[Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem in meciul cu Gloria Bistrita?

Poll ended at 20 Noi 2010, 22:15

3
52
87%
1
5
8%
0
3
5%
 
Total votes: 60

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Muzica de la pauza meciului Craiova - Bistrita

Mesaj de Perspico » 20 Noi 2010, 23:12

Florin-UCV scrie:
Mathieu scrie:Salut!
Stie cineva ce melodii s-au pus pe stadion la pauza meciului Craiova - Bistrita?
Era o melodie house super frumoasa.
noul imn al Craiovei compus de perspico
Nu era o manea compusa de Florin-UCV-Salam? :)(
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Doomsday
suporter
suporter
Mesaje: 795
Membru din: 05 Sep 2009, 13:17

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de Doomsday » 20 Noi 2010, 23:28

iuli scrie:Cu Silvica in poarta nu pierdeam azi.
Piturca a facut primele greseli azi:Ologu nu a jucat nimic in repriza a doua,Dilevski la fel.Dina trebuia scos,nu M Costea.
Augustus a arbitrat bine ,tusierul de la tribuna 1 a fost penibil:ridicase off-side la Alex Piturca.Noroc ca a ratat ala,ca-l omora lumea.
Eu nu cred, doar pentru ca a primit aceste goluri, greu de aparat de la acea distanta, asta nu inseamna ca nu e bun, si nicidecum nu inseamna ca din cauza portarului am pierdut. Cred ca o spui la nervi....
Mihai Costea trebuia schimbat din minutul 1, asa ca eu consider ca a facut schimbarile corecte. Mai mult, cred ca ar trebui sa inceapa cu Stoianif titular, personal cred ca e peste M Costea in acest moment, cel putin e mai bataios decat Costea.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de FanStiinta » 20 Noi 2010, 23:59

sunt extrem da extrem de suparat dupa meciul de azi.. nu-mi vine sa cred ca ne batu bistrita.. auzi gloria bistrita? ce [****] de nume de echipa e asta? astia joaca fotbal? incredibil.. avem o aparare de [cenzurat] si un atac si mai de [cenzurat].. abia astept iarna sa-i dea afara!!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de _T@V_ » 21 Noi 2010, 00:58

Asta e cam cum il criticam io pe Piti, si ziceam ca el ne-a mai pierdut un meci, si un tovaras din masina imi zice ca ce-am facut io pentru echipa asta de-l critic pe Piturca, si de ce zic ca nu e antrenor si ca ne-a pierdut cel putin al 3-lea meci pe mana lui?!
Un fel de Tamas care zice sa nu-l mai criticam noi pe el, ca noi n-am facut nimic pentru fotbalul romanesc, cum a facut el.... Asa ca, atata timp cat asa ne duce pe unii dintre noi capu sa punem problema in halul asta..., n-ai frate ce sa-i faci...
Asa ca, a votre sante mesieu Pitzi! Si la mai multe Bistritzele! Te-a batut si un nea Nae ... apld

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de ady_azzuro » 21 Noi 2010, 01:17

DEMISIA, DEMISIA, DEMISIA. :up: Toata lumea cu batistele albe la meciul cu steaua. usteag piti du-te la steaua!

d`ampezzo

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de d`ampezzo » 21 Noi 2010, 01:46

Cea mai proasta asezare in teren din era Piturca, tactic zero, te-au spart...
daca la dinamo ai marcat bine pe cristea si torja, aici ai fost zero, mort. Nimeni nu a tinut pe nimeni nu a marcat pe nimeni, fundasii nostrii au fost in concediu, greseli mari Barboianu Stoica Dilevski
mijlocasii nu au coborat niciodata sa ajute apararea, mort, varza
Greseli mari in strategia si tactica lui Piturca care a introdus 2 inchizatori ce s-au incurcat reciproc la centru.
Dupa meciul asta...Piti lasa-ne lasa-ne cu fixurile tale, Stanca Dorele Mila Alex cocish :-x

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de blixa » 21 Noi 2010, 01:50

eu cred ca Prepe ne-a lipsit, oricat de iesit din forma este. face faza defensiva. ciuca uitase ca nu mai joaca la bistrita.
ne trebuie macar 5 puncte in urmatoarele meciuri.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
Glamdringer
suporter
suporter
Mesaje: 789
Membru din: 24 Ian 2004, 19:32

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de Glamdringer » 21 Noi 2010, 02:14

ce cauta Dilevski la echipa asta?
ma face sa-l regret pe Gargalie

abia astept curatenia din iarna

nu prea ai ce sa-i reprosezi lui Piti, a jucat cu ce-a avut disponibil
cu Dananae stie cineva ce s-a intamplat?

