[Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu "U" Cluj?

Poll ended at 18 Apr 2011, 18:39

3
12
32%
1
10
27%
0
15
41%
 
Total votes: 37

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 27]universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 18 Apr 2011, 18:50

rahat. nu jucam nimic. apararea doarme. dar primul gol a plecat de la prepe care nu a degajat, dupa care dananae..magnific. dar unde a scos dananae oare cine trebuia sa fie?
Am zis!!

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 18:51

alextudi scrie:
*Coco* scrie:Cum [****] sa rateze frate de pe 11 metri cu toata poarta in fata , trage tocmai in portar?
Cat fotbal stii sa-mi bag **** ... la ce meci te uiti ? FU OFFSIDE !!!
da-l ba in [cenzurat] mea si pe costea...
si chiar daca a fost offside , ratezi de acolo ?! dai in portar ?! nu se poate asa ceva... poti sa fi si-n carucior ca tot marchezi ! sa ma mai lasati cu cacaturile ca e in recuperare si ca are inca dureri , pai sa-l [cenzurat] , ca dupa 1 an de zile nu mai ai nici pe dracu !
el nu se pregateste , il doare-n [cenzurat] , nu se antreneaza , s.a.m.d.
e exact ca frateso , da-i in mortii lor... :smoke:

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 18 Apr 2011, 18:52

sa va uitati la primu gol cum 4 jucatori se duc pe ala de avea mingea...incredibil dar posibil la craiova
al doilea gol nici nu l am vazut.
dap jackie ala dap e f slab....mie nici subotici nu mi a placut niciodata desi a dat cred ca 2 goluri
din pacate suntem in B

Avatar utilizator
Cipri
membru
membru
Mesaje: 130
Membru din: 11 Noi 2010, 14:45

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Cipri » 18 Apr 2011, 18:54

Totul a plecat de la gafa aia mare a lui Danane . Nu e posibil sa respingi o minge cu capul in careu tocmai acolo . De obicei se resping in lateral , dar Danane e prost . :-(

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Krizalid » 18 Apr 2011, 18:54

Lopes , Zoro , Stoica , Nicolae , Subotic = 0 cand ai 5,6 jucatori slabi nu poti sa ai pretenti !
Stii ceva ? Date'n MM !

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 18 Apr 2011, 18:55

Cipri scrie:Totul a plecat de la gafa aia mare a lui Danane . Nu e posibil sa respingi o minge cu capul in careu tocmai acolo . De obicei se resping in lateral , dar Danane e prost . :-(
si exact unde respingea dananae trebuia sa fie lopez care ghiciti incotro se ducea? spre dananae :-D

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Krizalid » 18 Apr 2011, 18:57

nu stiu dc draq nu incearca in atac si la mijloc cu Surugiu , Craciun si M roman ..
Stii ceva ? Date'n MM !

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 18 Apr 2011, 18:58

1948 scrie:sa va uitati la primu gol cum 4 jucatori se duc pe ala de avea mingea...incredibil dar posibil la craiova
al doilea gol nici nu l am vazut.
dap jackie ala dap e f slab....mie nici subotici nu mi a placut niciodata desi a dat cred ca 2 goluri
din pacate suntem in B
nu stiu de ce spuneti toti cu tristete suntem in B? da meritam sa ramanem in A? si daca ramanem in a pentru ce? an de an sa stam aici pe forum si sa facem calcule daca scapam sau nu? sa rada toti de noi? anul trecut la fel ... mai bine sa ne ducem odata in B si gata cat e booveanu asta la echipa nu putem face nimic absolut nimic. suntem vai [cenzurat] noastra nu avem antrenor jucatorii nimic ... credeti ca daca ramanem in A o sa facem o extraordinara campanie de transferuri in vara? si anul viitor ne batem la titlu sau un loc de europa?
In acest moment nu isi are locul de a mai ramane in divizie pentru ca mai mult rau ne facem sa suferim meci de meci sa fim umiliti... macar in B mai castigi si tu 3-4 meciurii

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 18:59

daca dai la o parte jocu' si jucatorii petardati , sanse inca sunt... :)-
nu era obligatorie victoria in meciu' asta , cum ziceati voi mai "sus"...
bati pe brasov si intri in joc... esti la 2 p. de ei si ai si meciurile directe... ne mai trebuiesc 4 victorii ( 12 p. )
in concluzie... bine ca am facut baremu' :lol:

iuli

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 18 Apr 2011, 19:01

nici cooperativa nu ne salveaza la ce jucam.

Avatar utilizator
Cipri
membru
membru
Mesaje: 130
Membru din: 11 Noi 2010, 14:45

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Cipri » 18 Apr 2011, 19:02

Krizalid scrie:Lopes , Zoro , Stoica , Nicolae , Subotic = 0 cand ai 5,6 jucatori slabi nu poti sa ai pretenti !
Nu ii amintisi pe cei mai varza din prima repriza , care au fost si scosi : Jackie si Firti .

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Apr 2011, 19:03

totul este de liga a 2-a ... patron antrenor jucatorii ... am ajuns sa folosim tricourile lui WOBAY , GAMAN si restu ca nu avem bani sa comandam altele ..... asa mai bine puntem 3-4 etichete cu numele actualilor jucatorii.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

DoRyN

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 18 Apr 2011, 19:03

Daca echipa retrogradeaza, nu va fi la fel ca in 2005. Mititelu a avut atunci sprijinul suporterilor si unor oameni din alte medii decat fotbalul care l-au privit la inceput cu simpatie pana si-au dat seama ce poate. Craiova lui Mititelu din 2011 este perceputa mult mai rau si nu va reveni curand pe prima scena fotbalistica daca va retrograda. Din contra, exista un imens risc ca echipa sa se afunde si mai mult.

OVI2806
fanatic
fanatic
Mesaje: 1293
Membru din: 07 Oct 2007, 11:15

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de OVI2806 » 18 Apr 2011, 19:06

si mititelu tot nu va pleca....

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 19:06

s9k3k3 scrie:totul este de liga a 2-a ... patron antrenor jucatorii ... am ajuns sa folosim tricourile lui WOBAY , GAMAN si restu ca nu avem bani sa comandam altele ..... asa mai bine puntem 3-4 etichete cu numele actualilor jucatorii.
asa a fost mereu... :)-
UneKa scrie:nu stiu de ce spuneti toti cu tristete suntem in B? da meritam sa ramanem in A? si daca ramanem in a pentru ce? an de an sa stam aici pe forum si sa facem calcule daca scapam sau nu? sa rada toti de noi? anul trecut la fel ... mai bine sa ne ducem odata in B si gata cat e booveanu asta la echipa nu putem face nimic absolut nimic. suntem vai **** noastra nu avem antrenor jucatorii nimic ... credeti ca daca ramanem in A o sa facem o extraordinara campanie de transferuri in vara? si anul viitor ne batem la titlu sau un loc de europa?
In acest moment nu isi are locul de a mai ramane in divizie pentru ca mai mult rau ne facem sa suferim meci de meci sa fim umiliti... macar in B mai castigi si tu 3-4 meciurii
anu' trecut , spre deosebire de acum , mai jucam si ceva fotbal... nu eram batjocura ligii I ! :smoke:
OVI2806 scrie:si mititelu tot nu va pleca....
hai ma ca asta e clara , nu stiu de ce [cenzurat] mai sperati voi !! :o:

Închis