[Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu Targu Mures?

Poll ended at 14 Apr 2011, 23:30

3
22
58%
1
6
16%
0
10
26%
 
Total votes: 38

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de inima de leu » 21 Apr 2011, 14:39

SLH scrie:
inima de leu scrie: NU, EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
asa e, nu ei sunt majoritatea, majoritatea sunt cei 300 care au fost la meciul cu targu mures dintre care vreo 70 de platitori

300>20.000
Normal ca sunt 300 cand LPF programeaza meciul la o ora cand toti oamenii sunt la serviciu.
Dar chiar si asa 300> 30 care au facut reuniunea aia de la meciul cu Steaua. Asa cum bine spunea cineva pe forum au fost mai multi jandarmi decat suporteri.
Asa ca ...
EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
Va chinuiti de 3 luni sa faceti un miting anti Mititelu si nu va iese...
:hmm

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de inima de leu » 21 Apr 2011, 14:40

inima de leu scrie:
SLH scrie:
inima de leu scrie: NU, EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
asa e, nu ei sunt majoritatea, majoritatea sunt cei 300 care au fost la meciul cu targu mures dintre care vreo 70 de platitori

300>20.000
Normal ca sunt 300 cand LPF programeaza meciul la o ora cand toti oamenii sunt la serviciu.
Dar chiar si asa 300> 30 care au facut reuniunea aia de la meciul cu Steaua. Asa cum bine spunea cineva pe forum au fost mai multi jandarmi decat suporteri.
Asa ca ...
EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
Va chinuiti de 3 luni sa faceti un miting anti Mititelu si nu va iese...
:hmm

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de ady1948 » 21 Apr 2011, 15:09

inima de leu scrie:
SLH scrie:
inima de leu scrie: NU, EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
asa e, nu ei sunt majoritatea, majoritatea sunt cei 300 care au fost la meciul cu targu mures dintre care vreo 70 de platitori

300>20.000
Normal ca sunt 300 cand LPF programeaza meciul la o ora cand toti oamenii sunt la serviciu.
Dar chiar si asa 300> 30 care au facut reuniunea aia de la meciul cu Steaua. Asa cum bine spunea cineva pe forum au fost mai multi jandarmi decat suporteri.
Asa ca ...
EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
Va chinuiti de 3 luni sa faceti un miting anti Mititelu si nu va iese...
:hmm
[smile35] [smile35] dute ba si-mpuscate ca esti paralel rau!! sper sa ai parte de suferinta (cand vine vorba de fotbal) toata viata , indiferent cu ce echipa tii!!! tu nu meriti nimic ma , nu-i de mirare ca nu s-a facut nimic, cu d-astia ca tine...
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de DarkComy » 21 Apr 2011, 15:12

inima de leu scrie: Normal ca sunt 300 cand LPF programeaza meciul la o ora cand toti oamenii sunt la serviciu.
Doar in Craiova oamenii lucreaza? Ca la alte meciuri la ore si zile de disputare similare, era muuuult mai multa lume.
Last edited by DarkComy on 21 Apr 2011, 17:05, edited 1 time in total.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de mihu » 21 Apr 2011, 15:27

ady1948 scrie:
inima de leu scrie: Normal ca sunt 300 cand LPF programeaza meciul la o ora cand toti oamenii sunt la serviciu.
Dar chiar si asa 300> 30 care au facut reuniunea aia de la meciul cu Steaua. Asa cum bine spunea cineva pe forum au fost mai multi jandarmi decat suporteri.
Asa ca ...
EI NU REPREZINTA MAJORITATEA SUPORTERILOR UNIVERSITATII!
Va chinuiti de 3 luni sa faceti un miting anti Mititelu si nu va iese...
:hmm
[smile35] [smile35] dute ba si-mpuscate ca esti paralel rau!! sper sa ai parte de suferinta (cand vine vorba de fotbal) toata viata , indiferent cu ce echipa tii!!! tu nu meriti nimic ma , nu-i de mirare ca nu s-a facut nimic, cu d-astia ca tine...
genul asta de oameni nici nu trebuie bagati insemam ci lasati in plata Domnului sa creada ca poate pana la urma Mititelu chiar o sa devina manager si echipa asta o sa castige campionale si asa mai departe...Legat strict de mine mai mult rau decat mi-a facut omul asta, sa fie meci al Stiintei si eu habar sa nu am la ce ora sau zi este...ar mai fi multe de spus , dar de sunt in postul pastelui si prefer sa nu fac pacate....
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de AdrianR » 21 Apr 2011, 15:35

asta de declaratia zilei:
mihu scrie:...Legat strict de mine mai mult rau decat mi-a facut omul asta, sa fie meci al Stiintei si eu habar sa nu am la ce ora sau zi este...ar mai fi multe de spus , dar de sunt in postul pastelui si prefer sa nu fac pacate....
:lol: :lol: :lol:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

inima de leu
suporter
suporter
Mesaje: 683
Membru din: 07 Aug 2007, 15:46

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de inima de leu » 22 Apr 2011, 12:22

1.Pt.adi1948
Paralel nu sunt eu paralel sunt aia care au pareri despre Universitatea si daca-i iei la bani marunti nu prea stiu cand a jucat Electro in A sau cu ce numar pe spate juca Sorin Cartu.
Se prea poate sa sufar in continuare, oricum am parte de suferinta din 1996 de cand Universitatea Craiova nu mai inseamna nimic in fotbalul romanesc...
Si daca tot e sa vorbim de merite tu ce crezi ca merita acei suporteri ai unei echipe care o boicoteaza atunci cand ii este cel mai greu?

2. Pt. DarkComy
Nu mai incerca sa prezinti absenta suporterilor de la stadion ca o solidarizare cu grupusculul minuscul NIMENI la meci. Oamenii sunt dezamagiti nu numai de anii cu Mitelu ci de 15 ani de contraperformante, scandaluri.
Probabil ca daca ora de disputare ar fi fost alta ar fi fost oameni mai multi la meci. Dar nici nu mai stiu cat mai conteaza acum.

3. Pentru cei care au dificultati cu intelegerea limbii romane pot vedea mai sus un editorial din iulie 2010 care imi apartine. Daca si atunci raman cu impresia ca eu sunt un sustinator al lui Mititeloo sunt rugati sa-si angajeze un translator.

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Etapa 26] Universitatea Craiova - FCM Targu Mures

Mesaj de rhadookoo » 22 Apr 2011, 12:53

@inima de leu: Problema cu tine e ca exagerezi negativ ideea de "nimeni la meci", de parca asta ar fi principala problema a clubului. "nimeni la meci" nu e un grup, ci o ideea comuna a unor suporteri, satui sa-i mai alimenteze portofelul booveanului. Stiu o gramada de oameni care nu se duc la meci din acelasi motiv si nu au treaba cu acest forum sau cu acest "grup", cum il numesti tu.
E urat ca oameni cu vechime pe stadion sa se complaca, datorita dezamagirilor aduse de ultimul deceniu, sa nu aiba nici o pozitie asupra situatie actuale.
Si nu te inscrie si tu in competitia "eu sunt cel mai adevarat suporter", nu te pune intr-o lumina favorabila.

Închis