[Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de DarkComy » 17 Iul 2010, 18:36

David scrie:4-2 ... :)-
De ce minti? E 4-3
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de mihu » 17 Iul 2010, 18:40

DarkComy scrie:
David scrie:4-2 ... :)-
De ce minti? E 4-3
sa faca repetitia pentru meciul cu CFR ??? asa nu dam de banuit...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de manex » 17 Iul 2010, 18:40

inteleg ca e amical, dar nu poti lua 3 goluri. asta e lipsa de concentrare.
ce a fost cu cfr acum citeva luni nu cred ca se va mai repeta curind.
Am zis!!

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de lorenzaccio2 » 17 Iul 2010, 18:42

DarkComy scrie:
David scrie:4-2 ... :)-
De ce minti? E 4-3
Carcoteala maxima, deci a schimbat toata echipa Chiose, la fel si Gane... Dar de, va place.
Toate ca toate eu am un argument in plus ca se joaca 4-3-2-1 sau [****], cu 2 jucatori ofensivi in spatele unui varf.
Acum sunt I. Popescu- Ologu- Firtulescu mai incolo Gangioveanu-Gogosoiu si Roman in varf

sorin107

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de sorin107 » 17 Iul 2010, 18:44

lorenzaccio2 scrie:
DarkComy scrie:
David scrie:4-2 ... :)-
De ce minti? E 4-3
Carcoteala maxima, deci a schimbat toata echipa Chiose, la fel si Gane... Dar de, va place.
Toate ca toate eu am un argument in plus ca se joaca 4-3-2-1 sau [****], cu 2 jucatori ofensivi in spatele unui varf.
Acum sunt I. Popescu- Ologu- Firtulescu mai incolo Gangioveanu-Gogosoiu si Roman in varf

eu cred ca e 4-4-2 clasic, cu dina si stoianof la inceput, iar acum gogosoiu si roman. prepelita in dreapta, m. costea in stanga, respectiv firtulescu si gangioveanu, dilevski si gargorov in centru, respectiv popescu si ologu.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de DarkComy » 17 Iul 2010, 18:47

lorenzaccio2 scrie:
DarkComy scrie:
David scrie:4-2 ... :)-
De ce minti? E 4-3
Carcoteala maxima, deci a schimbat toata echipa Chiose, la fel si Gane... Dar de, va place.
Toate ca toate eu am un argument in plus ca se joaca 4-3-2-1 sau [****], cu 2 jucatori ofensivi in spatele unui varf.
Acum sunt I. Popescu- Ologu- Firtulescu mai incolo Gangioveanu-Gogosoiu si Roman in varf
Stai nitel... echipa de divizia B a bagat rezervele da? echipa de liga I a bagat rezervele, si totusi...rezervele echipei de Liga a II, au dat 3 goluri (1 gol titularilor si 2 rezervelor), iar tu vrei sa nu ii iau la misto? Mie mi se pare cam tragica situatia, pentru ca ori arata ca nu avem antrenor, ori ca avem rezerve de Liga a III (dar Mititelu se bate cu pumnii in piept ca avem cei mai brelianti dintre brilianti)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de lorenzaccio2 » 17 Iul 2010, 19:00

Dark, mi se pare aberant sa spui ca nu avem antrenor, insa in mod sigur rezervele sunt de Liga 3. Ma si mira ca ma intrebi, pai pe Popescu, Ologu, Roman, Gogosoiu de unde i-a gasit Chiose? Ca sa nu mai spun ca alte solutii azi in atac nu avea in afara de Stoianof!
Sorin, ramine de confirmat, insa daca Mihai Costea marcheaza de 3 ori si scapa o data singur cu portarul, m-ar mira sa fie extrema stanga...
Iar daca Dina ajunge sa suteze de la 20 metri (in afara careului...) m-ar mira sa fie varf in 4-4-2 clasic in conditiile in care noi avem balonul (ar fi trebuit sa fie in careu) ... Bine vorbim degeaba, ne trebuie un video cu imaginile de la goluri

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de manex » 17 Iul 2010, 19:05

sau ne trebuie cineva care a fost la meci sa ne zica si noua desenul
Am zis!!

