[Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul acestui meci?

Poll ended at 28 Sep 2013, 22:08

Victorie
13
65%
Meci egal
0
No votes
Infrangere
7
35%
 
Total votes: 20

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 18:17

Goooolllll 1-0 .Ciuca din lovitura libera in min.48.Sper numai sa rezistam fizic, a trecut cam putin de la meciul de cupa....

whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de whiteLion » 28 Sep 2013, 18:26

2-0 saceanu de la 11m
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de Zapada » 28 Sep 2013, 18:28

bravo baieti, trecem pe locul 2 cu aceasta vistorie le 2 goluri
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 18:30

2-0 yesssssssssssssss. Goge scoate penalty, marcheaza Saceanu.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de anakin » 28 Sep 2013, 18:43

Încă 3 puncte, și mai aproape de promovare! Dublă satisfacție, mai ales când văd pe aici comentaci care susțin clona și care de abia așteaptă să pierdem :)( . Momentan adevărata Universitatea Craiova își dovedește superioritatea.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 18:48

E greu pentru unii sa mai faca deosebirea intre Stiinta si chelios.Ura i-aorbit definitiv, dar ma rog, fiecare cu constiinta lui... Are cineva idee ce e cu Ripoli? Cica a iesit accidentat in min.75...

Avatar utilizator
soare
membru
membru
Mesaje: 283
Membru din: 27 Iul 2006, 17:23

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de soare » 28 Sep 2013, 18:50

ma bucura aceasta victorie ,sper sa promovam la finalul sezonului

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 18:56

anakin scrie:Încă 3 puncte, și mai aproape de promovare! Dublă satisfacție, mai ales când văd pe aici comentaci care susțin clona și care de abia așteaptă să pierdem :)( . Momentan adevărata Universitatea Craiova își dovedește superioritatea.
Zău? Eu am impresia că mai mult vă băgaţi singuri în seamă, dar na, e de înţeles, la cât de puţini sunteţi, probabil v-aţi săturat să vorbiţi singuri

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 19:02

ozzy scrie:
anakin scrie:Încă 3 puncte, și mai aproape de promovare! Dublă satisfacție, mai ales când văd pe aici comentaci care susțin clona și care de abia așteaptă să pierdem :)( . Momentan adevărata Universitatea Craiova își dovedește superioritatea.
Zău? Eu am impresia că mai mult vă băgaţi singuri în seamă, dar na, e de înţeles, la cât de puţini sunteţi, probabil v-aţi săturat să vorbiţi singuri
Vezi ca matale te bagi in seama,nu invers. Aici e vorba de Stiinta, nu de iubitica lui Sandu. Aia joaca mai pe seara.

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:13

WhiteLionn scrie: Vezi ca matale te bagi in seama,nu invers. Aici e vorba de Stiinta, nu de iubitica lui Sandu. Aia joaca mai pe seara.
Mamă, ce mi-ai zis-o, m-ai lăsat fără replică două luni.
Dar de ce nu eşti la stadion, puişor, omul ăla de unde strânge bani să se întoarcă şi el acasă?

LiviuB

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de LiviuB » 28 Sep 2013, 19:14

Bucurati-va in continuare in mocirla mititelului
aveati exemplul Petrolului, unde s-au debarasat de conducatorii ce arestasera echipa si au ajuns acum sa castige cupa, sa joace in cupele europene si sa fie respectati.

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 19:24

ozzy scrie:
WhiteLionn scrie: Vezi ca matale te bagi in seama,nu invers. Aici e vorba de Stiinta, nu de iubitica lui Sandu. Aia joaca mai pe seara.
Mamă, ce mi-ai zis-o, m-ai lăsat fără replică două luni.
Dar de ce nu eşti la stadion, puişor, omul ăla de unde strânge bani să se întoarcă şi el acasă?
Viata mea personala nu e subiect de discutii pe forumuri. Intrebare slaba. Apropo de omul ala fara bani de benzina, se pare ca da muci milionarilor tai din Bucuresti si "profesionistilor" din Craiova. Eu ce sa cred acum? Ca e cheliosul geniu, sau ca ai tai sunt incompetenti? Prima varianta cade, parerea mea.... Dar, in fine,nu te supara prea tare dupa meciul asta, pastreaza-te pentru meciul de la Tg.Mures, s-ar putea sa ai nevoie de nervi tari...

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:28

WhiteLionn scrie: Intrebare slaba.
:laughing: La cât am văzut că te duce capul, ce voiai să te întreb, din filosofii germani? :laughing:

WhiteLionn
membru
membru
Mesaje: 176
Membru din: 11 Sep 2013, 16:26

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de WhiteLionn » 28 Sep 2013, 19:30

Livius scrie:Bucurati-va in continuare in mocirla mititelului
aveati exemplul Petrolului, unde s-au debarasat de conducatorii ce arestasera echipa si au ajuns acum sa castige cupa, sa joace in cupele europene si sa fie respectati.
Cumparati brandul de la Mititelu si altfel stam de vorba. Pana atunci, sa ma ierti, eu pentru o promisiune de la primarie si-un loc in fatza de la Sandu nu ma dezic de Stiinta. Am chef sa ma simt bine dimineata cand ma vad in oglinda.

ozzy

Re: [Etapa 4] FC Universitatea Craiova - FC Olt Slatina

Mesaj de ozzy » 28 Sep 2013, 19:31

WhiteLionn scrie:Am chef sa ma simt bine dimineata cand ma vad in oglinda.
Cred că te simţi foarte bine, probabil te caci pe tine de râs :laughing:

Închis