[Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
cristi_cv9
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 10 Ian 2011, 22:42

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de cristi_cv9 » 06 Feb 2011, 17:43

Vreau sa va zic k sunteti de rea credinta si sunteti in eroare totala ,sa vazut k a 2 repriza cand au intrat breleantii parguiti de divizia judeteana sa jucat fotbal adevarat!

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de rhadookoo » 06 Feb 2011, 17:48

cristi_cv9 scrie:Vreau sa va zic k sunteti de rea credinta si sunteti in eroare totala ,sa vazut k a 2 repriza cand au intrat breleantii parguiti de divizia judeteana sa jucat fotbal adevarat!
Decat cei doi de pe partea stanga, Lopes si Lopez, mai bine niste tineri de judeteana. Apropo, Wendel ala de cate ori a atins mingea? Serios, chiar nu inteleg de ce peste tot in tara se aduc fosile braziliene in loc sa li se dea sansa unor tineri? Are Lopes un picior zici ca e sapa...

iuli

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de iuli » 06 Feb 2011, 17:54

deci a finalizat nea adi ancheta:Mlada Boleslav a dat dovada de rea-creadinta,meciul trebuia sa inceapa la 13.30 dar ei au lucrat in cardasie cu Digisport sa vina mai tarziu ca sa-l enerveze pe Costea.
100 % a fost implicat si Piturca pt ca avea interes sa nu-l vada lumea pe Gugu si sa-l vanda el mai usor pe Gaman.

Avatar utilizator
bogdy_ucv
membru
membru
Mesaje: 264
Membru din: 28 Iul 2007, 00:30

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de bogdy_ucv » 06 Feb 2011, 18:10

Un link cu golul vreau si eu :)
mititelu lasa-ne ....ca tu bagi echipa-n C

mack
senior
senior
Mesaje: 394
Membru din: 04 Oct 2005, 19:01

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de mack » 06 Feb 2011, 18:23

meci bunicel. in startul partidei am cam fost praf in aparare.repriza a2-a mult mai buna.

iuli

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de iuli » 06 Feb 2011, 18:45

mack scrie:meci bunicel. in startul partidei am cam fost praf in aparare.repriza a2-a mult mai buna.
n-a vazut nimeni ca in repriza a 2 a echipa era intinsa pe 80 de m?
meci bunicel,fata de ce asteptam eu.
in aparare hiba a fost Dananae,la mijloc Wendel.
in atac n-am existat,a avut Florin o sclipire si atat.am bubuit mingea in toate stilurile.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 18:50

din ce am vazut eu, in a doua repiza prepe nu a mai jucat pe partea lui dananae, asa ca dana a ramas sa faca singur faza de aparare. firtulescu nu a prea venit, sau daca a venit, nu a facut-o cum trebuie. dananae este ajutat destul de bine in aparare de catre prepe.
Am zis!!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de DarkComy » 06 Feb 2011, 19:00

manex scrie:din ce am vazut eu, in a doua repiza prepe nu a mai jucat pe partea lui dananae, asa ca dana a ramas sa faca singur faza de aparare. firtulescu nu a prea venit, sau daca a venit, nu a facut-o cum trebuie. dananae este ajutat destul de bine in aparare de catre prepe.
Ca sa imprumut un termen din football manager, Prepe e un fel de box to box midfilder :-)

Wendel asta pare cam praf...nu e nici macar la nivelul lui dilevski (sa vedem in urmatoarele meciuri), Walter Lopez e praf pe faza de aparare dar ok pe faza de atac, in timp ce Busu e invers. Cred ca in meciul cu oile trebuie jucat Busu, ca altfel o sa fie prapad pe banda stanga. Florin mi s-a parut in crestere (asta e bine) in timp ce Nila cam indolent.
Mi-ar placea sa-l vad la lucru in urmatoarele amicale, din primul minut in "11-le de campionat" pe Surugiu.

Jucatorii tineri (breliantii de la primavara) trebuie invatati cum sa alerge, pentru ca alearga ca niste oi capiate in unele momente.

