[Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Mai batem si noi pe cineva?

Poll ended at 01 Apr 2011, 22:04

da
10
20%
x
10
20%
nu
31
61%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 28 Mar 2011, 23:30

haxor scrie:
Krizalid scrie:ba faci pariu cu mine ca ne bate sportul ? dute draq de lakete prost ! :smoke:
jucatoru preferat :))) Cioara ..=))) ba nu e contact intr-un meci sa nu-si caute surubul de la genunchi pe jos :))
Esti foarte inteligent prietene. Daca ai ajuns sa razi de raul omului, e clar, spune tot despre tine. Nu te obosi sa imi raspunzi pentru ca nu o sa intru in polemica cu tine. Oricum dupa cum scrii,nu ai o varsta prea inaintata si nici o inteligenta prea ridicata.

are 25 si e balbait
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 31 Mar 2011, 18:59

http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&video=8710
3:35 : il intreaba pe ticleanu de articolu' lui ozzy :lol: " Vasile Siman a cerut neprogramarea Craiovei "
reporteru' chiar crede ca a fost declaratia lu' siman... :laughing:

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 31 Mar 2011, 19:36

David scrie:http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&video=8710
3:35 : il intreaba pe ticleanu de articolu' lui ozzy :lol: " Vasile Siman a cerut neprogramarea Craiovei "
reporteru' chiar crede ca a fost declaratia lu' siman... :laughing:
apld apld apld
S-a rupt Brazda.

Narcis Popescu

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de Narcis Popescu » 31 Mar 2011, 21:45

la valoarea noastra batem in regie cu 3-4 goluri in plus fata de adversar..prevad un 6-2 :))

ozzy

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 31 Mar 2011, 21:49

David scrie:http://www.editie.ro/mod.php?mod=video&video=8710
3:35 : il intreaba pe ticleanu de articolu' lui ozzy :lol: " Vasile Siman a cerut neprogramarea Craiovei "
reporteru' chiar crede ca a fost declaratia lu' siman... :laughing:
Sa vezi cand o da Siman dezmintire :laughing:


Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 01 Apr 2011, 12:13

A: Balaci Marian (Drobeta Turnu Severin - Mehedinţi)
A1: Oniţă Aurel (Constanţa - Constanţa)
A2: Stoianov Sebastian (Constanţa - Constanţa)
R: Istrate Dragoş (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Zotta Constantin (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Peniu Pavel (Constanţa - Constanţa)

Păzea! În week-end revin marii gafeuri din arbitraj
CCA a delegat deja la partidele din această etapă trei dintre cei care au făcut praf meciuri în acest campionat: Marius Avram, Radu Petrescu şi Marian Balaci
Comisi Centrală a Arbitrilor a anunţat brigăzile de arbitri la meciurile de astăzi şi de mîine din etapa a 23-a. Trei dintre "centralii" care vor oficia la aceste întîlniri sînt dintre cei care au comis erori grave în 2011 şi au dat peste cap două partide importante.
Marius Avram, fiul şefului CCA, a avut o prestaţie penibilă la derby-ul CFR - Poli Timişoara 1-2, cînd a inventat două penalty-uri, nu a văzut un altul clar pentru gazde, l-a eliminat gratuit pe Bastos şi a anulat eronat un gol al lui Zicu. El a fost reţinut de la delegări doar două etape şi diseară va oficia la un meci-cheie din această rundă: FC Braşov - Oţelul.
Al doilea gafeur al returului, dar şi al întregului campionat, care revine la un meci de Liga 1 e Radu Petrescu. În chiar prima etapă din 2011, a condus Rapid - Urziceni 1-0 şi nu l-a eliminat pe Dănuţ Coman în minutul 13. A stat 3 etape, după ce în prima parte a sezonului a fost cel mai suspendat arbitru din lotul primei divizii. El e fost angajat al FRF, iar acum are o funcţie importantă la Asociaţia Municipală de Fotbal Bucureşti, fostul loc de muncă al lui Vasile Avram, actualul preşedinte al arbitrajului românesc. Radu Petrescu va oficia mîine la meciul FCM Tg. Mureş - Gloria Bistriţa.
Al treilea mare gafeur e Marian Balaci. El revine după mai bine de o jumătate de an la un meci din Liga 1, mai precis din 30 octombrie 2010. Atunci a oficiat la Dinamo - Gaz Metan 3-2, cînd a făcut meciul praf: nu l-a eliminat pe Scarlatache, a inventat un penalty pentru Dinamo la scorul de 1-2, iar în final, la 3-2, n-a dictat un 11 metri clar pentru oaspeţi. De atunci, nu numai că n-a mai fost delegat deloc în prima ligă, dar a mai avut doar 3 jocuri, toate la Liga a II-a.
17 erori grave de arbitraj a comis Marius Avram în acest campionat. Cu toate astea, e cel mai delegat arbitru dintre toţi cei prezenţi în lotul Ligii 1

