[Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Câte puncte obţinem cu Unirea?

Poll ended at 02 Mai 2011, 21:06

3
20
54%
1
3
8%
0
14
38%
 
Total votes: 37

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de LUTU » 02 Mai 2011, 00:36

@manex
corect, inca mai sunt sanse matematice sa scapam de retrogradare pe teren
dar se vrea? sau trebuie sa acceptam noul proiect pentru liga 2a al marelui manager-patron?
Eu sper sa-i incurce planurile cineva si sa ramanem in liga I, dar mai mult ca orice sper sa scapam de el, chiar daca incepem din liga a 3a
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
Cipri
membru
membru
Mesaje: 130
Membru din: 11 Noi 2010, 14:45

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de Cipri » 02 Mai 2011, 11:10

Alearga DINAAAAAAAAAAAA :lol:

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de rhadookoo » 02 Mai 2011, 13:32

manex scrie: ideea e< bai, vericilor, ca asta nu pleaca nici daca picam, nici daca raminemn. daca cineva imi zice acum ca stie ca daca picam , miti pleaca, atunci ma mai gindesc daca vreau sa picam.
raducule, mi se rupe daca ma faci sau nu sclav. nu vreau sa picam . punct. si atita timp cit mai am o speranta, lasa-ma sa sper.
si mai e o chestie, raducule, va complaceti sa spuneti ca asta e fc booveni si gata. banuiesc ca erai pe stadion acum 5 luni la meciul cu otelul, nu?aia ce era? lasati-ma cu fc booveni. asta e craiova: pe buza pra[astie, condusa de un patron care da afara antrenorii cum vrea, cu antrenori care exclud din lot jucatori ca inainte cu o zi d emeci au mincat pizza si papanasi, cu suporteri care huiduie jucatorii de la incalzire, cu un oras care nu mai e alaturi de echipa. asta e craiova si eu cu asta tin. treaba ta ce faci. asteapta-l pe Satana sa vina sa umple iar stadionul.
Ma in primul rand aseara eram nervos, imi cer scuze pentru insinuari, dar mi s-a parut incredibil sa ajungi sa tii cu oile, indiferent de circumstante si cum imediat se uita de boovean si toata lumea se bucura de o victorie in fata unor desculti.
La fel cum tu speri sa ramanem in liga 1, la fel si eu am speranta ca miti o sa plece daca picam, pentru ca sigur nu o sa o faca in cazul in care ramanem. Eu cred ca majoritatea vor ca sezonul viitor sa fie consemnat ca sezonul unei renasteri in liga a 2-a decat sezonul in care am fost iar sclavii lui gigi in liga 1.
Nu am fost nici la meciul cu otelul si nici la meciul cu bistrita (ca nu am putut) si nu l-am vazut vreodata pe piti ca pe un salvator, dar sunt sigur ca stadionul se va umple din nou odata ce va pleca booveanul, indiferent de cine ar veni (bine, mai putin cainetoiu :-x ). Stiu ca nu e frumos sa numesti echipa fc booveni, nu sunt genul de suporter de rezultat, dar sunt dezamagit de tot ceea ce se intampla, de la conducere si pana la jucatori, parca numai numele a ramas la echipa asta, de faptul ca parca nimenui care ar putea sa schimbe ceva nu ia atitudine.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de manex » 02 Mai 2011, 18:59

dezamagiti sintem toti.
cu oile nu am tinut. am vrut sa manice bataie bistrita. :)(
nu am uitat de miti, dar de victorie m-am bucurat al naibii de mult. si le astept si pe urmatoarele. :-)
nu vreau sa picam si sa vad atunci daca pleaca miti. e un gind pe care eu refuz sa il am. voi acum jucati la loteria ruseasca. eu nu pot. ca mai bine in b fara miti, clar. dar e mai rau cu miti in b. si sint sigur ca acolo vom ramine mult timp. asa ca as prefera sa ne retrogradeze comisiile [cenzurat] decit sa picam ca sintem prostii satului.
Am zis!!

conStiinta

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de conStiinta » 02 Mai 2011, 19:31

manex scrie:dezamagiti sintem toti.
voi acum jucati la loteria ruseasca. eu nu pot. ca mai bine in b fara miti, clar. dar e mai rau cu miti in b. si sint sigur ca acolo vom ramine mult timp. asa ca as prefera sa ne retrogradeze comisiile [cenzurat] decit sa picam ca sintem prostii satului.
pai si de ce crezi ca sunt sanse mai mari sa ne lase daca nu picam decat daca picam?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de manex » 02 Mai 2011, 20:59

pentru ca stiu sigur ca nu o sa ne lase indiferent de situatie.
Am zis!!

JustME

Re: [Etapa 30]Universitatea Craiova - Unirea Urziceni

Mesaj de JustME » 02 Mai 2011, 22:11

heschel scrie:Otelul va lua bataie de la CFR Cluj,e o echipa fara valori si cam obosita,au cam inceput s-o citeasca adversarii
sper sa nu ai obisnuinta de a juca la pariuri. nu prea ti se leaga de nicio culoare pronosticurile

Închis