David Beckham

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Gonzo

David Beckham

Mesaj de Gonzo » 13 Noi 2004, 18:46

Beckham îi va face cadou Victoriei un penis de platină
de 1,6 milioane euro!


Cuplul Beckham şochează din nou! Pentru a-şi salva căsnicia serios zguduită în ultimul timp de aventurile extraconjugale, David vrea să-i facă Victoriei o surpriză de Crăciun. "Daily Star" a dezvăluit că starul lui Real Madrid va cheltui 1,6 milioane de euro pe cea mai scumpă jucărie sexuală: un vibrator placat cu platină şi încrustat cu diamante de 10 carate, asortat cu un colier cu diamante de 16 carate (foto), unicat în lume. "David avea ouă de aur şi acum o să se poată lăuda cu un penis de platină", a declarat creatorul Peter Stringfellow, care a mărturisit că şi Mike Jagger, solistul grupului Rolling Stones, s-ar fi interesat anterior de luxosul vibrator. Gsp

Interesant cadou pentru doamna Beckham! :)(

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Noi 2004, 18:52

Pai ce surpriza sa mai fie si aia mah David, daca a aflat toata presa din lume? :)(
Probabil ca Becks nu mai are putere pt nevasta lui si s-a gandit sa-i faca un cadou un vibrator...ce rusine. :)(

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 13 Noi 2004, 19:03

cred ca "doamna" Andresan este foarte invidioasa pe jucarie :)(

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Noi 2004, 19:05

gonzo scrie:cred ca "doamna" Andresan este foarte invidioasa pe jucarie :)(
Probabil ca o sa abia si ea bani sa-si cumpere una la cate declaratii de senzatie a dat pt presa engleza dupa 'Cazul Mutu'. :-x

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 13 Noi 2004, 19:12

nu inteleg de ce David nu si-a pus diamantele pe al lui, i-a fost frica sa nu i-l taie bagabontii? :)(

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Noi 2004, 19:15

Pai ma gonzo, daca il nimereste pe doctoru Ciomu cand ii face operatia sa-i puna diamantele, tu nu te gandesti ca nu mai ramane nimic din penisul lui? :lol:

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 13 Noi 2004, 19:24

da-l naibii de penis, sa nu taie Ciomu diamantele, ca la cati bani a dat pe ele...... :-)

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 13 Noi 2004, 19:29

Pai diamantele nu are cum sa le taie, ca alea ii i-au ochii lu bietu ciomu, el se concentreaza mai mult pe obiectu lu Becks :)(

D10

Mesaj de D10 » 14 Noi 2004, 01:17

E o investitie sigura! O sa-l cumpere la licitatie vreun japonez sau chinez din Hong-Kong cu absorbitanta suma de 15 milioane euro, dupa 2-3 folosiri.
Daca e desteapta Victorita si declara ca l-a folosit impreuna cu prietena sa, Gerry Halliwell, si l-a imprumutat si lui Byonce sigur va creste pretul la 25 milioane. Daca i-l ofera si Madonnei, pentru momentele de intimitate cu Britney Spears, suma creste brusc la 50 milioane, pentru a atinge galactica suma de 100.000.000 euro daca insusi David recunoaste printre lacrimi ca: "Da, mi-am provocat placere cu jucaria cumparata cadou sotiei mele."
Al dracu' David!

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 14 Noi 2004, 03:22

Bravo, D10 ai fost tare. :razz: :razz: :razz: esti printre singurii care au gustat gluma.. :)( certurile au mai multa priza la public nu-i asa :?:

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 15 Dec 2004, 12:31

Sac fara fund

Familia Beckham se pregateste pentru sarbatorirea Craciunului. David Beckham ii va oferi Victoriei un automobil Bentley, in valoare de 290.000 de euro, in timp ce sotia mijlocasului englez a angajat un valet, pe care-l va plati cu 1.500 de euro pe zi, pentru a desface si aranja cadourile primite de membrii familiei.
Evenimentul Zilei

ma ofer eu :laughing:

Bornwild

Mesaj de Bornwild » 15 Dec 2004, 13:27

Gonzo scrie:Sac fara fund

Familia Beckham se pregateste pentru sarbatorirea Craciunului. David Beckham ii va oferi Victoriei un automobil Bentley, in valoare de 290.000 de euro, in timp ce sotia mijlocasului englez a angajat un valet, pe care-l va plati cu 1.500 de euro pe zi, pentru a desface si aranja cadourile primite de membrii familiei.
Evenimentul Zilei

ma ofer eu :laughing:
Dar nu spune ca nesimtitu' n-a catadicsit nici macar sa-si invite parintii de Cracun.Eu nu-l suport :bad:

rusu mihai
junior
junior
Mesaje: 35
Membru din: 21 Sep 2004, 13:39

Mesaj de rusu mihai » 15 Dec 2004, 16:03

Gonzo scrie:Sac fara fund

Familia Beckham se pregateste pentru sarbatorirea Craciunului. David Beckham ii va oferi Victoriei un automobil Bentley, in valoare de 290.000 de euro, in timp ce sotia mijlocasului englez a angajat un valet, pe care-l va plati cu 1.500 de euro pe zi, pentru a desface si aranja cadourile primite de membrii familiei.
Evenimentul Zilei

ma ofer eu :laughing:
Si eu , sper sa fie doua locuri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O inima ALB-ALBASTRA intre moldoveni

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 28 Dec 2004, 17:22

Un automobil care a aparţinut internaţionalului englez David Beckham în perioada în care evolua la formaţia Manchester United a fost scos la licitaţie pe internet.
Automobilul, un BMW M3 Evolution decapotabil, din 1996, cu numărul personalizat P 10 DRB, are deja o ofertă de 27.000 de euro, cu trei zile înainte de încheierea licitaţiei.
TLC Logistics, compania care a pus în vînzare maşina pe site-ul eBay.com, a explicat că numărul 10 de pe plăcuţa de înmatriculare se referă la numărul pe care Beckham îl avea pe tricou la început la Manchester United. DRB sînt iniţialele lui Beckham, cel de-al doilea prenume al său fiind Robert.
Compania a menţionat că automobilul de culoare albastru metalizat, cu motor de 3,2 litri, apare şi în cartea biografică a soţiei fotbalstului, "Victoria's Secrets" (Secretele Victoriei).
"În anul în care maşina a fost înregistrată pe numele lui David Beckham, acesta a jucat întregul sezon la Manchester United şi a devenit un fotbalist celebru", a declarat un purtător de cuvînt al companiei.
Automobilul l-a costat pe David Beckham, în anul achiziţiei, circa 60.000 de euro.

Tot pe eBay - site-ul unde se organizează licitaţii on line - a fost scos la vînzare, la începutul lunii decembrie, un automobil Range Rover, construit special, în 1965 pentru Regina - Mamă Elizabeta a Angliei. De asemenea, a fost licitat, pe acelaşi site, şi un sandviş cu pîine prăjită şi brînză care semăna cu chipul Fecioarei Maria.
prosport

mai sunt trei zile pana se inchide licitatia, asa ca sariti :)( si cumparati M3-UL lui David :)(

Scrie răspuns