CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Închis

Batem pe UTA?

Poll ended at 11 Oct 2013, 20:00

Da
26
79%
Nu
7
21%
 
Total votes: 33

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de cortinadampezzo » 13 Oct 2013, 11:16

Am jucat cu cea mai slaba echipa dintre cele mai slabe echipe, haideti sa nu ne facem iluzii. Daca nu bateai pe UTA te lasai de fotbal.
Vreo 3000 de oameni la stadion
Este adevarat ca puteam sa dam 4-5 goluri, daca intra bara, penaltiul si lobul dar putea sa fie si 2-2 daca Brac nu era in zi mare. Il dau pe Brac jucatorul meciului.
Astept sa vina iarna sa scapam de unii si sa vina altii mai buni. Sunt lipsuri mari pe unele posturi.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de Zapada » 13 Oct 2013, 11:46

hehehe

Antrenorul celor de la UTA, Eugen Trică, a făcut o declaraţie la conferinţa de presă de la finalul partidei, care loc de interpretări.

"Felicit echipa gazdă pentru victoria din meciul amical de astăzi! Mai vorbim peste două luni despre meciul ăsta!", ar fi spus Trică la finalul meciului, conform Fanatik.


Ia sa vad care stie sau ghiceste ce a vrut Trica sa spuna?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de romaad » 13 Oct 2013, 11:53

Zapada scrie:hehehe

Antrenorul celor de la UTA, Eugen Trică, a făcut o declaraţie la conferinţa de presă de la finalul partidei, care loc de interpretări.

"Felicit echipa gazdă pentru victoria din meciul amical de astăzi! Mai vorbim peste două luni despre meciul ăsta!", ar fi spus Trică la finalul meciului, conform Fanatik.


Ia sa vad care stie sau ghiceste ce a vrut Trica sa spuna?
ca nu mai prinde el urmatoarea etapa pe banca la UTA?

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DarkComy » 13 Oct 2013, 11:58

A avut o intalnire cu Ajica cu o zi inaintea meciului iar ospatarul l-a convins ca peste doua luni, CSUC va fi scoasa din competitie. Mititelu face exact ce cunoaste...scandal. Il pune pe Trica sa arunce o declaratie ambigua ca sa starneasca imaginatia suporterilor contestatari (sa inceapa sa zica ca a fost blat, ca a fost ajutata de FRF sau mai stiu eu ce)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de romaad » 13 Oct 2013, 12:01

pai para termenul era in octombrie... sa intelegem ca s-a amant doua luni judecata de la FIFA? Or fi cerand si aia taxe de timbru?

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de alex.p » 13 Oct 2013, 12:25

Zapada scrie:hehehe

Antrenorul celor de la UTA, Eugen Trică, a făcut o declaraţie la conferinţa de presă de la finalul partidei, care loc de interpretări.

"Felicit echipa gazdă pentru victoria din meciul amical de astăzi! Mai vorbim peste două luni despre meciul ăsta!", ar fi spus Trică la finalul meciului, conform Fanatik.


Ia sa vad care stie sau ghiceste ce a vrut Trica sa spuna?
Ca se va desfiinta UTA in cateva saptamani, si ca toate meciurile se vor pierde cu 3-0 de aradeni, devenind un fel de amicale?

DoRyN

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DoRyN » 13 Oct 2013, 13:35

Informatia cu Trica ar trebui tratata cu rezerve, provine dintr-o singura sursa - fanatik.ro, chiar si gsp.ro, citeaza aceeasi sursa.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Oct 2013, 15:03

Zapada scrie:hehehe

Antrenorul celor de la UTA, Eugen Trică, a făcut o declaraţie la conferinţa de presă de la finalul partidei, care loc de interpretări.

"Felicit echipa gazdă pentru victoria din meciul amical de astăzi! Mai vorbim peste două luni despre meciul ăsta!", ar fi spus Trică la finalul meciului, conform Fanatik.


Ia sa vad care stie sau ghiceste ce a vrut Trica sa spuna?

ca falimenteaza echipa lui mititelu ?
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de alex.p » 13 Oct 2013, 16:00

DoRyN scrie:Informatia cu Trica ar trebui tratata cu rezerve, provine dintr-o singura sursa - fanatik.ro, chiar si gsp.ro, citeaza aceeasi sursa.
Am vazut si la TV declaratia. Toni Sorica a comentat dupa ceva de genul: 'adica vrei sa spui ca va fi exclusa CSUC?'. Si Trica a zis: '100%'.

DoRyN

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de DoRyN » 13 Oct 2013, 16:05

Ok, e opinia lui. De 2 luni am observat ca exista oameni care prefera sa nu se informeze, sau nu sunt capabili sa o faca. Prin prisma faptului ca e ginerele lui Balaci, credeam ca Trica nu se incadreaza in aceasta categorie. Nevasta lui avusese in trecut un mic conflict cu un patron de echipa cu sediul la Craiova, aceeasi persoana careia Trica ii facea teste de rezistenta la parbriz.

