[Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de PocoLoco » 09 Iul 2010, 13:11

Eu cred că încă sunt marcaţi de ratarea calificării în Cupa UEFA în sezonul 2008-2009. :)(

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de DarkComy » 09 Iul 2010, 13:35

1948 scrie:
ady1948 scrie:
gsm scrie:cum se face ca piturca in meciurile amicale a bagat toate transfelurile si bat tot, iar noi cu aceeasi echipa jucam de 5 ani si inca nu reusim sa castigam nici macar in amicale. parca-l vad acum dupa primele etape pe mititelu cum o da iarasi la intoarsa precum ca, vezi doamne baietii au fost foarte marcati de sfarsitul campionatului trecut defapt de la meciul cu cfr cluj, si din cauza aia nu se pot concentra. pana acuma n-ai dus cu zaharelul dar anul acesta daca echipa nu se va clasa in primele 4 parerea mea este ca trebuie sa lasi pe altul ca caciula asta iti este foarte mare. si inca ceva eu presimt ca iliev si gorgorov nu vor juca mai mult de 7 etape la noi , vor fi nemultumiti ca nu si-au primit salariile la timp si o sa fie iarasi deranj in club. sper sa nu fie asa dar presimt ca iarasi ne vom imbata cu apa rece.
apld ai prins ideea
nop anu asta are alta : ne bate cfr ul in prima etapa si baietii raman marcati pana la final :)(
iti zic eu ca vor fi marcati tot anul pt acuzele care li s-au adus dupa meciul din campionatul trecut.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de ady1948 » 09 Iul 2010, 15:23

DarkComy scrie:
1948 scrie: nop anu asta are alta : ne bate cfr ul in prima etapa si baietii raman marcati pana la final :)(
iti zic eu ca vor fi marcati tot anul pt acuzele care li s-au adus dupa meciul din campionatul trecut.
iar vremea a fost nafaorabila, nu ne-am putut antrena; de aia suntem la pamant in minutu 60'.
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de alex.p » 09 Iul 2010, 22:51

Dar sa nu ne facem griji, ca a invatat ochelaristul din greseli, si anul viitor rupem tot.

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de Copacul » 10 Iul 2010, 00:01

alex.p scrie:...si anul viitor rupem tot.
Da' tot !!!
C O P A C U LImagine

sotiris
junior
junior
Mesaje: 15
Membru din: 16 Iun 2010, 17:23

Re: [Amical]Universitatea - NK Osijek (Croaţia)

Mesaj de sotiris » 13 Iul 2010, 11:55

nea adi a revenit in forta pe blog :))) http://adrianmititelu.wordpress.com/201 ... m-revenit/

Închis