[Etapa 3]Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem la Buzau?

Poll ended at 08 Aug 2010, 00:01

Victorie
37
79%
Egal
2
4%
Infrangere
8
17%
 
Total votes: 47

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de *Coco* » 07 Aug 2010, 09:00

Bine ma ca te pricepi tu la fotbal o:

Cum [****] sa faca amaratul de [miti] oferta lui Piti cand el nu are bani de o chifla

Avatar utilizator
ionut_u48
suporter
suporter
Mesaje: 994
Membru din: 25 Noi 2009, 22:29

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de ionut_u48 » 07 Aug 2010, 09:33

nu am vazut meciul aseara si nu pot sa inteleg de ce am pierdut
a fost iar canicula,ne au furat arbitrii sau jucatorii au cazut iar psihic?

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de PocoLoco » 07 Aug 2010, 10:08

Încă un sezon *****. Se pare că anul ăsta scuza va fi meciul cu steaua din etapa a doua.
Deja după etapa asta vom avea 6-8 puncte până la primele echipe din clasament, iar după etapa următoare vom avea şi mai multe.

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de soare » 07 Aug 2010, 11:12

s9k3k3 scrie:
soare scrie:Fratilor vreau sa va intreb si eu ceva,ce chef de joc sa mai aiba wobi cand vede cine joaca in fata lui,dina ,stoianof ,piturca ,barboianu ...nush ce sa mai zic ...cu greu o sa adorm in noaptea asta:(
Eu zic sa te faci tu antrenor vad ca te pricepi. Mai sunt inca 19 milioane ca tine din pacate toti stiti fotbal in fata televizorului si pe PC.
"Sa plece TICLEANU" :hai ....... pacat ca pierdeti timpul uitandu-va la fotbal.

BTW: Facetii oferta lui PITI cat nu se impaca cu GIGI o: o:



kidding
ba aici nu e vorba sa ma fac eu antrenor sau altu , dar se vede de la o posta ca dina,stoianof,piturca ,barboianu nu au ce cauta la echipa.Astia 4 trag echipa in jos.

sorin107

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 07 Aug 2010, 11:25

ba, va rog io nu mai vorbiti de barboianu. el e printre ultimile rele la ekipa asta, ce mama drq.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2010, 11:53

sorin107 scrie:ba, va rog io nu mai vorbiti de barboianu. el e printre ultimile rele la ekipa asta, ce mama drq.
+1

Cu bune, cu rele, el si Silvica au fost singurii care au venit dupa meci sa discute cu galeria. Barboianu l-a tras de tricou pe Prepelita sa vina si el, iar capitanul a plecat la vestiare cu restul.

P.S. Multa :-x aluia care a scuipat spre Barboianu.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 07 Aug 2010, 12:07

soare scrie:
s9k3k3 scrie:
soare scrie:Fratilor vreau sa va intreb si eu ceva,ce chef de joc sa mai aiba wobi cand vede cine joaca in fata lui,dina ,stoianof ,piturca ,barboianu ...nush ce sa mai zic ...cu greu o sa adorm in noaptea asta:(
Eu zic sa te faci tu antrenor vad ca te pricepi. Mai sunt inca 19 milioane ca tine din pacate toti stiti fotbal in fata televizorului si pe PC.
"Sa plece TICLEANU" :hai ....... pacat ca pierdeti timpul uitandu-va la fotbal.

BTW: Facetii oferta lui PITI cat nu se impaca cu GIGI o: o:



kidding
ba aici nu e vorba sa ma fac eu antrenor sau altu , dar se vede de la o posta ca dina,stoianof,piturca ,barboianu nu au ce cauta la echipa.Astia 4 trag echipa in jos.
Faci tu antrenamentele? sti cum se pregatesc? e usor sa vorbesti din fata unui PC.
E de vina TICLEANU ca nu a primit penalty cu cfr? ca sa anulat golul cu steaua?Singura lui vina e ca nu a putut sa ii faca pe jucatori sa trateze meciul cu seriozitate. Voi dupa 3 etape deja va ganditi la retrogradare aveti moral bun.
Vaslui a bagat peste 5 milioane si are 2 puncte dupa trei etape si nu se agita nimeni.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 07 Aug 2010, 12:15

DarkComy scrie:
sorin107 scrie:ba, va rog io nu mai vorbiti de barboianu. el e printre ultimile rele la ekipa asta, ce mama drq.
+1

Cu bune, cu rele, el si Silvica au fost singurii care au venit dupa meci sa discute cu galeria. Barboianu l-a tras de tricou pe Prepelita sa vina si el, iar capitanul a plecat la vestiare cu restul.

P.S. Multa :-x aluia care a scuipat spre Barboianu.

si ce-au zis? despre ce s-a discutat? multa mumu si din partea mea oricui a facut chestia aia.

sorin107

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 07 Aug 2010, 12:17

DarkComy scrie:
sorin107 scrie:ba, va rog io nu mai vorbiti de barboianu. el e printre ultimile rele la ekipa asta, ce mama drq.
+1

Cu bune, cu rele, el si Silvica au fost singurii care au venit dupa meci sa discute cu galeria. Barboianu l-a tras de tricou pe Prepelita sa vina si el, iar capitanul a plecat la vestiare cu restul.

P.S. Multa :-x aluia care a scuipat spre Barboianu.

ce capitan, frate? prepelita e capitan? ba, nu stiu cum peezda mamii lui l-a pus mititelu capitan pe prepelita ma. n-are personalitate, nu are destula tarie de caracter, nu poate trage ekipa dupa el, atata ca e serios. si in afara de asta, joaca dezastruos de cand a inceput campionatul. alaturi de dina si dananae e cel mai slab.
Last edited by sorin107 on 07 Aug 2010, 12:19, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de Doomsday » 07 Aug 2010, 12:18

s9k3k3 scrie: Faci tu antrenamentele? sti cum se pregatesc? e usor sa vorbesti din fata unui PC.
E de vina TICLEANU ca nu a primit penalty cu cfr? ca sa anulat golul cu steaua?Singura lui vina e ca nu a putut sa ii faca pe jucatori sa trateze meciul cu seriozitate. Voi dupa 3 etape deja va ganditi la retrogradare aveti moral bun.
Vaslui a bagat peste 5 milioane si are 2 puncte dupa trei etape si nu se agita nimeni.
Da, tu ce ai vrea? Sa ne gandim la castigarea campionatului? Nu ti se pare ca se exagereaza cu arbitrajul? Ti se pare ca au prea mult ghinion?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 07 Aug 2010, 12:21

stati mai calmi. pana la meciul cu cfr chiraiam ca retrogradam. eu numaram punctele in primele 5 meciuri si nu-mi dadeau mai mult de 1. altii erau mai optimisti. si, totusi, echipa s-a miscat mai bine decat ne steptam in primele doua meciuri. mai asteptam vreo 2 etape si vedem. nici in vremea lui Napoli nu eram capabili sa castigam in conditiile in care dadeam de echipe darze. oricum, de retrogradat nu retrogradam ca nu termina altii campionatul. :)(
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 07 Aug 2010, 12:36

sorin107 scrie:
DarkComy scrie:
sorin107 scrie:ba, va rog io nu mai vorbiti de barboianu. el e printre ultimile rele la ekipa asta, ce mama drq.
+1

Cu bune, cu rele, el si Silvica au fost singurii care au venit dupa meci sa discute cu galeria. Barboianu l-a tras de tricou pe Prepelita sa vina si el, iar capitanul a plecat la vestiare cu restul.

P.S. Multa :-x aluia care a scuipat spre Barboianu.

si ce-au zis? despre ce s-a discutat? multa mumu si din partea mea oricui a facut chestia aia.
Ca ce se intampla, de ce nu au jucat nimic, iar Barboianu a zis: "ce sa fac frate, daca nu toti intra motivati, daca nu dau totul pe teren?" si ca spera sa castigam cu timisoara. Nu am auzit prea multe, ca puneau toti intrebari, altii urlau, altii il injurau si saracu se plimba dintr-o parte in alta ca sa vb cu toti.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 07 Aug 2010, 12:37

Doomsday scrie:
s9k3k3 scrie: Faci tu antrenamentele? sti cum se pregatesc? e usor sa vorbesti din fata unui PC.
E de vina TICLEANU ca nu a primit penalty cu cfr? ca sa anulat golul cu steaua?Singura lui vina e ca nu a putut sa ii faca pe jucatori sa trateze meciul cu seriozitate. Voi dupa 3 etape deja va ganditi la retrogradare aveti moral bun.
Vaslui a bagat peste 5 milioane si are 2 puncte dupa trei etape si nu se agita nimeni.
Da, tu ce ai vrea? Sa ne gandim la castigarea campionatului? Nu ti se pare ca se exagereaza cu arbitrajul? Ti se pare ca au prea mult ghinion?
Nu exagereaza deloc cu arbitrajul, in momentul in care in primul meci au fost 2 penalty-uri nedate iar in cel de-al doilea au ajuns pana acolo incat sa ne scoata mingea din poarta. Aceste doua meciuri au avut repercusiuni grave asupra echipei si nu exagerez DELOC cu asta, chiar crezi ca ideea aia cu moralul e doar o poveste, iti recomand sa nu te joci niciodata cu psihicul ca da cele mai mari probleme....

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 07 Aug 2010, 12:43

DarkComy scrie: Ca ce se intampla, de ce nu au jucat nimic, iar Barboianu a zis: "ce sa fac frate, daca nu toti intra motivati, daca nu dau totul pe teren?".
noi ne simtim ca dracu dupa un astfel de meci, dar ce-o simti un astfel de jucator care pune osul, se chinuie si ii vede pe altii ca joaca in dorul lelii?
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: Victoria Branesti - Universitatea Craiova

Mesaj de alfyyy » 07 Aug 2010, 13:12

Eu il cunosc pe Barboianu , este un tip la locul lui , de treaba. Poate ca nu este cel foarte talentat , dar cu siguranta este foarte muncitor si iubeste cu adevarat Universitatea.

Propun ca la meciul cu Timisoara sa facem un banner in care sa scriem ceva de Dina. Nu se mai poate cu omul asta . Ce pile are el ??
Only God Can Judge Me !

Închis