Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cu cate puncte se intoarce Universitatea Craiova de la Motru ?

Poll ended at 19 Oct 2013, 15:56

3
25
71%
1
2
6%
0
8
23%
 
Total votes: 35

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DarkComy » 22 Oct 2013, 16:07

Ba esti neb00n...penalti mai clar ca la interventia la plesan e doar daca ii da cu capul in piept precum zizou. Atac de la spate, piciorul ridicat exagerat de mult (pana la nivelul bazinului aproape). Penalti clar si posibil rosu
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 22 Oct 2013, 16:10

Desi am fost pe stadion, recunosc ca nu am vazut faza (tastam ceva pe craiova-maxima.ro :lol: )! Dar atata timp cat si cei mai "fanatici" motreni au recunoscut ca a fost penalty, ce poti sa mai zici?!
Cred ca n-am inteles eu bine, daca esti echipa FRF-ului inseamna ca te ajuta sau ti-o trag arbitrii? Ca pana acuma n-am vazut niciun ajutor, numai "sex oral"! :)(
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

JustME

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de JustME » 22 Oct 2013, 16:19

wow.. si daca esti orb dai penalti la faza aia in care paun e pur si simplu secerat in careu. in fine, nici nu mai conteaza dar mi se pare o faza atat de clara. in rest de remarcat faptul ca motrenii au bagat materiale grav de tot iar terenul a fost pur si simplu execrabil.

echipa noastra se misca bine, chiar si pe un asemenea teren au facut cateva combinatii frumoase cu pase scurte si suturi spre poarta.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 22 Oct 2013, 17:34

DeuxEx scrie:Desi am fost pe stadion, recunosc ca nu am vazut faza (tastam ceva pe craiova-maxima.ro :lol: )! Dar atata timp cat si cei mai "fanatici" motreni au recunoscut ca a fost penalty, ce poti sa mai zici?!
Cred ca n-am inteles eu bine, daca esti echipa FRF-ului inseamna ca te ajuta sau ti-o trag arbitrii? Ca pana acuma n-am vazut niciun ajutor, numai "sex oral"! :)(
tu ai filmat? daca da !! atunci pune tot meciul.... vreau sa aud comentariile de pe fundal plus sa vad cum s-a miscat echipa.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 22 Oct 2013, 18:32

N-am filmat eu, ci o televiziune din Motru. Eu eram pe partea opusa.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Minerul Motru - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 22 Oct 2013, 19:23

DeuxEx scrie:N-am filmat eu, ci o televiziune din Motru. Eu eram pe partea opusa.
au si televizune aia in Motru? N-am mai fost pe acolo de ani de zile ... chiar daca am si o propietate acolo. Inainte nu aveau nici taxi-uri :D acum am inteles ca au aparut.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis