[Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu Branestiul ?

Poll ended at 07 Mar 2011, 15:10

castigam
22
43%
egal
11
22%
pierdem
18
35%
 
Total votes: 51

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de blixa » 07 Mar 2011, 21:50

ma gandesc ca o sa vindem si meciuri, daca nu am facut-o deja. banuiesc ca Mititelu deja si-a facut planul pentru B inca de acum cateva luni. posibil sa fiu paranoic si sa ma insel, dar mi-e teama ca va tari echipa in blaturi ordinare.
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
cristi_cv9
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 10 Ian 2011, 22:42

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de cristi_cv9 » 07 Mar 2011, 21:57

wendel ala e vai de mama lui ,e praf nu stie sa dea o pasa filtranta, o pasa pe varf el, da numai in spate sau in lateral ,cum poti sa joci cu un asemenea jucator la mijloc?de buleica-[*****] ce sa mai zici...2 meciuri are si el in div A si ne-a facut praf ,cu urziceniu la severin si acm,el nu are nici o vina k e asa slab vina are ala cu ochelari k tine asemenea panarame la echipa. nu imi vine sa cred cum rata cioara de acolo.... :-x [miti] :-x

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de Perspico » 07 Mar 2011, 22:00

Jucam fara nicio idee de joc, mingi aruncate cu nemiluita in fata, doar-doar o iesi ceva. Al doilea meci in care Napoli nu are curajul sa-l scoata pe Florin Costea. Subotic trebuia sa ramana pe teren. Fratii Costea se cauta unul pe altul de parca numai ei ar fi pe teren. La sfarsit Costea al mic, suparat pe tribuna, nu stiu ce tot gesticula. Buleica fu ka.kat pe el, Wendel se misca binisor.
P.S. Cat pesimism pe-aici, altadata la fiecare meci ne fura arbitrul, aveam ghinion, lipseau jucatori, etc., daca indrazneai sa spui ca nu jucam nimic cica te bucurai de raul echipei, erai inamicul Stiintei. :cool:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de Perspico » 07 Mar 2011, 22:28

Poze de la meci, cam sinistre ce-i drept:

Imagine

Uploaded with ImageShack.us
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de alfyyy » 07 Mar 2011, 22:45

Ma vazui in poza aia de la peluza :)( ce frig a fost ... usteag
Only God Can Judge Me !

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de wb_lion » 07 Mar 2011, 23:06

alfyyy scrie:Ma vazui in poza aia de la peluza :)( ce frig a fost ... usteag
sa-mi spui unde pot sa-ti dau commenturi la poza sau faci o sesiune de autografe?

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de alfyyy » 07 Mar 2011, 23:15

wb_lion scrie:
alfyyy scrie:Ma vazui in poza aia de la peluza :)( ce frig a fost ... usteag
sa-mi spui unde pot sa-ti dau commenturi la poza sau faci o sesiune de autografe?
Eee chiar nu`i nevoie , dar daca insisti... :)- :lol: :lol:
Only God Can Judge Me !

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de evo_dk » 08 Mar 2011, 02:55

Da-o-n maica ma-sii de treaba, din 3 metrii nu bagi capul in ea cum trebuie, ai o problema. Esti labil, esti inapt, e ceva. Nu ne permitem asa ceva, mai ales cand joci cum joci.

PS: Coman nu-i ala de era acu cativa ani prin B la Forex?
suporter independent, Ex-HC...

DoRyN

Mihai Costea

Mesaj de DoRyN » 08 Mar 2011, 10:46

"Sunt trist. Avem ghinion şi nu ştim ce să mai facem. Ne pare rău că am pierdut două puncte. Sunt dezamăgit de atitudinea unor suporteri care l-au înjurat pe Florin, nu că ar fi fratele meu, însă se procedează urât cu el. Şi-a rupt picioarele pentru Universitatea Craiova, e golgheterul echipei şi este înjurat în permanenţă. Nu mai zic că mergem acum să luăm puncte la Timişoara. Nu vreau să mai declarăm şi să plecăm iar dezamăgiţi", a spus Mihai Costea.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de marius1ka » 08 Mar 2011, 12:35

evo_dk scrie:Da-o-n maica ma-sii de treaba, din 3 metrii nu bagi capul in ea cum trebuie, ai o problema. Esti labil, esti inapt, e ceva. Nu ne permitem asa ceva, mai ales cand joci cum joci.

PS: Coman nu-i ala de era acu cativa ani prin B la Forex?
hai ma laso , nu te uiti ca nu a fost minge usoara , i-a venit prea sus

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de DarkComy » 08 Mar 2011, 13:23

Si eu sunt de parere ca mingea i-a venit prea sus si abia a reusit s-o loveasca, dar s-o mai si directioneze corect.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de blixa » 08 Mar 2011, 14:09

nu fratii costea sunt problema in clubul asta. mijlocul e inexistent de cateva sezoane. zicea cineva pe aici ca fratilor dinamita trebuie sa el aprinda cineva fitilul. cine? prepe?
S-a rupt Brazda.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de stuparu_alexandru » 08 Mar 2011, 14:50

ma voi v-ati uitat la faza aia ? a fost o centrare anemica.... putea sa se duca acasa, sa-si ia un scaun sa se urce pe el si sa dea in ea. avea tot timpul din lume. putea sa dea si cu ceafa, nu se rateaza din pozitia aia. da-l in ***** ma-sii ! ca de la asta am pretentii ! craciun la piatra neamt... asta e, pe ala il inteleg. e un ratat, de aia n-o sa ajunga mare fotbalist.
da florin.... ba e golgheterul echipei, a dat 25 de goluri intr-un sezon, [cenzurat] mea, le-a dat cu un motiv ! nu le-a dat din noroc. eu il inteleg, ca vine dupa o pauza mare, se vede ca e frustrat si el de lipsa de gol, de pauza (de altfel la gol era foarte nervos), dar asta nu inseamna ca la o asemenea ratare sa nu-i zica nimeni nimic. plus ca ma astept ca el sa aiba deja o experienta care sa-l ajute sa gestioneze astfel de situatii. ca-l injura lumea... el trebuie sa stranga din dinti (nu sa arate **** la public) si sa accepte situatia. ca nu noi am ratat, el a fost.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de evo_dk » 08 Mar 2011, 15:03

marius1ka scrie:
evo_dk scrie:Da-o-n maica ma-sii de treaba, din 3 metrii nu bagi capul in ea cum trebuie, ai o problema. Esti labil, esti inapt, e ceva. Nu ne permitem asa ceva, mai ales cand joci cum joci.

PS: Coman nu-i ala de era acu cativa ani prin B la Forex?
hai ma laso , nu te uiti ca nu a fost minge usoara , i-a venit prea sus
Parerea mea ca nu i-a venit prea sus, mai degraba era prea sigur c-o baga si n-a bagat capul in ea cum trebuie, plus ca a sarit de n-ar mai fi sarit.

Imagine

Il si auzi cu scuzele alea de fata trista, noi suntem de vina, "ce vina are dom` mititelu ca noi nu castigam".
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: [Etapa20] Universitatea Craiova - Victoria Branesti

Mesaj de Perspico » 08 Mar 2011, 21:22

stuparu_alexandru scrie:ma voi v-ati uitat la faza aia ? a fost o centrare anemica.... putea sa se duca acasa, sa-si ia un scaun sa se urce pe el si sa dea in ea. avea tot timpul din lume. putea sa dea si cu ceafa, nu se rateaza din pozitia aia.
:laughing: :laughing: :laughing:
In loc sa stranga din dinti a inceput cu reprosuri la adresa suporterilor, cum ca si-a rupt picioarele pentru noi, de parca si le-a rupt carandu-ma pe mine in spinare, nu castigandu-si salariul. E drept ca au fost cativa mitocani care au tipat la el si l-au injurat si, pe un stadion aproape gol, se aude ca dracu'...
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Închis