[Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va reusi U.Craiova sa câştige acest meci?

Poll ended at 20 Mar 2011, 20:21

Da
14
26%
Nu
32
59%
Nu stiu
8
15%
 
Total votes: 54

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de rhadookoo » 20 Mar 2011, 20:32

ba il inteleg pe Balaci, bagai si eu niste pahare, macar el e coerent eu nu... bag [***] in el de fotbal n-am prins si eu un trofeu de cand tin cu echipa asta... si acum se alege praful vad. sau da-le-ncolo de trofee macar fotbal sa vad, macar sa pierdem frumos
Last edited by rhadookoo on 20 Mar 2011, 20:33, edited 1 time in total.

sorin107

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de sorin107 » 20 Mar 2011, 20:33

iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.

ce peezda mamii lui sa le faca ba macaronaru' ala? ca nici el nu pricepe nimc! fmm mititelu!

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de UneKa » 20 Mar 2011, 20:35

iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.
ai dreptate ... insa trebuie neaparat sa batem sportu si sa nu pierdem urmatoarele 2-3 etape.... deja suntem la 2 puncte de branesti daca castigam 1 meci si ei pierd ne ducem la 5.
Urmatoarele etape avem cu Sportu Pandurii si rapid ... daca facem 4-5 puncte nu cred ca o sa avem probleme din pct de vedere fotbalistic asta daca napoli reuseste sa faca minuni in aceste 2 saptamani ....
oricum nu cred ca primim licenta plus ca trebuie sa plateasca salarile acum in Martie (restante de cateva luni)

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mar 2011, 20:37

ma unde sunt toti sustinatorii fanatici de pana mai acum 3 etape se pregateau sa ne vaneze prin oras si sa ne impuste ? aia de vorbeau de jdemii de suporteri care vor lua cu asalt stadionul meci de meci ? ca sa ne arate noua cat suntem de penibili ?




ps : trebuia sa ma astept ca mititelu sa ajute miscarea noastra. chiar imi pare rau ca n-am stat sa ma gandesc mai mult la marele conducator. macar nu ma mai certam cu toti pisatii
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de DarkComy » 20 Mar 2011, 20:38

iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.
iuli, poate el sa ii mobilizeze ca pentru o finala de UCL, dar daca jucatorii sunt limitati, nu o sa faca decat sa alerge ca niste oi capiate pe teren.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

iuli

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de iuli » 20 Mar 2011, 20:42

David scrie:
iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.
care sunt aia mai prosti ma ?!
daca EXISTA echipe mai proaste inseamna ca noi trebuie sa facem MINIM 4 puncte in urmatoarele 2 meciuri...
pe Sportul nu stiu daca-i batem,dar pe Pandurii ii executam.
Sportul,Urziceni si Pandurii cad sigur.Branestiul joaca mai bine decat noi,dar au dezavantaj terenul ala penibil de la Buzau.
@uneka:daca tu imi explici cum facem 5 pct in 2 meciuri,promit sa renunt la fotbal pt ca nu-l pricep. :)(
@Dark:in afara de Florin si Lopez care vin dupa accidentari grave,toti sint la un nivel fizic incredibil de slab fara vreun motiv intemeiat.

sorin107

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de sorin107 » 20 Mar 2011, 20:42

UneKa scrie:
iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.
ai dreptate ... insa trebuie neaparat sa batem sportu si sa nu pierdem urmatoarele 2-3 etape.... deja suntem la 2 puncte de branesti daca castigam 1 meci si ei pierd ne ducem la 5.
Urmatoarele etape avem cu Sportu Pandurii si rapid ... daca facem 4-5 puncte nu cred ca o sa avem probleme din pct de vedere fotbalistic asta daca napoli reuseste sa faca minuni in aceste 2 saptamani ....
oricum nu cred ca primim licenta plus ca trebuie sa plateasca salarile acum in Martie (restante de cateva luni)

eu am urmarit sportul, aia stiu sa paseze, leaga ceva, se vede ca-s lucrati. de pandurii nici nu mai vorbesc, au antrenor si muncesc mult. nu castigam cu nicio echipa, in halul in care suntem.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de muttley » 20 Mar 2011, 20:42

rhadookoo scrie:ba il inteleg pe Balaci, bagai si eu niste pahare, macar el e coerent eu nu... bag [***] in el de fotbal n-am prins si eu un trofeu de cand tin cu echipa asta... si acum se alege praful vad. sau da-le-ncolo de trofee macar fotbal sa vad, macar sa pierdem frumos
fotbal frumos a fost in tur cand am jucat bine .... nu cred ca reusim sa legam 2 victorii in acest retur... nu vad cum am putea ramane in divize. , branesti chiar daca pierde joaca ceva si pana la urma o sa vina si victoriile ... iar pandurii o sa isi revina in a 2-a parte plus ca o sa vina reciprocitati si nu vad cine ne-ar da noua punct/puncte

