[Amical] Universitatea Craiova - Minyor Pernik

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Minyor Pernik

Mesaj de anakin » 12 Feb 2011, 18:25

Execrabil am jucat in meciul asta.. atat am de zis.. sunt dezamagit complet. O sa fie foarte greu sa scapam de retrogradare..
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Minyor Pernik

Mesaj de DarkComy » 12 Feb 2011, 20:26

O sa fie prapad cu Steaua pe centru. Lopes nu are deloc viteza, iar Zoro nu va face fata de unu singur. Aveam sperante de la Bujor asta, ca mi-a placut cum juca pe la Iasi, dar vad ca e in plus. Mai bine incercam cu Craciun (chiar daca rateaza cu poarta goala, macar isi creeaza ocazii).

Mai avem mai putin de 2 saptamani pana la meciul cu oile, iar Napoli inca mai asteapta 2-3 jucatori.

Suntem pielea p***i
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Minyor Pernik

Mesaj de anakin » 13 Feb 2011, 08:13

Meciul va fi transmis in reluare pe DigiSport Plus azi la 13:00.. Pentru cine n-a apucat sa-l vada.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: [Amical] Universitatea Craiova - Minyor Pernik

Mesaj de evo_dk » 13 Feb 2011, 17:42

anakin scrie:Meciul va fi transmis in reluare pe DigiSport Plus azi la 13:00.. Pentru cine n-a apucat sa-l vada.
N-ai ce vedea, te iei cu mainile de cap...
suporter independent, Ex-HC...

Închis