CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Închis

Batem pe UTA?

Poll ended at 11 Oct 2013, 20:00

Da
26
79%
Nu
7
21%
 
Total votes: 33

sorin107

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de sorin107 » 12 Oct 2013, 21:36

s9k3k3 scrie:daca e sa vina cnv de la FCU e bine sa fie jucatorii cu experienta ca ceilalti sunt slabi rau de tot. Balan si celalti nu faceau fata in liga a 3-a.

Eu ma gandesc la Ciuca si la fundasul central (imi scapa numele). Cam de ei am avea nevoie.
acka ala sa zicem ca se misca bine. dar hai sa fim seriosi, ciuca n-a jucat in liga 1 nicaieri titular si cat de cat constant - nici la medias, nici la bistrita. saceanu nici atat. macar ceilalti sunt tineri. eu l-am vazut pe marzeanu in meciul cu csu si mi-a placut cel mai tare.

Casual
senior
senior
Mesaje: 327
Membru din: 22 Sep 2005, 12:36

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Casual » 12 Oct 2013, 21:41

[youtube][/youtube]



Gica Craioveanu

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DarkComy » 12 Oct 2013, 21:45

Link-ul lui Casual

[youtube][/youtube]
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 21:47

sorin107 scrie:
s9k3k3 scrie:daca e sa vina cnv de la FCU e bine sa fie jucatorii cu experienta ca ceilalti sunt slabi rau de tot. Balan si celalti nu faceau fata in liga a 3-a.

Eu ma gandesc la Ciuca si la fundasul central (imi scapa numele). Cam de ei am avea nevoie.
acka ala sa zicem ca se misca bine. dar hai sa fim seriosi, ciuca n-a jucat in liga 1 nicaieri titular si cat de cat constant - nici la medias, nici la bistrita. saceanu nici atat. macar ceilalti sunt tineri. eu l-am vazut pe marzeanu in meciul cu csu si mi-a placut cel mai tare.
ai dreptate insa la noi Ciuca nu a fost asa "panarama" cat de tineri ... Marzeanu ala arata binisor , dar crede-ma ca nici unul nu e cu adevarat de liga a 2-a. Ei au fost luati la kg ca era nevoie de jucatori , dar nimeni dintre aia nu o sa ajunga fotbalist. Ei aveau probleme prin judet da pai liga a 2-a sau prima. Imi place de acka , cred ca ar putea creste. Nu stiu ce varsta are , dar oricare ar fiiii declarata trebuie sa mai punem macar 3 ani :)( (sa fim pe aproape)
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DarkComy » 12 Oct 2013, 21:48

Pare cam suparat Gicanu' pe evolutia echipei.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DeuxEx » 12 Oct 2013, 21:48

Un portar bun trebuie sa aiba si norocul de partea lui. Ori Brac a dovedit in ultimele meciuri ca este favoritul zeitei Fortuna si cred ca ar fi o greseala sa ne f..m singuri norocul!
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

ozzy

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de ozzy » 12 Oct 2013, 21:51

DarkComy scrie:Pare cam suparat Gicanu' pe evolutia echipei.
Cred că e un pic dezamăgit...ca jucător nu prea i s-a întâmplat să fie înghesuit în propriul careu pe Ion Oblemenco.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 21:53

@Casual

Multumim pt link ! :o

Nu ma satur sa-l ascult pe Gicanu vorbind despre fotbal. E genial .... nu stiu de ce nu ar incerca sa devina antrenor , dar poate nu ii place. Oricum Gica e unicat. Nici nu mai are sens sa comentam ce zice pt ca mai bine ca el nu cred ca putea cineva dintre noi sa vada... eventual el ne confirma niste pareri postate aici pe forum. A vazut atat el cat si noi ca inca sunt probleme si ca echipa e departe de a arata cum trebuie... insa trebuie rabdare. Problema mare e ca am pierdut puncte la inceput si asta ne costa. Mai bine dracu din 3 egaluri ... pierdeam 1 ; castigam 1 si faceam un egal.
Sper sa se tina cont de ce zice si mai sper ca e intrebat de unele miscari pe la echipa pentru ca daca nici el nu se pricepe care a facut cariera in spania ... atunci cine dracu? Oricum se vede o mica dezamagire ....