Trebuie adus un playmaker si inca un fundas central (pentru ca D Lopes e SLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW motherfucker) dar daca nu au adus pana acu si daca nu am mai auzit nici un zvon recent, ma indoiesc ca mai aducem ceva (mai ales ca reghecamf e in cantonament acu)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de nyk_sorin » 06 Feb 2011, 19:33

DarkComy scrie:
Trebuie adus un playmaker si inca un fundas central (pentru ca D Lopes e SLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW motherfucker) dar daca nu au adus pana acu si daca nu am mai auzit nici un zvon recent, ma indoiesc ca mai aducem ceva (mai ales ca reghecamf e in cantonament acu)
Bai baiatule, esti de foarte rea-credinta si te si antepronunti.
Trebuie sa vina 4 jucatori de super valoare, ati uitat?

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de DarkComy » 06 Feb 2011, 19:47

nyk_sorin scrie:
DarkComy scrie:
Trebuie adus un playmaker si inca un fundas central (pentru ca D Lopes e SLOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW motherfucker) dar daca nu au adus pana acu si daca nu am mai auzit nici un zvon recent, ma indoiesc ca mai aducem ceva (mai ales ca reghecamf e in cantonament acu)
Bai baiatule, esti de foarte rea-credinta si te si antepronunti.
Trebuie sa vina 4 jucatori de super valoare, ati uitat?
Corect!! Am uitat ca nea Adi e om de cuvant.

TRAIASCA NEA ADI!! [miti]
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de Vraciul » 06 Feb 2011, 19:52

[****],ai in LOT 2 super-jucatori pe care trebuie doar sa-i platesti si ai rezolvat problema.Iliev cu Gargorov sunt cei mai buni pe posturile lor din lotu nostru.De departe.Cu astia 2 si fara wendeli si lopesi,am avea un lot chiar ok.Daca s-ar reusi vanzarea ulterioara a lui gaman si platirea datoriilor la stat ar fii un lucru mai mult decat benefic.
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 20:30

pai da, dar iliev si gargorov trebuie platiti ACUM, pe cind pe astia nou veniti ii poti amina vreo 3 luni.
Am zis!!

iuli

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de iuli » 06 Feb 2011, 20:44

manex scrie:pai da, dar iliev si gargorov trebuie platiti ACUM, pe cind pe astia nou veniti ii poti amina vreo 3 luni.
si 6 luni le trebuie sa se adapteze.
menegiment se numeste treaba asta.

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de blakjak » 06 Feb 2011, 21:28

manex scrie:
blakjak scrie:DECI:manex,cred ca ar trebui sa-i dai un telefon lui [miti] si sa-l feliciti pt jocul prestat de brelianti....aaaaaa era sa uit sa-i transmiti din partea nepriceputilor si muuulta muuuuuuiiiiiiiiiieeee :-x [miti] :-x [miti] :-x
deci(in cazul in care ironia nu s-a sesizat, iti zic eu acum, "deci" e pus la vrajala): de ce tii mortis sa te bagi in vorba daca nu ai nimic de spus? crezi ca daca o arzi in biza esti mai jmecher? ok, stie lumea ca esti contra.gata, esti un bizos de nota 10. ai umor cit pentru toti sclavii lui piti, stiu. e timpul sa scrii pe topicul tau favorit, "discutii despre victor pizdurca".
Ti sa cam ascutit limba(de la anusul boovean probabil) :)( ,las-o dreacu asta cu "sclavii lu piturca "si "topicul meu favorit",eu am ce am cu cretinoidul mincinos din booveni si adeptii acestuia!!!:)- :-x [miti] :-x [miti] :-x
ACOLO,DOMNESTE MINCIUNA,AMATORISMUL...SI NU ESTE BINE!!!mititelu=UN DERBEDEU,UN BANDIT SI UN TARANOI!!!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Mlada Boleslav

Mesaj de manex » 06 Feb 2011, 21:36

si zici ca eu sa nu iti zic nimic, nu? dupa ce papi prosciutto de la piti asa se intimpla, dai m.ie tuturor.oricum, vad ca stii ca ti se ascute limba daca o bagi in [cenzurat].super tare. mai aflu si eu ceva nou...
oricum, calitatea umana se cunoaste, fratica.
Am zis!!

Închis