[Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte obtinem cu "U" Cluj?

Poll ended at 18 Apr 2011, 18:39

3
12
32%
1
10
27%
0
15
41%
 
Total votes: 37

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Apr 2011, 19:10

nu joc eu senzational fotbal insa daca pun un tricou pe mn si intru in locul lui Zorro sigur joc mai bine cel putin reusesc sa dau mingea in afara trenului ...
asta de comenteaza e oltean? tine cu noi? auzi ghinion ... cand noi am fost praf...

EDIT: nu stiu dar Subotici asta aduce umpic cu Zidane ... cred ca la technica si mobilitate!
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 18 Apr 2011, 19:16

singura sansa a lui Subotici sa dea gol acum e! .. daca da ne prelungeste agonia...
edit: la cum a batut buleica ... mai bine dadea in afara terenului [smile84]

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de LUTU » 18 Apr 2011, 19:18

s9k3k3 scrie:nu joc eu senzational fotbal insa daca pun un tricou pe mn si intru in locul lui Zorro sigur joc mai bine cel putin reusesc sa dau mingea in afara trenului ...
are si fatza de prost
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de 1948 » 18 Apr 2011, 19:19

UneKa scrie:
1948 scrie:sa va uitati la primu gol cum 4 jucatori se duc pe ala de avea mingea...incredibil dar posibil la craiova
al doilea gol nici nu l am vazut.
dap jackie ala dap e f slab....mie nici subotici nu mi a placut niciodata desi a dat cred ca 2 goluri
din pacate suntem in B
nu stiu de ce spuneti toti cu tristete suntem in B? da meritam sa ramanem in A? si daca ramanem in a pentru ce? an de an sa stam aici pe forum si sa facem calcule daca scapam sau nu? sa rada toti de noi? anul trecut la fel ... mai bine sa ne ducem odata in B si gata cat e booveanu asta la echipa nu putem face nimic absolut nimic. suntem vai **** noastra nu avem antrenor jucatorii nimic ... credeti ca daca ramanem in A o sa facem o extraordinara campanie de transferuri in vara? si anul viitor ne batem la titlu sau un loc de europa?
In acest moment nu isi are locul de a mai ramane in divizie pentru ca mai mult rau ne facem sa suferim meci de meci sa fim umiliti... macar in B mai castigi si tu 3-4 meciurii
unde ai vazut tu tristetea ? daca am scris cu negru nu inseamna ca sunt trist.
vroiai sa spui asta si nu stiai cum ...si ai zis sa ma citezi pe mine.
am scris din pacate pt clubul asta . dupa logica ta tre sa stam doar in B

Avatar utilizator
David
fanatic
fanatic
Mesaje: 3199
Membru din: 04 Aug 2009, 05:20

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de David » 18 Apr 2011, 19:21

trompetistu' de costea , cred ca are in medie vreo 5 offside-uri pe meci...
habar n-are jocu' la offside , parca e venit de pe camp... :o:

Masive

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Masive » 18 Apr 2011, 19:23

Daca era Njock in teren egalam pana acum :lol:

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 18 Apr 2011, 19:25

1948 scrie:
UneKa scrie:
1948 scrie:sa va uitati la primu gol cum 4 jucatori se duc pe ala de avea mingea...incredibil dar posibil la craiova
al doilea gol nici nu l am vazut.
dap jackie ala dap e f slab....mie nici subotici nu mi a placut niciodata desi a dat cred ca 2 goluri
din pacate suntem in B
nu stiu de ce spuneti toti cu tristete suntem in B? da meritam sa ramanem in A? si daca ramanem in a pentru ce? an de an sa stam aici pe forum si sa facem calcule daca scapam sau nu? sa rada toti de noi? anul trecut la fel ... mai bine sa ne ducem odata in B si gata cat e booveanu asta la echipa nu putem face nimic absolut nimic. suntem vai **** noastra nu avem antrenor jucatorii nimic ... credeti ca daca ramanem in A o sa facem o extraordinara campanie de transferuri in vara? si anul viitor ne batem la titlu sau un loc de europa?
In acest moment nu isi are locul de a mai ramane in divizie pentru ca mai mult rau ne facem sa suferim meci de meci sa fim umiliti... macar in B mai castigi si tu 3-4 meciurii
unde ai vazut tu tristetea ? daca am scris cu negru nu inseamna ca sunt trist.
vroiai sa spui asta si nu stiai cum ...si ai zis sa ma citezi pe mine.
am scris din pacate pt clubul asta . dupa logica ta tre sa stam doar in B
nu mam referit la tine cu tristetea .... am zis in general ... dar am citat din ce ai scris tu... nu vreau sa stam in B dar ce sa facem in prima liga? sa fim de rasul campionatului? au ajuns tiganii aia de la rapid sa faca misto de noi cu liga a 2-a ei care au stat o viata acolo.
FRUMOASA GALERIA LUI "U" .... @Massive Njock ala era scula pe langa astia.... nu zicea mititelu ca il aduce pe viata la club in conducere ... probabil cand a plecat nu ia cerut bani :lol:

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Apr 2011, 19:28

Tin sa va anunt ca Njock sezonul trecut a dat 2 goluri in 14 meciuri pentru Estoril iar in acesta a dat 1 gol pentru Arouca in 10 meciuri deci o medie senzationala ... astia de la noi dau 2 goluri in 30 de meciuri (echipe din portugalia)
MIhai Roman poate da gol!

@UNEKA in mare ai dreptate dar e greu sa vezi Craiova fara o echipa in liga 1... plus ca echipa asta ne mentine pe Harta momentan ... orasul asta e o ruina.... nu avem un cinematograf 3D .... un Mall ... defat nu avem nimic!
Last edited by muttley on 18 Apr 2011, 19:32, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

DoRyN

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de DoRyN » 18 Apr 2011, 19:29

A dat tristetea in voi ?
Vroiati sa jucam in B sau C dupa ce ne clasam pe locul 10-14 in acest sezon ?
Nu va e clar ca nu puteam lua licenta anul asta ?

sorin107

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de sorin107 » 18 Apr 2011, 19:30

si jucatorii sunt resemnati deja, se vede. fmm mititelu.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de AdrianR » 18 Apr 2011, 19:30

DoRyN scrie:A dat tristetea in voi ?
Nu va e clar ca nu puteam lua licenta anul asta ?
nu credem pana nu vedem :)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 18 Apr 2011, 19:36

pana saptamana viitoare mititelu o sa traiasca din acele 2 mingi care au lovit bara si o sa dea vina pe ghinion! deci sa nu ne pierdem speranta! o sa castigam urmatoarele meciuri! iar la anul avem obiectiv cupele europene! apld
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de *Coco* » 18 Apr 2011, 19:37

Costea asta din 10 actiuni in 9 se afla in offside, vai de el :bad:

UneKa
suporter
suporter
Mesaje: 899
Membru din: 17 Mai 2010, 00:11

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de UneKa » 18 Apr 2011, 19:39

Daca as avea 2 milioane acum as face un amical Barca - Craiova chiar sunt curios cate golurii putem sa primim in 90 min.... si daca reusim performanta de a avea o posesie mai mare de 15%....

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 27]Universitatea Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de ady1948 » 18 Apr 2011, 19:41

UneKa scrie:Daca as avea 2 milioane acum as face un amical Barca - Craiova chiar sunt curios cate golurii putem sa primim in 90 min.... si daca reusim performanta de a avea o posesie mai mare de 15%....
sau daca atinge vreun jucator mingea , excluzand-ul pe Silvica
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Închis