[Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Ultimul sezon in Liga I, inainte de dezafiliere.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu javrele ?

Poll ended at 09 Mai 2011, 23:32

Castigam si sta Mititelu toata saptamana pe GSP si Digi Sport
19
37%
Facem egal si dam vina pe arbitrii
4
8%
Pierdem si dam vina pe Chiron
28
55%
 
Total votes: 51

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Krizalid » 10 Mai 2011, 15:38

Planul lu' pitruca e sa aduca la craiova pe sageata navodari care nu va primi licenta de liga 1 ! e sursa sigura 100 %
Stii ceva ? Date'n MM !

birkhoff
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 24 Apr 2011, 09:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de birkhoff » 10 Mai 2011, 15:41

Daca asta e planul lui, esecul e asigurat...

rhadookoo
suporter
suporter
Mesaje: 706
Membru din: 29 Oct 2008, 23:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de rhadookoo » 10 Mai 2011, 15:41

Krizalid scrie:Planul lu' pitruca e sa aduca la craiova pe sageata navodari care nu va primi licenta de liga 1 ! e sursa sigura 100 %
Sa o ia si sa o duca unde vrea el si sa o managerieze cum vrea el, numai sa nu fie atat de tampit de a numi o clona echipa oltenilor. :-x

birkhoff
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 24 Apr 2011, 09:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de birkhoff » 10 Mai 2011, 15:46

E o tampenie... Asa cum toata tara le spune timisorenilor Fulgerul Bragadiru, la fel v-ar spune si voua Sageata Navodari

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Krizalid » 10 Mai 2011, 15:48

birkhoff scrie:Daca asta e planul lui, esecul e asigurat...
Nu o sa fie un esec ..o sa fie multi bani ...sponsori ca Ford , COsmote , primarie + investitori cu multi bani ! singura probelma ramane cea cu suporterii !
Stii ceva ? Date'n MM !

birkhoff
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 24 Apr 2011, 09:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de birkhoff » 10 Mai 2011, 15:49

Si suporterii crezi ca ar accepta asa ceva? Eu unul nu cred... Sau poate vrei tu sa-mi spui ca de fapt suporterii Universitatii sunt suporteri de rezultat?

Avatar utilizator
Krizalid
junior
junior
Mesaje: 97
Membru din: 12 Sep 2010, 18:02

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Krizalid » 10 Mai 2011, 15:52

Nu se stie niciodata , eu unu sper ca mititelu sa cedeze echipa ..e falit rau de tot ...insa la cum tin la noi in Romania precesele ani de zile mititelu o sa traga mult si bine ..sper sa-l falimeteze odata !
Stii ceva ? Date'n MM !

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de mihu » 10 Mai 2011, 16:02

alextudi scrie:
Krizalid scrie:Nu se stie niciodata , eu unu sper ca mititelu sa cedeze echipa ..e falit rau de tot ...insa la cum tin la noi in Romania precesele ani de zile mititelu o sa traga mult si bine ..sper sa-l falimeteze odata !
Si eu cred ca o sa cedeze echipa ... poate sunt naiv dar inca cred ca mai are putin creier ... :)( :lol:
Daca va ceda echipa o va face doar daca va fi presat la nivel politic, cu amenintari gen DNA si nu datorita creierului lui...Oricum nu vad ce ar mai putea face din vara fara jucatori, stadion si probabil retrogradat in cel mai bun caz in C...Pe dealta parte Piti nu cred ca va veni cu o echipa hibrid, daca era sa o faca o facea din iarna cu Gaz Metan CFR...
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

d`ampezzo

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de d`ampezzo » 10 Mai 2011, 16:02

:lol: Au strigat si ei Serie B :hai ultrasie ca aia de cumpara de la magazin fulare cu Craiova si le dau foc pe Paltinisanu, gradinita violeta
Noi mergem in Serie b cu 10 000 de suporteri, ei raman in A cu 300 de 'spartani' in tot campionatu :laughing:
Decat sa joci in A si sa semeni cu o echipa de judeteana, la suporteri, stadion... mai bine canti de foame hau hau h-au un colt de paine

birkhoff
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 24 Apr 2011, 09:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de birkhoff » 10 Mai 2011, 16:04

@alextudi: spui printre altele de Cosmote. Din cate stiu eu cei de la Cosmote mai au contract de sponsorizare cu CFR. Tot va vad pe aici spunand de cei de la Ford. Pai voi stiti ca Ford nu are voie sa sponsorizeze nicio echipa de fotbal? Contractul de sponsorizare din Champions League le interzice asta. Sa nu-mi spuneti ca cei de la Ford vor renunta la Champions League doar de dragul Craiovei...
Last edited by birkhoff on 10 Mai 2011, 16:05, edited 1 time in total.

birkhoff
membru
membru
Mesaje: 177
Membru din: 24 Apr 2011, 09:46

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de birkhoff » 10 Mai 2011, 16:06

Imi cer scuze Alextudi:)

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de Copacul » 10 Mai 2011, 16:32

stuparu_alexandru scrie:sa-nteleg ca n-a mai venit nimeni la santa fe ? ori asta, ori era vreo camera ascunsa si nu v-am vazut eu :lol:
Pai n-ai vazut ma ca era in renovare carciuma aia? Asa ca ne-am tras spre ciuperca
C O P A C U LImagine

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de stuparu_alexandru » 10 Mai 2011, 16:37

Copacul scrie:
stuparu_alexandru scrie:sa-nteleg ca n-a mai venit nimeni la santa fe ? ori asta, ori era vreo camera ascunsa si nu v-am vazut eu :lol:
Pai n-ai vazut ma ca era in renovare carciuma aia? Asa ca ne-am tras spre ciuperca
am vazut ca era in renovarea, dar ma gandeam ca v-ati bagat la aia de langa. oricum, mai bine, ca banii de ii dadeam pe bere, i-am bagat la pariuri pe dinamo handicap :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
ady1948
suporter
suporter
Mesaje: 813
Membru din: 04 Apr 2010, 21:17

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de ady1948 » 10 Mai 2011, 16:55

care puneti si voi niste poze de la meciul de aseara ? in special cu incidentele..
" ACEASTA NU ESTE CRAIOVA NOASTRA ! "

Avatar utilizator
wb_lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 1226
Membru din: 28 Iul 2007, 17:25

Re: [Etapa 32] Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti

Mesaj de wb_lion » 10 Mai 2011, 17:55

mititelu nu o sa plece pentru ca el inca nu realizeaza cacatul in care este si se agata cu disperarea unui om mititel de fiecare farama de speranta . problema e cand incepe sa creada ca faramele astea sunt sursa sigura de izbanda si le sustine cu toata energia pana mult dupa proba contrarie . eu sunt convins ca el chiar crede ce spune si , desi orice om normal isi da seama ca nu are dreptate , el continua sa le sustina la infinit . probabil , in medicina, sunt simptomele unei boli psihice . omu e desprins cu totul din realitate , nu-si da seama in ce situatie penibila a ajuns : falit , luat peste picior si cu suporterii in cap ...

Închis