[Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu câte puncte ne întoarcem din Giuleşti?

Poll ended at 12 Apr 2011, 22:15

3
8
15%
1
7
13%
0
38
72%
 
Total votes: 53

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 11 Apr 2011, 22:43

ady1948 scrie:
alextudi scrie:Pana la urma joi mergem sa-l injuram pe mititel si pe mimi sau nu ? :)(

care-i faza? ce e joi?

ps:nici un juvete in tribuna cu ciorile?
e meci... :lol:

Psycho
membru
membru
Mesaje: 168
Membru din: 18 Iun 2010, 16:04

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Psycho » 11 Apr 2011, 22:43

manex scrie:au fost doua intreruperi. trebuie sa cistigam cu 3-0. vali alexanndru e personajul tipic de mafiot. cum poate sa minta pe fata. :o: :o: :o:
HOTII,HOTII!
„Blestemaţi cei ce renunţă!"

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Apr 2011, 22:44

ady_azzuro scrie:mi s-a cam facut scarba sa vad atata tragedie pe forum ca luam bataie cu 8, 9-0 iar la final sa facem 0-0. sa vedem ce facem cu tg mures, cred ca n-o sa mai vedem mesaje gen, cate ne mai dau si astia.

ma adi, dar ce vroiai sa vezi ? ca batem ? mie mi-e scarba cand vad toti nebunii pe aici cum zic ca o sa castigam cu 3-0, 4-0, dar cand ti-o iei de 11 meciuri, ce-ai vrea sa vezi ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 11 Apr 2011, 22:44

Psycho scrie:
manex scrie:au fost doua intreruperi. trebuie sa cistigam cu 3-0. vali alexanndru e personajul tipic de mafiot. cum poate sa minta pe fata. :o: :o: :o:
HOTII,HOTII!

saracul mititelu... iar are ghinion. in loc sa-l bata pe mimi costea pentru bataia de joc cu care a tratat alea 2 faze, stam sa plangem acum dupa regulamente
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 11 Apr 2011, 22:45

David scrie:
ady1948 scrie:
alextudi scrie:Pana la urma joi mergem sa-l injuram pe mititel si pe mimi sau nu ? :)(

care-i faza? ce e joi?

ps:nici un juvete in tribuna cu ciorile?
e meci... :lol:

:lol: :lol: credeam ca s-a obtinut vreo aprobare pt mitting...desi nu stiu de ce ar dura atata timp sa o obtii (chiar daca nu sunt in masura sa vorbesc)
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 11 Apr 2011, 22:46

robert scrie:
manex scrie:au fost doua intreruperi. trebuie sa cistigam cu 3-0. vali alexanndru e personajul tipic de mafiot. cum poate sa minta pe fata. :o: :o: :o:
asta este ***** , aost supervizor si el spune ca nu a fost intrerupere cu proba video in fata el spune ca nu vede..........
A inceput sa se scoata alexandru ala. prima oara a zis ca nu a vazut iar cand a vazut la televizor a spus ca in giulesti a cazut curentul iar restul meciului sa continuat pe generatoare iar cand se trece de la un generator la altu se face o pauza de 2-3 secunde.
La comisii sigur pierde [miti] ! este al 2-lea an cand rapid poate pierde 3 meciuri la masa verde.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 11 Apr 2011, 22:46

ma: au fost doua intreruperi? au fost. sa piarda cu 3-0 ciorile si gata. ce rahat? asta e. am jucat la egal, regulamentul e care e...eu vreau 3 puncte. mi se rupe ca nu meritam sa cistigam,. sint 3 puncte si gata.
Am zis!!

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 11 Apr 2011, 22:47

majoritatea celor care zic ca batem cu 3-0, 4-0 o zic la misto. eu zic ca o atitudine mai rezervata ar fi mai apropriata. o echipa cu Silvica, Firtulescu, Nicolae si Surugiu merita o eticheta mai buna, nu sa pronosticam ca luam bataie la scor.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 11 Apr 2011, 22:48

ady_azzuro scrie:majoritatea celor care zic ca batem cu 3-0, 4-0 o zic la misto. eu zic ca o atitudine mai rezervata ar fi mai apropriata. o echipa cu Silvica, Firtulescu, Nicolae si Surugiu merita o eticheta mai buna, nu sa pronosticam ca luam bataie la scor.
nicolae e praf. in rest....ok
Am zis!!