EDIT: in aprilie o sa jucam din 3 in 3 zile ... noi abia reusim sa facem o echipa cand jucam odata pe saptamana ... sa vedeti atunci spectacol ... cred ca ce am patit la timisoara a fost o gluma.
Last edited by muttley on 20 Mar 2011, 20:44, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de sorin107 » 20 Mar 2011, 20:44

DarkComy scrie:
iuli scrie:
DarkComy scrie:Asa si? Cine [****] nu ar bea daca s-ar uita la meciurile noastre? Si eu am baut cateva beri de suparare...sa-mi inec amarul, pentru ca e clar ca din sezonul viitor evoluam in liga II. O sa retrogradam si la comisii si pe teren.

NU MAI AM NICI MACAR 1% sperante.
eu mai am o speranta,sint altii si mai prosti ca noi.
a si ar mai fi si Napoli,care pana la urma cred ca va reusi sa-i mobilizeze suficient sa ne salvam.
iuli, poate el sa ii mobilizeze ca pentru o finala de UCL, dar daca jucatorii sunt limitati, nu o sa faca decat sa alerge ca niste oi capiate pe teren.

bine c-a plecat drq piturca, altfell ii dadea pe breliantii astia si ne bateam la retrogradare.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de DarkComy » 20 Mar 2011, 20:46

Eu v-am zis de cand a fost readus Napoli, ca nu o sa reuseasca mare lucru. El nu prea a avut idei tactice nici atunci cand spulberam cfr sau dinamo, ci aveam un preparator fizic ADEVARAT...URBANO LEGA. Iar jucatorii, evoluau pe contraatac.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de muttley » 20 Mar 2011, 20:48

Ticleanu pe banca cu Sportu?
"Un joc urât, mă îngrijorează cum evoluăm şi o să am o discuţie cu Napoli în seara asta sau mâine. Vreau nişte garanţii că jocul se va schimba. Am înţeles că am pierdut cu Poli, cu Steaua sau cu Brăneşti, dar în modul ăsta nu se poate. Un antrenor cu puţină inspiraţie trebuia să ştie să gestioneze situaţia la 1-0, noi am jucat haotic", a declarat Mititelu - prosport.ro
Last edited by muttley on 20 Mar 2011, 20:49, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de David » 20 Mar 2011, 20:49

DarkComy scrie:Eu v-am zis de cand a fost readus Napoli, ca nu o sa reuseasca mare lucru. El nu prea a avut idei tactice nici atunci cand spulberam cfr sau dinamo, ci aveam un preparator fizic ADEVARAT...URBANO LEGA. Iar jucatorii, evoluau pe contraatac.
a , ca tot veni vorba... ala unde e ? de ce nu-l aduce inapoi ?!

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de UneKa » 20 Mar 2011, 20:51

DarkComy scrie:Eu v-am zis de cand a fost readus Napoli, ca nu o sa reuseasca mare lucru. El nu prea a avut idei tactice nici atunci cand spulberam cfr sau dinamo, ci aveam un preparator fizic ADEVARAT...URBANO LEGA. Iar jucatorii, evoluau pe contraatac.
mai bine zis il avea pe Costea. sa fim seriosi daca florin ar fi fost in forma de acum 2 ani batea singur astra branesti si steaua.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de DarkComy » 20 Mar 2011, 20:54

David scrie:
DarkComy scrie:Eu v-am zis de cand a fost readus Napoli, ca nu o sa reuseasca mare lucru. El nu prea a avut idei tactice nici atunci cand spulberam cfr sau dinamo, ci aveam un preparator fizic ADEVARAT...URBANO LEGA. Iar jucatorii, evoluau pe contraatac.
a , ca tot veni vorba... ala unde e ? de ce nu-l aduce inapoi ?!
Crezi ca ala nu are si el demnitate? A fost dat afara de Napoli, care si-a adus preparatorii aia cretini, iar cand a fost demis Nicolo si staff-ul sau, a fost adus Urbano pentru cateva etape ca sa incerce sa ii repuna pe picioare pe jucatori. Dupa ce a reusit sa ii mai revitalizeze, la sfarsitul sezonului, iar a fost demis.
O fi el un om cu suflet bun, dar nu e un prost care sa vina in patru labe cand fluiera booveanul.

@UneKa...stiu, ai dreptate. Dar cred ca Florin ar fi la un nivel mai bun in acest moment, daca ar fi fost Urbano la echipa acu.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 22 ] Universitatea Craiova - Astra Ploiesti

Mesaj de muttley » 20 Mar 2011, 20:58

probabil ... insa el nu e refacut ... ii e frica sa bage piciorul si pe buna dreptate..... oricum sper sa isi revina si sa plece afara la o echipa care sa joace in europa pt ca merita. sper sa nu aiba soarta lui Balaci.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis