SSC Napoli

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Re: SSC Napoli

Mesaj de dxtr009 » 27 Aug 2016, 23:33

avem un reprezentant la curva B chiar acum
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 28 Aug 2016, 02:22

alex.p scrie:E vreun protest al galeriei împotriva prețurilor mari la bilete? Văd 2 sectoare goale în peluza si un mesaj mare acolo: 40€.
da, a fost modalitatea de protest aleasa de catre ultrasii de la Curva A deoarece se pare ca pretul biletelor pt meciul cu Milan a fost marit la 40 de euro.
sursa pozei: tutonapoli.net

p.s. Mertens e in mare bulan :up:

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 29 Aug 2016, 00:07

ultima "aroganta" a lui ADL: Cavani inapoi la Napoli. se pare ca jucatorul si-a dat acordul mai ramane doar sa se inteleaga cu PSG. prima oferta (35 de milioane + Gabbiadini) a fost refuzata. ultimele trei zile de mercato or sa fie interesante :)

azzurro
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 30 Mar 2006, 01:36

Re: SSC Napoli

Mesaj de azzurro » 29 Aug 2016, 12:35

Eu din ce-am citit pt ADL nu se pune problema unui transfer al lui Cavani. A exclus varianta unor negocieri pt el, in plus l-a refuzat si pe Balotelli care ar fi trebuit sa vina imprumut. Si eu astept sa vad daca se mai face ceva in astea ultimele 3 zile, ca sincer mai avem nevoie de niste jucatori. Daca ne uitam pe lista de rezerve vedem ca sufla un pic vantu pe-acolo
Napule e...mille colori...voi..bianconeri

ozzy

Re: SSC Napoli

Mesaj de ozzy » 29 Aug 2016, 12:37

Și eu am înțeles la fel: că îl apreciază enorm pe Cavani, dar nu se pune problema.

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 29 Aug 2016, 16:20

posibil ca ADL sa bage in ele :)( ca atunci cand s-a dus la Londra sa negocieze cu Benitez dar declara ca nici vorba de asa ceva, ca pleaca la Londra sa filmeze sanki un film :) nu o sa recunoasca niciodata ca negociaza pt aducerea lui Cavani pt ca stie si el ca e foarte, foarte greu de facut transferul. si dupa ce a dat-o in bara cu aducerea lui Icardi nu cred ca vrea sa mai aiba un transfer esuat sub centura.

asa si fratele (care e si agent) lui Cavani lasa sa se inteleaga ca nu exista niciun fel de contact intre jucator si Napoli, ca Matadorul e fericit la PSG etc. eu zic ca sunt declaratii de complezenta.

trist e ca voci de la PSG declara ca nu se pune problema sa faca modificari in lot la capitolul plecari, mai ales pe partea ofensiva.

ozzy

Re: SSC Napoli

Mesaj de ozzy » 29 Aug 2016, 17:02

Mi se păreau mai mari șansele când era Zlatan acolo.

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 29 Aug 2016, 18:48

da e greu, as zice chiar imposibil pt ca se pare ca francezii chiar nu vor sa il lase sa plece. pana una alta mai adusaram un tanar jucator dupa transferul lui Diawara: Marko Rog adus de la Dinamo Zagreb.

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 31 Aug 2016, 17:03

il luaram si pe Nikola Maksimovic (24 de ani, fundas central) de la Torino.

sorin107

Re: SSC Napoli

Mesaj de sorin107 » 31 Aug 2016, 17:51

probabil ca pleaca chiriches.

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 13 Sep 2016, 22:36

dupa Cavani cred ca Napoli se pregateste sa lanseze un nou talent veritabil: Arkadiusz Milik. dadu doua goluri de atacant pur sange. daca avea si Rambo al nostru macar 20% din instinctele lui Milik...

sorin107

Re: SSC Napoli

Mesaj de sorin107 » 13 Sep 2016, 22:59

Da si rambo gol duminica, deja nu se mai poate ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

ozzy

Re: SSC Napoli

Mesaj de ozzy » 19 Sep 2016, 10:29

Incredibil ce lipici are Napoli la golgeteri. Băiatul ăsta, Milik, e senzațional. Cred că vor fi distractive meciurile noastre cu Polonia :))

JustME

Re: SSC Napoli

Mesaj de JustME » 30 Oct 2016, 17:27

D10S

Imagine

Avatar utilizator
mihu
fanatic
fanatic
Mesaje: 3158
Membru din: 16 Iul 2006, 19:25

Re: SSC Napoli

Mesaj de mihu » 19 Noi 2016, 19:24

Stau si ma intreb , cum naiba a ajuns sa joace nulitatea asta de chiriches titular la Napoli ???
"STIINTA A REVENIT ACASA !!!"

Scrie răspuns