[Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte ne intoarcem de la Medias?

Poll ended at 28 Noi 2010, 22:31

3
23
40%
1
18
31%
0
17
29%
 
Total votes: 58

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 30 Noi 2010, 23:56

Imagine

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Perspico » 01 Dec 2010, 00:26

manex scrie:ati vazut ce fata a facut piti dupa ratare? avea lacrimi in ochi. cel putin asta am vazut in reportajul antenei 1.
Da, il strangeau chilotii.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de blondu » 01 Dec 2010, 01:06

gangioveanu e unul dintre cei mai buni executanti de 11 m de la noi.la nationala u 21 a dat 2 goluri intr-un meci din 11m foarte bine executate.si acum a dat bine la colt dar a dat cam sus si in plus a ghicit si ala coltu.nu avem jucator sa dea cu fenta la 11m.ziceti ca tb sa dea costea.pai costea parca a ratat cu rapid pe extensiv,cu gaz metan anul trecut...nu prea a dat gol.dorel in afara de alea lu pantilimon care e pamant la 11 m nu prea a marcat.gargorov e accidentatat.eu l-as fi pus pe david lopes care nu a fost mai slab ca ciuca la meciul cu vaslui cand a dat ala gol de langa el.

Bobo
membru
membru
Mesaje: 139
Membru din: 31 Mai 2007, 17:22

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobo » 01 Dec 2010, 01:14

blondu scrie:gangioveanu e unul dintre cei mai buni executanti de 11 m de la noi.la nationala u 21 a dat 2 goluri intr-un meci din 11m foarte bine executate.si acum a dat bine la colt dar a dat cam sus si in plus a ghicit si ala coltu.nu avem jucator sa dea cu fenta la 11m.ziceti ca tb sa dea costea.pai costea parca a ratat cu rapid pe extensiv,cu gaz metan anul trecut...nu prea a dat gol.dorel in afara de alea lu pantilimon care e pamant la 11 m nu prea a marcat.gargorov e accidentatat.eu l-as fi pus pe david lopes care nu a fost mai slab ca ciuca la meciul cu vaslui cand a dat ala gol de langa el.
Gangioveanu a dat destul de bine , acum sa nu mai comentam , asta e .. s-a ratat s-a ratat , poate ca si altu daca dadea rata .
I love "U"

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 01 Dec 2010, 14:49

Sergyu_costea scrie:Pai pana acum erati 20 care l-ati luat pe Gangio in p*la ca a ratat penaltyul. Eu zic ca daca nu era el , nu mai aveam penaltyul asta , el ne-a bagat in meci.
mie nu mi-a placut niciodata de gangioveanu...
nu inteleg de ce nu i se dau mai multe sanse lu' firtulescu... :smoke:

Avatar utilizator
maronecs
membru
membru
Mesaje: 147
Membru din: 22 Sep 2010, 14:09

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de maronecs » 01 Dec 2010, 16:52

[quote="Sergyu_costea"]Nici eu nu inteleg. Eu am o slabiciune pentru tipul asta de jucator. Tehnica in regim de viteza. Eu as juca cu amandoi , decat sa ii vad pe Dina sau Piti[/quot

pai si care din ei e varf? :)(
incearca sa joci cu ei in fata unei aparari ca a cfrului,ca nu apuca sa atinga mingea de 2 ori.
si parerea mea e ca e un jucator bun

Avatar utilizator
maronecs
membru
membru
Mesaje: 147
Membru din: 22 Sep 2010, 14:09

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de maronecs » 01 Dec 2010, 17:10

am tot vazut comentarii legate de gangio si de tacsu si nu inteleg dc,ca a ratat un 11m, asta e ghinion, tuturor ne pare rau, baiatu are valoare

ca a fost imprumutat la vaslui, nu cred ca are el vre o vina, a vrut sa de a bacu'.....si ce e anormal in asta? nu putea miti sa-l lase 3-4 zile liber?a terminat si el liceul si era normal sa dea bacul nu, ca doar nu fotbal va face toata viata, poate va avea nevoie si da liceu.....,parerea mea e ca a fost o exagerare conduceri

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 01 Dec 2010, 17:17

maronecs scrie:am tot vazut comentarii legate de gangio si de tacsu si nu inteleg dc,ca a ratat un 11m, asta e ghinion, tuturor ne pare rau, baiatu are valoare

ca a fost imprumutat la vaslui, nu cred ca are el vre o vina, a vrut sa de a bacu'.....si ce e anormal in asta? nu putea miti sa-l lase 3-4 zile liber?a terminat si el liceul si era normal sa dea bacul nu, ca doar nu fotbal va face toata viata, poate va avea nevoie si da liceu.....,parerea mea e ca a fost o exagerare conduceri
niciodata nu i-am dat dreptate lu' mititelu mai mult decat atunci...
hai vere... ai cantonament , pregatire de vara si tu te duci sa dai bacu' ?
pai bacu' il putea da in toamana , peste 1 an in vara , peste un an in toamna , peste 2 ani , etc... :lol:

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de Perspico » 01 Dec 2010, 17:32