Masive

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de Masive » 17 Iul 2010, 19:47

apld Jerry Gane. Mie imi place de el.Pacat nu l-a adus pe el antrenor....
Sincer sa fiu, cand am vazut ca avem 4-0 la pauza,ma gandeam ca o sa batem cu 6 sau 7-0, dar nu ma asteptam sa marcheze aia 3 goluri.
Cu tot respectul pentru domnu Ticleanu,dar daca vezi ca n-ai valoare ca antrenor,stai domnule acasa,nu te arunca aiurea sa distrugi echipa.

Am mai spus,terminam pe 10-11 anu' asta,si iar o sa ne umileasca toti din cauza unui destupat la mine si un sarac cu duhul ca jegul de Mititelu. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

lorenzaccio2
senior
senior
Mesaje: 407
Membru din: 14 Ian 2009, 14:53

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de lorenzaccio2 » 17 Iul 2010, 20:25

Masive scrie:apld Jerry Gane. Mie imi place de el.Pacat nu l-a adus pe el antrenor....
Sincer sa fiu, cand am vazut ca avem 4-0 la pauza,ma gandeam ca o sa batem cu 6 sau 7-0, dar nu ma asteptam sa marcheze aia 3 goluri.
Cu tot respectul pentru domnu Ticleanu,dar daca vezi ca n-ai valoare ca antrenor,stai domnule acasa,nu te arunca aiurea sa distrugi echipa.

Am mai spus,terminam pe 10-11 anu' asta,si iar o sa ne umileasca toti din cauza unui destupat la mine si un sarac cu duhul ca jegul de Mititelu. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
N-as vrea sa intru in discutia asta din nou, dar mai exact ce nu-ti place la echipa lui Ticleanu? Ca nu pricep nimic din ce spui... Deci din minutul 60 s-a jucat o echipa de Liga 2 cu una de Liga 3.
La 4-0 era slab sau bun Ticleanu? Ai vazut meciul, ca eu nu?
PS : ai dreptate, pacat ca a venit Ticleanu sa distruga tot, altfel echipa asta era pe culmile gloriei si un superantrenor ar fi fost numit

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de PocoLoco » 17 Iul 2010, 20:39

Tribune arhipline la Severin

Imagine

iuli

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de iuli » 17 Iul 2010, 20:44

Valoarea lui Ticleanu nu poate fi pusa la indoiala dupa un meci de pregatire cu o echipa de liga 2.Indiferent de rezultatele din debutul sezonului,Ticleanu trebuie sa stea pana-n iarna.
Numarul mic de spectatori de la acest meci ar trebui sa-l ingrijoreze pe ochelarist,daca vin mai multi cu Cfr Cluj vin pt aia.
Universitatea trebuie sa revina la Craiova cat mai curand,altfel va fi prea tarziu.

Avatar utilizator
Jardel
membru
membru
Mesaje: 163
Membru din: 05 Aug 2004, 12:17

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de Jardel » 17 Iul 2010, 20:59

Ţicleanu: "Am vazut multe lucuri bine in echipa mea. Este serioasa, disciplinata si concentrata. Deocamdata putem evolua la capacitate maxima timp de 60 de minute, speram sa mai adaugam inca 10-15 minute. Azi am avut probleme pe final, la fel ca şi spre sfîrşitul campionatului trecut. Cît îl priveşte pe Gargorov, el s-a resimţit puţin, dar a făcut un joc bun. S-a integrat cum trebuie, a fost bine primit şi cred că va fi un real cîştig pentru noi".

Sursa: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/ticlean ... 98850.html

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de DarkComy » 17 Iul 2010, 21:12

Tot respectul pt Ticleanu, dar asta e o declaratie nesimtita rau de tot. Cu o saptamana inainte de inceputul campionatului, declari ca echipa rezista 60 de minute si speri sa mai adaugi 10-15 minute. Deci cu mari sperante, o sa jucam 75 de minute, iar in ultimul sfert de ora se pisa pe noi toti adversarii. Ce dracu de pregatire fizica fac ma aia de la Real de pot sa alerge si 15KM pe meci?


Suntem de tot CACATUL!!
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

LiviuB

Re: [Amical]Universitatea Craiova - Gaz Metan CFR

Mesaj de LiviuB » 17 Iul 2010, 21:29

asta e ingrijorator.... cum draq sa spui ca echipa cade dupa min 60?! ce au facut in pregatire? pai daca acuma ne plangem, ce mai spunem prin noiembrie?

Închis