Allez L'OM!

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Allez L'OM!

Mesaj de LUTU » 14 Dec 2005, 18:58

Eu sunt cu Marseille azi...
FORZA OM!
:-x dinamo
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Q
membru
membru
Mesaje: 124
Membru din: 23 Sep 2005, 05:23

Mesaj de Q » 14 Dec 2005, 19:20

Allez Marseille! Afar cu javrele din Europa!
CRAIOVA...un suspin...o lacrima...un suras de FERICIRE!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Dec 2005, 21:14

Nu cred ca este vreun oltean care nu tine cu Olimpique astazi.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 14 Dec 2005, 22:21

Eu cred ca si javrele tin cu dinamo...OM e echipa ma! o:

Q
membru
membru
Mesaje: 124
Membru din: 23 Sep 2005, 05:23

Mesaj de Q » 14 Dec 2005, 22:36

2-0 pt OM la pauza!!! dinamo :-x dinamo!!!
CRAIOVA...un suspin...o lacrima...un suras de FERICIRE!

Q
membru
membru
Mesaje: 124
Membru din: 23 Sep 2005, 05:23

Mesaj de Q » 14 Dec 2005, 23:42

De aia tin eu cu OM...bravo les bleus! dinamo afara ! :-x :-x :-x dinamo :)
CRAIOVA...un suspin...o lacrima...un suras de FERICIRE!

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 15 Dec 2005, 00:16

Bravo O.M :up: :)) .Se pregatesc acum in liniste pt blaturile din campionat :-x
anti buCUResti

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 15 Dec 2005, 00:38

dinamuisti se lamenteaza degeaba k au dat gol,Barthez nici macar nu se mai uita la minge asa k dinamo :-x dinamo
anti buCUResti

Codul lui DaVinci

De ce nu s-a calificat Dinamo

Mesaj de Codul lui DaVinci » 15 Dec 2005, 07:51

Anul acesta in cupa UEFA Dinamo a platit pentru zecile de ani de furaciuni din campionatul Romaniei. Cand iti bati joc de o tara intreaga si ani la rand furi partide si matrasesti scorurile dupa bunul tau plac, nu ai cum sa nu platesti pentru asta. Dumnezeu nu doarme. o:

Au luat gol in ultimul minut de la Levski si arbitrul nu a mai asteptat ultima secunda ca sa dea si cainii gol si sa se califice. Noapte buna! Somn usor Netoiu, multa :-x Giovani, butelii linistite Borcea, si mult XP (yakk) Nicoale Badea.

mabum21

Mesaj de mabum21 » 15 Dec 2005, 09:16

XP cu SP2 sau fara? :D

ssilvio
membru
membru
Mesaje: 140
Membru din: 02 Aug 2005, 13:48

Mesaj de ssilvio » 15 Dec 2005, 11:05

tot a iesit totusi rau , a dat gol Nicu si o sa ia jigodia de netoiu-dinamo bani pe el .
"avem nevoie de creativitatea lu Grigorie si finetea loviturilor libere ale lui Niculescu"(borcea si [cenzurat]) caini kkatosi
s-a inchis robinetu , a venit Mititelu , fara cupe fara capionate fara dansuri securiste la oficiala .
pana sa-l fure pe Nicu si apoi toata Craiova nu castigasera nimik 9 ani !!!!
Mai bine nu dadea gol Nicu si se facea 4-0 si nu se mai atacau ca i-a furat arbitru ,Dinamo va muri cand nu va mai avea
fotbalisti adica olteni, si ziua asta se aproie prin plecarea(sper curan a lu Niculescu,Grigorie si Danciulescu)
AEK Bucuresti (former Fulgerul Bragadiru) were renamed and relocated to Timisoara :)( :)( :)(

JustME

Mesaj de JustME » 16 Dec 2005, 20:17

dinamo :-x dinamo!! ce bine-mi pare ca au luat-o javrele!!! OM rulz !!! afara din europa cu javrele ciobanii si tiganii !!!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Re: De ce nu s-a calificat Dinamo

Mesaj de LUTU » 16 Dec 2005, 20:48

Che Guevara scrie:Anul acesta in cupa UEFA Dinamo a platit pentru zecile de ani de furaciuni din campionatul Romaniei. Cand iti bati joc de o tara intreaga si ani la rand furi partide si matrasesti scorurile dupa bunul tau plac, nu ai cum sa nu platesti pentru asta. Dumnezeu nu doarme. o:

Au luat gol in ultimul minut de la Levski si arbitrul nu a mai asteptat ultima secunda ca sa dea si cainii gol si sa se califice. Noapte buna! Somn usor Netoiu, multa :-x Giovani, butelii linistite Borcea, si mult XP (yakk) Nicoale Badea.
corect o:
cel mai mult mi-a placut cand se plangeau :laughing:
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 17 Dec 2005, 00:28

Dumnezeu exista si nu doarme. Mai mult de jumatate din Romania s-a bucurat cand i-a batut Levski sau cand a fluierat Santiago ala inainte sa intre mingea in poarta. Bravo! :))

Sa-i dea Dumnezeu sanatate arbitrului spaniol. Am sa aprind o lumanare pentru el la biserica.

ssilvio
membru
membru
Mesaje: 140
Membru din: 02 Aug 2005, 13:48

Mesaj de ssilvio » 13 Feb 2006, 22:17

nu are rost sa deschizi un topic pentru lesinatii astia de joaca cu Heerenveen si cu Herta Berlin .

familia alb albastra a europei ne va razbuna .
Va elimina profitoarele coruptiei din fotbalul romanesc caruia am cazut victime demne

Asa cum OMarseille , TCSK Sofia , si Heerenven au scos monstrii cooperativei pe dinamu , asa vor fi scoase si echipele ciobanului si securistului copos.
Apartenenta celor doua echipe din Olanda si Germania la familia alb albastra e o garantie ca asa va fi.

Heerenveen e copia Craiovei , au suporteri ce creeaza o atmosfera inegalabila chiar si in olanada sint numerosi si fanatici .
nemtii sint si ei alb albastrii si destul de puternici k sa ii umileasca pe rrapidisti .

Cu incriptia sponsorului UNIVE , Heerenveen seamana mai mult cu Craiova , Andone a spus ca atat cait a jucat acolo a simtit asemanarea izbitoare cu Universitatea ....


Imagine
AEK Bucuresti (former Fulgerul Bragadiru) were renamed and relocated to Timisoara :)( :)( :)(

Scrie răspuns