6 dintre cele 7 meciuri conduse de Radu Petrescu în actualul sezon au conţinut erori importante de arbitraj ale "centralului" bucureştean
sursa: gsp.ro
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de Alishor » 01 Apr 2011, 20:50

iar fu etapa perfecta pana acum. daca batem maine, ne mai distantam si noi. daca faceam un egal cu oile, si victorie cu branesti, acum eram linistiti
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de anakin » 01 Apr 2011, 21:34

Daca nu batem in meciul asta, nu meritam sa ramanem in liga I... Iar eu am mari indoieli ca batem.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

SharkyDinBanie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 01 Apr 2011, 22:08

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de SharkyDinBanie » 01 Apr 2011, 22:13

Vinde.Pleaca.Mori in **** mea,
Brutare la Stiinta tu nu ai ce cauta,
Ti-am zis-o o data,de zeci de mii de ori,
M-ai da-te in slobozi bai zdreanta,VINDE.PLEACA.MORI

PANA LA MOARTE CU STIINTA! ucv usteag
Sportul 0-1 UCV

Avatar utilizator
alfyyy
senior
senior
Mesaje: 387
Membru din: 26 Iul 2010, 16:25

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de alfyyy » 01 Apr 2011, 22:23

#SharkyDinBanie Pastreaza minima decenta ca nu esti pe stadion ! Aici ne spunem si ne argumentam parerile intr`un cadru decent .
Only God Can Judge Me !

SharkyDinBanie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 01 Apr 2011, 22:08

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de SharkyDinBanie » 01 Apr 2011, 22:27

alfyyy scrie:#SharkyDinBanie Pastreaza minima decenta ca nu esti pe stadion ! Aici ne spunem si ne argumentam parerile intr`un cadru decent .

ok! :))
nu stiam!
forza stiinta ale! ucv

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de Krizalid » 01 Apr 2011, 22:35

Alishor scrie:iar fu etapa perfecta pana acum. daca batem maine, ne mai distantam si noi. daca faceam un egal cu oile, si victorie cu branesti, acum eram linistiti
Pai ce ma tu crezi ca batem pe cineva pana la final ? Eu unu nu cred !
Stii ceva ? Date'n MM !

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de copaceljr » 01 Apr 2011, 23:10

Krizalid scrie:
Alishor scrie:iar fu etapa perfecta pana acum. daca batem maine, ne mai distantam si noi. daca faceam un egal cu oile, si victorie cu branesti, acum eram linistiti
Pai ce ma tu crezi ca batem pe cineva pana la final ? Eu unu nu cred !
Daca tot te dai asa mare cunoscator, poate ne argumentezi si noua cum de ai ajuns tu la concluzia ca nu mai batem pe nimeni pana la final.
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: [Etapa 23] Sportul Studentesc - Universitatea Craiova

Mesaj de marius1ka » 01 Apr 2011, 23:27

am incredere in ei ca bat :|

Imagine

Închis