FreakBoy

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de FreakBoy » 21 Noi 2010, 02:15

blue_lions scrie:Sa-mi bag **** in familia ta Costea impreuna cu tot cu Florin, ca din cauza lui ai ajuns la Craiova :o: :o: nu mai pot, greseste LA FIECARE FAZAAAA
sa-i satisfaci oral!... pe amandoi!
...cum adica tactic zero nicule? au avut 2 contraatcuri si le-au iesit, tu ai ratat 5 ocazii mai mari decat ale lor... unde te-au spart tactic?

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de blixa » 21 Noi 2010, 02:42

ady_azzuro scrie:DEMISIA, DEMISIA, DEMISIA. :up: Toata lumea cu batistele albe la meciul cu steaua. usteag piti du-te la steaua!
:laughing: :laughing: :laughing:
iuli scrie:.Dina trebuia scos,nu M Costea.
.
si eu i-as fi vrut pe ambii frati in teren.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de ady_azzuro » 21 Noi 2010, 04:17

ba vere, ce imi place ca ne dam mari antrenori si cand e Piti pe banca. Hai cand era Mogoseanu, Gane sau Wotte, ne pricepeam toti, dar daca si acu ii dam sfaturi lu Piti, suntem olteni dati draq. :-D

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de manex » 21 Noi 2010, 11:04

dupa primele doua minute am fost sigur ca le dam 3-4. au fost doua faze la care ai nostri nu au ajuns, insa faza fusese frumoasa si simpla. si zic:'sa vezi ce le dam astora....". si le-am dat. un mare rahat. este a nspea echipa de desculti care ne bate. aia nu stiau la inceput sa stea in aparare, noroc cu prostii nostri din fata, ca s-au prins si ei in scurt timp ce vor/pot. diferenta dintre super atacantii nostri si amaritul de moraes este ca ala a avut doua ocazii si a dat doua goluri , iar ai nostri nici din 6 metri nu reuseau.
cred ca prima schimbare trebuia facuta piturca-costea. nu ar fi trebuit schimbat nila. trebuia sa ii lasi sa joace impreuna macar 10 minute. dar daca l-ar fi schimbat pe piti, ar fi avut acelasi tratament ca dina. si tasu nu a avut de gind sa il expuna in halul ala. pe piti al mic o sa il schimbe dupa ce va da gol. altfel o sa il vedem ca termina toate meciurile. stoianof??????????????wtf? ala trebuie dat gratis.
nici in visele cele mai urite nu am crezut ca nu egalam. e pacat.
Am zis!!

Avatar utilizator
Vanilla
membru
membru
Mesaje: 113
Membru din: 16 Mar 2008, 19:41

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de Vanilla » 21 Noi 2010, 11:14

ce meci... ce posesie am avut.. tata jean ne-a luat pe contraatac si ne-a dat perversa... :bad:
revin la ideeea NU AVEM ATAC!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de Perspico » 21 Noi 2010, 12:11

Vanilla scrie:ce meci... ce posesie am avut.. tata jean ne-a luat pe contraatac si ne-a dat perversa... :bad:
revin la ideeea NU AVEM ATAC!
Posesie poti sa ai si daca plimbi mingea in propriul careu...
Ologu se misca foarte bine, controleaza exceptional mingea. Nu inteleg de ce Florin Costea nu joaca macar a doua repriza intreaga.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 16]Universitatea Craiova - Gloria Bistrita

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Noi 2010, 12:16

nu credeam s-o vad si pe asta. credeam ca o sa avem un singur meci de genul celui contra branestiului. se pare ca nu... cum dracu de toti reusesc primele victorii in deplasare cu noi nu stiu... ba si stiam eu ca e ceva cu meciu` asta ca nu l-am luat la pariuri.... oricum....

am citit iar declaratiile lui mititelu ca vai domne, noi cu ocaziile, cu fotbalul, ei cu punctele... nu ma impresioneaza. daca ai valoare, ii dai scor lu` bistrita. e inadmisibil ca bistrita sa te bata acasa . sper ca din iarna sa facem dracu ceva ca astia-s penali .

cat despre atmosfera din stadion.... meciul asta l-am vazut de la sud .... e jale mare ce-i acolo.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis