[Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul acestui meci?

Poll ended at 28 Sep 2013, 22:08

Victorie
13
65%
Meci egal
0
No votes
Infrangere
7
35%
 
Total votes: 20

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de SLH » 30 Sep 2013, 13:23

ew scrie:slh prefer sa nu vorbesc despre voi asa ca te rog nu te baga cu mine in seama.
crezi ce vrei. eu am cheltuit 80 lei in acesta deplasare.
nu inteleg de ce te stresezi, era o simpla constatare, cele 2 mesaje nu se excludeau unul pe altul

si eu am facut deplasarea la targu mures tot pe banii mei si nu ma laud pe forum, pt ca normalitatea nu este laudabila, este doar normalitate

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ew » 30 Sep 2013, 13:30

nu ma stresez deloc si nici nu ma laud. daca asta intelegi tu.
din 2004 de cand am inceput sa fac deplasari, toate deplasarile facute au fost cu banii mei.

aici se incheie discutia noastra, pentru ca nu vreau sa se ajunga la jigniri. (din cauza respectului pe care il am pentru virgil si faptul ca am stat impreuna 3-4 ani la nord)
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de SLH » 30 Sep 2013, 13:45

ew scrie:nu ma stresez deloc si nici nu ma laud. daca asta intelegi tu.
din 2004 de cand am inceput sa fac deplasari, toate deplasarile facute au fost cu banii mei.

aici se incheie discutia noastra, pentru ca nu vreau sa se ajunga la jigniri. (din cauza respectului pe care il am pentru virgil si faptul ca am stat impreuna 3-4 ani la nord)
Sa traiesti!

DoRyN

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de DoRyN » 30 Sep 2013, 15:35

ew scrie:
DoRyN scrie:Potrivit unor surse, nu au mai fost bani pentru a sustine deplasarea suporterilor la Severin si nici pentru salariile liderilor. Aceleasi surse sustin ca asta a fost si scopul unei intalniri la o ciorba: Nu ne dai banii, nu mai venim!
surse proaste.
am plecat 40 din craiova. deplasarea a fost facuta cu masinile proprii si din banii nostrii.
7-800 de spectatori.
nu ati fost la meci, nu l-ati vazut la tv, dar comentati aiurea.
exagerati.
Asa cum a sesizat si SLH, mesajul tau doar confirma, nu contrazice sursele alea proaste. Iti explic si ce confirma si iti explic si de ce el spune ca mesajele nu se contrazic. Sper sa nu te deranjeze, dar cred ca te-ai grabit cu concluziile. Cei care au fost pe banii lor mereu, categorie unde te incadrezi, au fost si acum, cei care erau ajutati sa mearga, acum se pare ca nu au mai fost. Asa se explica numarul mai mic, ca sa nu zic foarte mic, comparativ cu meciul anterior. In concluzie nu se comenta despre cei care au fost (tu si altii), ci despre cei care nu au fost si despre care probabil nici tu nu sti. Daca nu e asa, doar spune !

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de Zapada » 01 Oct 2013, 13:43

cu cine jucam etapa viitoare?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de soare » 01 Oct 2013, 13:47

Zapada scrie:cu cine jucam etapa viitoare?
avem in deplasare la bihor

iuli

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de iuli » 01 Oct 2013, 13:48

Zapada scrie:cu cine jucam etapa viitoare?
esti incredibil. :)(
jucati cu una cu tate mari si cracii lungi,nu prea aveti sanse. :)(

Închis