Eu personal l-as pune pe Gica presedinte de club , dar e imposibil asta. Ms pt link Casual !!
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Bobby » 12 Oct 2013, 21:58

de DarkComy » 12 Oct 2013, 13:48

Pare cam suparat Gicanu' pe evolutia echipei.
Da - el are asteptari mari.

Dar - crede-ma sa vad declaratii dupa meci de la Gicanu', Stanga si altii, e alta viata. Nu vreau sa ma ginedsc cine era ala cu declaratii in trecut...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DarkComy » 12 Oct 2013, 21:59

Ai dreptate ozzy.

Interviu O.Stanga
[youtube][/youtube]
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8049
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Bobby » 12 Oct 2013, 22:05

Stanga spune ca echipa a fost dereglata de schimbarile facute pe final - jucatorii schimbati avind probleme musculare. Trebuie adus preparator fizic ca lumea !

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de FanStiinta » 12 Oct 2013, 22:06

Vreau sa va spun ca am avut onoarea sa joc vineri fotbal la sintetic cu gica.. Un mare om.. Inca face ravagii cu stangul ala.. Cat despre silviu el este un baiat extrem de modest, statu langa mine toata repriza a doua si vorbiram multe.. Chiar glumeam spunand la paradele lui Brac ca se cunoaste mana antrenorului de portari :) din pacate el glumi si cu venirea la noi.. Are un contract bun la Astra si e multumit de cum decurg lucrurile acolo
Last edited by FanStiinta on 12 Oct 2013, 22:16, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DarkComy » 12 Oct 2013, 22:08

FanStiinta scrie:Vreau sa va spun ca am avut onoarea sa joc vineri fotbal la sintetic cu gica.. Un mare om.. Inca face ravagii cu stangul ala.. Cat despre silviu el este un baiat extrem de modest, statu langa mine toata repriza a doua si vorbiram multe.. Chiar glumeam spunand la paradele lui Brac ca se cunoaste mana antrenorului de portari :) din pacate el glumii si cu venirea la noi.. Are un contract bun la Astra si e multumit de cum decurg lucrurile acolo
Pai a stat la tribuna 0? Nu la oficiala?

Cat despre preparator fizic...cei care mai tineti legatura cu oamenii de la CSUC gen Felix Grigore sau Laviniu Beze, propuneti numele lui Urbano.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de muttley » 12 Oct 2013, 22:14

DarkComy scrie:
FanStiinta scrie:Vreau sa va spun ca am avut onoarea sa joc vineri fotbal la sintetic cu gica.. Un mare om.. Inca face ravagii cu stangul ala.. Cat despre silviu el este un baiat extrem de modest, statu langa mine toata repriza a doua si vorbiram multe.. Chiar glumeam spunand la paradele lui Brac ca se cunoaste mana antrenorului de portari :) din pacate el glumii si cu venirea la noi.. Are un contract bun la Astra si e multumit de cum decurg lucrurile acolo
Pai a stat la tribuna 0? Nu la oficiala?

Cat despre preparator fizic...cei care mai tineti legatura cu oamenii de la CSUC gen Felix Grigore sau Laviniu Beze, propuneti numele lui Urbano.
i-am zis eu lui Felix de Urbano , dar nu mi-a raspuns. Adica nu a zis nimic despre asta... a trecut la alt subiect. Dar am sa mai insist.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

sorin107

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de sorin107 » 12 Oct 2013, 22:17

daca nu urbano, altul. n-o fi urbano singurul preparator bun, dar e singurul de care stim noi.

Închis