Avatar utilizator
robert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 11 Mai 2009, 18:37

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de robert » 11 Apr 2011, 22:49

UneKa scrie:
robert scrie:
manex scrie:au fost doua intreruperi. trebuie sa cistigam cu 3-0. vali alexanndru e personajul tipic de mafiot. cum poate sa minta pe fata. :o: :o: :o:
asta este ***** , aost supervizor si el spune ca nu a fost intrerupere cu proba video in fata el spune ca nu vede..........
A inceput sa se scoata alexandru ala. prima oara a zis ca nu a vazut iar cand a vazut la televizor a spus ca in giulesti a cazut curentul iar restul meciului sa continuat pe generatoare iar cand se trece de la un generator la altu se face o pauza de 2-3 secunde.
La comisii sigur pierde [miti] ! este al 2-lea an cand rapid poate pierde 3 meciuri la masa verde.
"2-3 secunde pana.....cum sa va zic eu , se incalzesc becurile " :-D

blixa
fanatic
fanatic
Mesaje: 4783
Membru din: 18 Mar 2010, 03:39

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de blixa » 11 Apr 2011, 22:49

e distractiv. nu cred ca va castiga la comisie. nu ca ne-ar fura cineva, dar UEFA recomanda sa nu se castige asa usor un meci la masa verde.
S-a rupt Brazda.

Psycho
membru
membru
Mesaje: 168
Membru din: 18 Iun 2010, 16:04

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de Psycho » 11 Apr 2011, 22:50

stuparu_alexandru scrie:saracul mititelu... iar are ghinion. in loc sa-l bata pe mimi costea pentru bataia de joc cu care a tratat alea 2 faze, stam sa plangem acum dupa regulamente
Io eram sarcastic.Mi-e sila de cacaturile astea,pe care le-a inceput iancu.Cum stau si plang la tv ca pi***le cand sunt dezvirginate...
„Blestemaţi cei ce renunţă!"

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 11 Apr 2011, 22:50

manex scrie:ma: au fost doua intreruperi? au fost. sa piarda cu 3-0 ciorile si gata. ce rahat? asta e. am jucat la egal, regulamentul e care e...eu vreau 3 puncte. mi se rupe ca nu meritam sa cistigam,. sint 3 puncte si gata.
ma , si eu vreau 0-3 , DAR trebuia sa fluiere arbitru' !
asa , iti spun eu ce se intampla : o sa-i faca ceva arbitrului , o suspendare , ceva... da' 0-3 nu or sa dea...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de ady_azzuro » 11 Apr 2011, 22:51

manex scrie:
ady_azzuro scrie:majoritatea celor care zic ca batem cu 3-0, 4-0 o zic la misto. eu zic ca o atitudine mai rezervata ar fi mai apropriata. o echipa cu Silvica, Firtulescu, Nicolae si Surugiu merita o eticheta mai buna, nu sa pronosticam ca luam bataie la scor.
nicolae e praf. in rest....ok
mie imi placu, se batu in aparare, si in atac conta, dadu cateva pase peste apararea rapizilor, mai limpezi jocul.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 25]Rapid Bucureşti - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 11 Apr 2011, 22:52

ady_azzuro scrie:
manex scrie:
ady_azzuro scrie:majoritatea celor care zic ca batem cu 3-0, 4-0 o zic la misto. eu zic ca o atitudine mai rezervata ar fi mai apropriata. o echipa cu Silvica, Firtulescu, Nicolae si Surugiu merita o eticheta mai buna, nu sa pronosticam ca luam bataie la scor.
nicolae e praf. in rest....ok
mie imi placu, se batu in aparare, si in atac conta, dadu cateva pase peste apararea rapizilor, mai limpezi jocul.
nu stie sa pasezee. ma..mie nu imi place. dar azi nu ma cert cu nimeni. ucv
Am zis!!

Închis