Uefa Champions Legue

Discutii despre fotbalul de pe intreg mapamondul.

Moderator: grup_moderatori

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 26 Sep 2006, 23:58

Ultrase scrie:
Ionut_Blue_Lion scrie:
TIBI scrie:stai linistit ca am prins si eu meciul asta. si altele prin colturi uitate de lume. nu am crezut ca o sa traiesc sa apuc clipa cand retrogradam dar am apucat-o. acum cred ca nu apuc clipa cand o sa jucam iar in cupele europene :lol: . deci urmeaza sa jucam in europa
:))

sincer eu zic ca in maxim 3 ani vom ajunge in cupele europene!
doamne :laughing: :-D
trebuie sa credem in echipa noastra. o:
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 26 Sep 2006, 23:59

TIBI scrie:
Ultrase scrie:
Ionut_Blue_Lion scrie: :))

sincer eu zic ca in maxim 3 ani vom ajunge in cupele europene!
doamne :laughing: :-D
trebuie sa credem in echipa noastra. o:
e o mare diferenta .....si eu cred...dar cred ca vom scapa d la retrogradare.....in nici un caz uefa ....zic eu cel putin 5 ani

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 27 Sep 2006, 00:08

TIBI scrie:stai linistit ca am prins si eu meciul asta. si altele prin colturi uitate de lume. nu am crezut ca o sa traiesc sa apuc clipa cand retrogradam dar am apucat-o. acum cred ca nu apuc clipa cand o sa jucam iar in cupele europene :lol: . deci urmeaza sa jucam in europa
inseamna ca urmatorul pas este achizitionarea unui avion ca sa ne mai iei si pe noi cu tine :)(
sa nu ne lasi de caruta ... contam pe tine TIBI :up: :up: :up:
Forza STIINTA

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 27 Sep 2006, 00:10

Bals_Boy scrie:sa nu ne lasi de caruta
daca nu merge nici caruta o luam cu roaba :lol: :lol:

Nerazull

Mesaj de Nerazull » 27 Sep 2006, 02:29

Daca ar veni un meci in Europa, undeva in grupe, mi`as vinde televizoru din casa ca sa vin, astept ziua asta de cand ma stiu, nu am apucat niciun meci afara la varsta la care sa pot constientiza...decat cu Pobeda atunci...insa e egal cu 0. Sper sa vina cat mai curand...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Sep 2006, 07:53

Acum am aflat scorul din meciul oilor. Sunt fericit! :))

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 27 Sep 2006, 08:11

Bals_Boy scrie:
TIBI scrie:stai linistit ca am prins si eu meciul asta. si altele prin colturi uitate de lume. nu am crezut ca o sa traiesc sa apuc clipa cand retrogradam dar am apucat-o. acum cred ca nu apuc clipa cand o sa jucam iar in cupele europene :lol: . deci urmeaza sa jucam in europa
inseamna ca urmatorul pas este achizitionarea unui avion ca sa ne mai iei si pe noi cu tine :)(
sa nu ne lasi de caruta ... contam pe tine TIBI :up: :up: :up:
dar cu masina nu se poate merge?. ne luam libere si plecam de luni, ne intoarcem vineri si sambata suntem la meciul din campionat.de la anul suntem europeni.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 27 Sep 2006, 08:13

TIBI scrie:dar cu masina nu se poate merge?. ne luam libere si plecam de luni, ne intoarcem vineri si sambata suntem la meciul din campionat.de la anul suntem europeni.
DOAMNE AJUTA
Forza STIINTA

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9828
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 27 Sep 2006, 08:59

da, da va intoarceti in bucuresti, ca jucam pe ghencea. :-(
Am zis!!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 27 Sep 2006, 09:15

Datorita eforturilor depuse de un bun prieten stelist (care a ramas acasa), caruia ii multumesc pe aceasta cale chiar daca nu citeste acest forum, am reusit ca la ora 20:45 sa intru in posesia unei invitatii la tribuna VIP a stadionul Ghencea. Si cum o asa ocazie nu se rateaza n-am mai stat pe ganduri si am luat traficul infernal din bucuresti in piept si m-am indreptat direct spre stadion. Doua lucruri pot sa spun: 1. stadionul arata foarte bine dupa aceasta modernizare si nu cred ca va mai fi unul la fel in tara in urmatorii ani si 2. meciul nu mi-a placut, parca eram la teatru - nu auzeam nimic din atmosfera creata de suporteri din cauza geamurilor termopane, dar e bine ca a castigat cine trebuie :)) :)) :))
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 27 Sep 2006, 09:23

felicitari Adi! o: ...suntem foarte departe de fotbalul jucat in Europa...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 27 Sep 2006, 10:05

uite asa ne simtim noi la fiecare meci din Liga I
si ziceam, uite frate ce se bucura, au si ei un corner... la fel cum ne bucuram noi

nu stiu daca exista suporteri care sa treaca peste atatea insuccese cum suntem noi, cred ca daca am fi jucam in CL eram cu o zi inainte pe stadion
Asta e diferenta intre noi si suporterii altor echipe
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

JustME

Mesaj de JustME » 27 Sep 2006, 13:10

LUTU scrie:uite asa ne simtim noi la fiecare meci din Liga I
si ziceam, uite frate ce se bucura, au si ei un corner... la fel cum ne bucuram noi

nu stiu daca exista suporteri care sa treaca peste atatea insuccese cum suntem noi, cred ca daca am fi jucam in CL eram cu o zi inainte pe stadion
Asta e diferenta intre noi si suporterii altor echipe
ai pus punctul pe I .. dc orice echipa din tara trecea prin ce a trecut Universitatea de vr-o 10 ani incoace cred ca echipa respectiva ori se desfiinta ori ramanea fara nici un suporter .. noi am ramas langa echipa si asta ma bucura mult ..

cat despre CL ... eeee .. eu zic ca eram cu 1 zi inainte pe stadion dc prindeam o finala de cupa a romaniei .. de CL nu mai zic .. cre'ca in saptamana aia in fata stadionului se facea camping .. nimeni nu pleca acasa .. dormeam in fata stadionului .. sa speram ca o sa vina si vremea noastra !!

HAI CRAIOVA !!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 27 Sep 2006, 14:20

Daca am juca in CL cu tska sofia, sau o echipa din asta slaba rau, si ar fi bataie generala pe bilete. Cred ca s-ar termina toate biletele in maxim 2 ore. Lucru care DOAR aici se poate intampla. Dar sa jucam si cu o echipa puternica??

O sa vina si vremea noastra!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Sep 2006, 16:13

nu-i mai mare bucurie decat sa vezi steaua umilita si pe gigi suparat. forza ol, real si dynamo kiev
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Scrie răspuns