JustME

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de JustME » 13 Oct 2013, 16:08

am mai auzit termene d-astea "in doua luni sandu si dragomir dispar", "va rog sa ma credeti ca in maximum o luna sunt plecati", "mai au de stat doua staptamani". acum aparu si nea caisa trica si ne povesteste si el ca "in doua luni bla bla". tre' sa iti omori cu mana ta neuronii ca sa poti sa te uiti in gura unora ca booveanu' sau trica. daca booveanu o face din interes pe trica saracul nu cred ca il duce foarte mult capul (si lucrul asta l-a demonstrat in mai multe ocazii).

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Oct 2013, 16:11

DoRyN scrie:Ok, e opinia lui. De 2 luni am observat ca exista oameni care prefera sa nu se informeze, sau nu sunt capabili sa o faca. Prin prisma faptului ca e ginerele lui Balaci, credeam ca Trica nu se incadreaza in aceasta categorie. Nevasta lui avusese in trecut un mic conflict cu un patron de echipa cu sediul la Craiova, aceeasi persoana careia Trica ii facea teste de rezistenta la parbriz.

si pe mine ma mira cum dra cu de ii fac toti jocul , cand in trecut mai aveau un pic si il bateau.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

sorin107

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de sorin107 » 13 Oct 2013, 16:23

stuparu_alexandru scrie:
DoRyN scrie:Ok, e opinia lui. De 2 luni am observat ca exista oameni care prefera sa nu se informeze, sau nu sunt capabili sa o faca. Prin prisma faptului ca e ginerele lui Balaci, credeam ca Trica nu se incadreaza in aceasta categorie. Nevasta lui avusese in trecut un mic conflict cu un patron de echipa cu sediul la Craiova, aceeasi persoana careia Trica ii facea teste de rezistenta la parbriz.

si pe mine ma mira cum dra cu de ii fac toti jocul , cand in trecut mai aveau un pic si il bateau.

are un talent de plangacios si manipuleaza tot ce misca-n jurul lui, tot ce/cine-l asculta. si daca ti-e lene sa te informezi, sau, mai rau, nu te duce capul, e foarte simplu sa-l crezi.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de muttley » 13 Oct 2013, 16:24

stuparu_alexandru scrie:
DoRyN scrie:Ok, e opinia lui. De 2 luni am observat ca exista oameni care prefera sa nu se informeze, sau nu sunt capabili sa o faca. Prin prisma faptului ca e ginerele lui Balaci, credeam ca Trica nu se incadreaza in aceasta categorie. Nevasta lui avusese in trecut un mic conflict cu un patron de echipa cu sediul la Craiova, aceeasi persoana careia Trica ii facea teste de rezistenta la parbriz.

si pe mine ma mira cum dra cu de ii fac toti jocul , cand in trecut mai aveau un pic si il bateau.
"cine se bateau" :)( ? a fost doar o iesire necontrolata :lol:

Aici ai dovada:
După o ieşire necontrolată a mea faţă de domnul Mititelu, mi-am cerut scuze, iar acum ne înţelegem foarte bine. Îl respect, el mă respectă şi asta e cel mai important.
A spus Trică pentru aceeaşi sursă
si tot el:
Jucăm contra Clubului Sportiv Craiova, o echipă nou înființată. Universitatea știe toată lumea care este, adică echipa domnului Mititelu. Mă încearcă niște sentimente speciale doar fiindcă jucăm pe , stadionul unde am debutat eu. Sper să mă facă fericit băieții pe acest stadion. Acolo am crescut, de acolo am plecat în fotbalul mare. Locul Universității Craiova este tot pe pentru simpul fapt că domnul Mititelu a investit sume mari de vreo 7-8 ani încoace
sursa: editiepunctro
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: CS Universitatea Craiova- UTA Arad

Mesaj de SLH » 13 Oct 2013, 17:12

victorie extrem de importanta, un meci care a adus o crestere mica atat in teren cat si in tribuna, sa speram ca o tinem tot asa

cred ca exagerati cu dragu, nu mi se pare ca este sub nivelul lotului actual, probabil din cauza frezei de [cenzurat] iese in evidenta si atrage ceva antipatii, e pacat sa ajunga un jucator de 21 de ani considerat principal vinovat pentru nereusitele echipei, nu stiu de ce, dar simt ca are sanse sa ajunga unul dintre preferatii tribunei

de remarcat, i-am remarcat pe ferfelea si brac, iar jocul in general a arata ceva mai bine, in afara de ultima parte chiar a fost un meci foarte bun

urmeaza o deplasare scurta, dar un meci complicat, sper sa ne mobilizam mai bine sa umplem sectorul oaspeti si sa le oferim baietilor un meci ca acasa, o sa anunta in zilele viitoare daca organizam deplasarea prin ASO

Închis