[Amical] Universitatea - FC Caracal

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Amical] Universitatea - FC Caracal

Mesaj de Alishor » 14 Oct 2010, 15:16

la amicale sa joace si el ca in oficiale stanca e titular. imi pare rau de silviu ca daca o mai tine tot asa, cu stanca titular isi pierde increderea. mai bine sa il vanda pe bani bunicei in iarna ca avem titular ca sa faca rost de bani pt transferuri si salarii
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Amical] Universitatea - FC Caracal

Mesaj de alfyyy » 14 Oct 2010, 18:02

E un semn bun ca Florin a intrat 30 de min cu Caracal si a jucat destul de bine. Era de asteptat sa fie mai lent in miscari ,in special dupa perioada foarte lunga de inactivitate. Sa speram ca va redeveni in cel mai scurt timp posibil acel Costea care dadea cate 2 goluri pe meci :cool:
Eu cred ca cel mai bine ar fi ca Silvica sa fie imprumutat la o echipa mica din Liga 1 si sa joace titular in toate meciurile !
Only God Can Judge Me !

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Re: [Amical] Universitatea - FC Caracal

Mesaj de blue_lions » 14 Oct 2010, 19:07

alfyyy scrie:E un semn bun ca Florin a intrat 30 de min cu Caracal si a jucat destul de bine. Era de asteptat sa fie mai lent in miscari ,in special dupa perioada foarte lunga de inactivitate. Sa speram ca va redeveni in cel mai scurt timp posibil acel Costea care dadea cate 2 goluri pe meci :cool:
Eu cred ca cel mai bine ar fi ca Silvica sa fie imprumutat la o echipa mica din Liga 1 si sa joace titular in toate meciurile !
marius1ka tu esti? unde sa-l impumuti ma? asta in maxim 2 ani este titular la nationala si la o echipa de top din Europa.
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Amical] Universitatea - FC Caracal

Mesaj de alfyyy » 14 Oct 2010, 19:22

blue_lions scrie:
alfyyy scrie:E un semn bun ca Florin a intrat 30 de min cu Caracal si a jucat destul de bine. Era de asteptat sa fie mai lent in miscari ,in special dupa perioada foarte lunga de inactivitate. Sa speram ca va redeveni in cel mai scurt timp posibil acel Costea care dadea cate 2 goluri pe meci :cool:
Eu cred ca cel mai bine ar fi ca Silvica sa fie imprumutat la o echipa mica din Liga 1 si sa joace titular in toate meciurile !
marius1ka tu esti? unde sa-l impumuti ma? asta in maxim 2 ani este titular la nationala si la o echipa de top din Europa.
Nu sunt niciun mariusika. Mi`am spus parerea in legatura cu Silviu Lung Jr, doar atat !
Only God Can Judge Me !

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Amical] Universitatea - FC Caracal

Mesaj de Alishor » 15 Oct 2010, 01:55

daca o sa mai fie rezerva nu cred ca mai ajunge, doar daca pleaca undeva unde joaca constant, deocamdata a cam pierdut pasul
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Închis