David scrie:niciodata nu i-am dat dreptate lu' mititelu mai mult decat atunci...
hai vere... ai cantonament , pregatire de vara si tu te duci sa dai bacu' ?
pai bacu' il putea da in toamana , peste 1 an in vara , peste un an in toamna , peste 2 ani , etc... :lol:
Ai dreptate, nu stie ce vrea de la viata... Ce-ti trebuie scoala ca sa ajungi ospatar, brutar si patron de echipa de fotbal? Daca ar fi renuntat si la liceu ca sa-si dedice mai mult timp fotbalului era vedeta acum...
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 01 Dec 2010, 17:40

Perspico scrie:
David scrie:niciodata nu i-am dat dreptate lu' mititelu mai mult decat atunci...
hai vere... ai cantonament , pregatire de vara si tu te duci sa dai bacu' ?
pai bacu' il putea da in toamana , peste 1 an in vara , peste un an in toamna , peste 2 ani , etc... :lol:
Ai dreptate, nu stie ce vrea de la viata... Ce-ti trebuie scoala ca sa ajungi ospatar, brutar si patron de echipa de fotbal? Daca ar fi renuntat si la liceu ca sa-si dedice mai mult timp fotbalului era vedeta acum...
degeaba glumesti tu... daca esti jucator profesionist de fotbal asculti de antrenori si de conducerea clubului , atata timp cat nu-ti cer lucruri anormale sau deranjante...
+ ca nu renunta la liceu...doar amana bacu' pentru toamna respectiva...

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 01 Dec 2010, 18:29

maronecs scrie:am tot vazut comentarii legate de gangio si de tacsu si nu inteleg dc,ca a ratat un 11m, asta e ghinion, tuturor ne pare rau, baiatu are valoare

ca a fost imprumutat la vaslui, nu cred ca are el vre o vina, a vrut sa de a bacu'.....si ce e anormal in asta? nu putea miti sa-l lase 3-4 zile liber?a terminat si el liceul si era normal sa dea bacul nu, ca doar nu fotbal va face toata viata, poate va avea nevoie si da liceu.....,parerea mea e ca a fost o exagerare conduceri
da, ii trebuie bac-ul sa se angajeze la Uzina, a fost o exagerare a lui si a lu' tacsu pe care l-am auzit in direct la televizor si mi-am dat seama ce minte are...Un jucator care se antreneaza cu scarba si joaca tot cu aceeasi scarba n-are ce cauta la echipa, din iarna duca-se.

LiviuB

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 01 Dec 2010, 21:03

Perspico scrie:
manex scrie:ati vazut ce fata a facut piti dupa ratare? avea lacrimi in ochi. cel putin asta am vazut in reportajul antenei 1.
Da, il strangeau chilotii.
o remarca mai idioata nici ca puteai sa dai

Avatar utilizator
maronecs
membru
membru
Mesaje: 147
Membru din: 22 Sep 2010, 14:09

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de maronecs » 01 Dec 2010, 21:45

OVI2806 scrie:
maronecs scrie:am tot vazut comentarii legate de gangio si de tacsu si nu inteleg dc,ca a ratat un 11m, asta e ghinion, tuturor ne pare rau, baiatu are valoare

ca a fost imprumutat la vaslui, nu cred ca are el vre o vina, a vrut sa de a bacu'.....si ce e anormal in asta? nu putea miti sa-l lase 3-4 zile liber?a terminat si el liceul si era normal sa dea bacul nu, ca doar nu fotbal va face toata viata, poate va avea nevoie si da liceu.....,parerea mea e ca a fost o exagerare conduceri
da, ii trebuie bac-ul sa se angajeze la Uzina, a fost o exagerare a lui si a lu' tacsu pe care l-am auzit in direct la televizor si mi-am dat seama ce minte are...Un jucator care se antreneaza cu scarba si joaca tot cu aceeasi scarba n-are ce cauta la echipa, din iarna duca-se.
mie imi place de el si nu incerc sa conving pe nimeni ca e sau nu bun, ca merita sau nu sa ramana, doar mi am spus parerea cu privire la acel conflict.
la 17-18 ani cat avea atunci e clar ca tacsu decidea pt el, ca pt multi altii la varsta asta, dar cum sa spui ca dc ii trebuie bacul......??? ori o zici la misto ori clar ai ceva cu baiatu asta si atunci e clar. intr adevar poate sa dea bacul si peste 7 ani, dar.....tu ai fi facut asta?
pierdea cateva zile din pregatire, asa si..... era o problema atat de mare?

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 17] Gaz Metan Medias - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 02 Dec 2010, 00:09

maronecs scrie:
mie imi place de el si nu incerc sa conving pe nimeni ca e sau nu bun, ca merita sau nu sa ramana, doar mi am spus parerea cu privire la acel conflict.
la 17-18 ani cat avea atunci e clar ca tacsu decidea pt el, ca pt multi altii la varsta asta, dar cum sa spui ca dc ii trebuie bacul......??? ori o zici la misto ori clar ai ceva cu baiatu asta si atunci e clar. intr adevar poate sa dea bacul si peste 7 ani, dar.....tu ai fi facut asta?
pierdea cateva zile din pregatire, asa si..... era o problema atat de mare?
spun ca nu-i trebuia bac-ul in momentul ala, daca vrea scoala sa faca scoala cum am facut si eu si sa munceasca la fel ca mine pe doi lei, daca nu sa faca ce-i zice clubul care-l plateste cu sute de mii de euro iar bac-ul il dadea cand avea timp.

Închis