pe viteza.de demarcat nu prea le are,cu offsidul nici atat.eu zic ca joaca acolo ca nu poate sa-l scoata din echipa.oricum e slab e gangioveanu peste el la orice ora.

sorin107

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de sorin107 » 04 Iul 2010, 20:01

JustME scrie:nici eu nu cred ca s-a bagat la echipa adica ar fi culmea sa se bage la echipa si cu amatorii astia din liga a 5-a (desi nu m-ar mira :)( ) insa probabil i-a spus de treaba asta cu Mihai in stanga lu Ticleanu si omul (cred eu) a vrut sa vada daca asa ceva e posibil. nu mi se pare ceva exagerat si pana la urma d-aia sunt amicale sa incerce diferite variante. desi mie mi se pare ca iti bati joc de Mihai jucandu-l in stanga mijlocas si cred ca o sa se convinga de treaba asta si Aurica Ticleanu. din punctul meu de vedere Mihai e atacant frate, e mai atacant chiar si decat frate-so. chiar daca inca nu are valoarea lu frac-su acolo in fata portii e mult mai lucid decat Florin care are de multe ori tendiinta sa piarda in floricelele in loc sa rezolve faza simplu

bine ca in ultima vreme pe Mihai nu-l prea ajuta randamentul dat in teren si chiar si el cam incepuse sa se molipseasca de la Florin cu driblingurile inutile. totusi mi-a ramas in cap golul ala cu CFR-ul pe contraatac. cat de simplu si eficient a rezolvat faza aia

exact, era vorba ca s-a bagat prin sugestiile pe care le face, pana si in amicale.

iuli

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de iuli » 04 Iul 2010, 22:05

eu il cred pe Miti in stare sa-i sugereze unui antrenor cum sa joace in orice meci,indiferent cu cine.
antrenorul care stie ce face,accepta initial sa testeze sugestiile sa vada daca merg sau nu.
problemele apar cand antrenorul constata ca nu sint viabile si nu are curajul sa le schimbe,cum facea Wotte de exemplu.antrenorul care are valoare pune piciorul in prag cand simte ca e nevoie.
si la noi e nevoie din plin.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de nr.zece » 05 Iul 2010, 12:04

dupa ani de zile de amicale cu necunoscuti m-am luminat: noi cred ca inventam echipele astea vere
adunam aurolacii de prin baruri, vine ciorba cu un nume si dai fostbal si articole de presa scrie de mitu si trimise pe fax
macar azerii astia or fi mai apropiati de fotbal
si de ne-or bate tot e un castig ca nu am mai jucat cu fanteziile lui rosca
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!


Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de DarkComy » 05 Iul 2010, 21:12

Sa multumim inca odata SPONSORULUI, editie.ro pentru promptitudinea si calitatea informatiilor foto si video oferite. apld
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: [Amical]Universitatea - FC Fleetwood Town (Anglia, V)

Mesaj de nr.zece » 05 Iul 2010, 23:38

Sergyu_costea scrie:CFR a jucat pana acum cu Grodig si cu SV Hallwang . La aia nu mai comenteaza nimeni adversarele (chiar si Fleetwood astia erau planificati sa joace cu Cfr). Asa ne place noua sa ne legam de orice. Sa-i lasam sa-si faca pregatirea , asa cum or vrea ei. Clar ca si pe mine ma enerveaza comentariile astea ultraoptimiste dupa ce te distrezi cu bucatarii , dar asta e. Si pana la urma sa joace lumea cu tine , iti trebuie un nume ceva , altfel joci cu cine apuci
ai dreptate, am invins un posibil adversar al campionilor
aia sunt campioni intelegi, daca eram si noi nu ma deranja daca jucau intre ei amicalele
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis