[Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom obtine in meciul cu Universitatea Cluj ?

Poll ended at 01 Oct 2010, 19:15

3
55
81%
1
10
15%
0
3
4%
 
Total votes: 68

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de anakin » 02 Oct 2010, 12:03

Daca scoatem minim 4 puncte din urmatoarele 2 etape, putem spera serios la locuri fruntase. Deocamdata n-am realizat mare lucru si ne entuziasmam prea repede, parerea mea.. Sunt sigur ca si Piturca e de aceeasi parere.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de DarkComy » 02 Oct 2010, 12:21

T@V are dreptate totusi. Sa nu ne bucuram prea mult, ca pana la titlu sau altele e cale lunga. Sa nu uitam ca si Dinamo in primele etape defila prin campionat la numarul de goluri date (nu si la cele primite), iar de cateva etape schioapata
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de OVI2806 » 02 Oct 2010, 12:23

DarkComy scrie:T@V are dreptate totusi. Sa nu ne bucuram prea mult, ca pana la titlu sau altele e cale lunga. Sa nu uitam ca si Dinamo in primele etape defila prin campionat la numarul de goluri date (nu si la cele primite), iar de cateva etape schioapata
dinamo are un antrenor pe care sper sa nu-l schibbe prea curand o:

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de Copacul » 02 Oct 2010, 12:52

d`ampezzo scrie:Am vazut rezumatul meciului si ce mi sa parut interesant a fost prezenta Regelui Soselelor la meci vis-a-vis de Mititelu. Sa ma contrazica cineva daca am vazut prost..
L-a mai vazut cineva pe Berceanu in ultimi 3-4 ani la Oficiala? Eu zic ca este un lucru bun, este un om influent un om politic, saturat de bani care te poate ajuta fara a fi nevoit sa-i faci un para'n'darat. Nu cred eu ca Berceanu ar face bani din sport, poate ar face bani din dividendele lu Miti la fond sau poate ar influenta autoritatile locale, sa ajute echipa, fie cu bani, acte sau chiar stadion ori sponsori.
Impreuna cu Berceanu au fost la meci si cei 2 viceprimari ai Craiovei - Dinca si Sas. Se pare ca intra in normalitate si relatia cu municipalitatea.
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Oct 2010, 12:59

Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

ozzy

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de ozzy » 02 Oct 2010, 14:33

http://blog.prosport.ro/mihai_mironica/ ... i-cu-praz/

Mironica asta nu e deloc asa ***** precum il credeam. Si nu e prima oara cand constat asta in ultima vreme. Plus ca a avut tupeul ca joi seara, la vreun sfert de ora dupa steaua - Napoli, cand comenta City - Juventus, sa aminteasca in direct de celebrul jaf al stelei de la Bihor, cand meciul a depasit min. 100 pentru ca ceauseii sa castige.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de omaciu » 02 Oct 2010, 15:29

Trebuie facut ceva cu stadionul pentru k arata sub orice critica fara scaune.

iuli

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de iuli » 02 Oct 2010, 15:31

omaciu scrie:Trebuie facut ceva cu stadionul pentru k arata sub orice critica fara scaune.
da,trebuie umplut meci de meci.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Oct 2010, 15:37

iuli scrie:
omaciu scrie:Trebuie facut ceva cu stadionul pentru k arata sub orice critica fara scaune.
da,trebuie umplut meci de meci.

ca bine zici.

oricum... remarc faptul ca inca o galerie ce se vrea cu pretentii nu a facut deplasarea la craiova . dupa oi, se pare ca nici astia din cluj n-au gasit drumul spre craiova.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de robert » 02 Oct 2010, 16:50

omaciu scrie:Trebuie facut ceva cu stadionul pentru k arata sub orice critica fara scaune.
la peluza as vrea sa se scoata scaunele + suportul pe care sunt prinse [unde mai sunt] macar la sectoarele 7/8/9/10

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Oct 2010, 16:54

apropo... eu zic sa le lasam dracu de scaune si sa vedem ce face cu accesul pe stadion. da-o-n mortii ei de treaba, pe o singura poarta, toata lumea. e bataie de joc !
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de Doomsday » 02 Oct 2010, 17:19

stuparu_alexandru scrie:apropo... eu zic sa le lasam dracu de scaune si sa vedem ce face cu accesul pe stadion. da-o-n mortii ei de treaba, pe o singura poarta, toata lumea. e bataie de joc !
La asta ma gandeam si eu, asta e respectul pe care organizatorii il au fata de suporteri, e aiurea, stai 10-20 minute sa intri in stadion daca e ceva coada, iar la iesire, e cam la fel, risti sa ramani fara pantofi o: .

iuli

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de iuli » 02 Oct 2010, 17:24

Doomsday scrie:
stuparu_alexandru scrie:apropo... eu zic sa le lasam dracu de scaune si sa vedem ce face cu accesul pe stadion. da-o-n mortii ei de treaba, pe o singura poarta, toata lumea. e bataie de joc !
La asta ma gandeam si eu, asta e respectul pe care organizatorii il au fata de suporteri, e aiurea, stai 10-20 minute sa intri in stadion daca e ceva coada, iar la iesire, e cam la fel, risti sa ramani fara pantofi o: .
tribuna 1,sector A.
intotdeauna intru lejer. :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de manex » 02 Oct 2010, 18:06

stuparu_alexandru scrie:apropo... eu zic sa le lasam dracu de scaune si sa vedem ce face cu accesul pe stadion. da-o-n mortii ei de treaba, pe o singura poarta, toata lumea. e bataie de joc !
o plingere la pompieri....dar astia pot rezolva doar iesirea. intrarea in stadion....doar piti. :)(
Am zis!!

romaniadrian
membru
membru
Mesaje: 261
Membru din: 10 Aug 2010, 22:34

Re: [Etapa 10] Universitatea Craiova - 'U' Cluj

Mesaj de romaniadrian » 02 Oct 2010, 18:45

stuparu_alexandru scrie:apropo... eu zic sa le lasam dracu de scaune si sa vedem ce face cu accesul pe stadion. da-o-n mortii ei de treaba, pe o singura poarta, toata lumea. e bataie de joc !
veniti cu o ora inainte de meci sa vedeti ce liber e. Eu asa fac de fiecare data si stau 1 min ca sa intru

Închis