[Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pronostic

Poll ended at 26 Oct 2013, 17:00

1
9
43%
X
1
5%
2
11
52%
 
Total votes: 21

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de AdrianR » 26 Oct 2013, 23:51

manex scrie:si eu m-am intrebat de ce si as avea doua explicatii: ori miti a cerut mult si aia nu au vrut sa ii dea, ori televiziunile au ordin sa nu o faca, astfel nebagindu-i bani in cont.
poate unii nu au luat bani pt televizari, au dat si au avut si ordin!
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de DeuxEx » 26 Oct 2013, 23:53

Vrei sa spui ca au existat echipe care au preferat sa-si tina jucatorii acasa, in fata TV-ului, in loc sa-i vada pe stadion?
Teoria conspiratiei atinge cote nebanuite in tabara booveana...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de hanky panky » 27 Oct 2013, 01:04

Ce tot vorbiti aici?
Chiar iluminatul a spus
Ca brandul familiei lui costa mai mult sa fie dat la tv
decat i-a oferit gsp-ul

Iar tvr-ul l-a refuzat
1. fulgeratorul cerea peste 1 mil de euro. tvr are limita de pana 1mil. Ce depaseste 1mil e cu sedinte consilii si alte mese de mai sus
2. Tvr nu-si muta carele pe la severin si rosiori. Singurele meciuri transmise sunt cele care au in oras tvr regional
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

JustME

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de JustME » 27 Oct 2013, 02:46

PocoLoco scrie:
Regulamentul forumului scrie:9.Comunitatea suporterilor Universitatii Craiova este foarte diversa. Insultele sau jignirile cu caracter rasist, nationalist, xenofob sau religios nu vor fi tolerate.
Discutiile cu caracter politic sunt cu desăvârşire interzise, aici discutăm despre fotbal nu despre politică.
Ia...sunt curios ce masuri se iau...
o rezolvam repede lui avertisment pentru ca a incalcat acel paragraf din regulament tie avertisment ca ai incalcat acest paragraf din regulament:
d) Mesajele trebuie sa fie scrise intr-un limbaj nederanjant pentru ceilalti utilizatori sau pentru suporterii altor echipe. Utilizatorii care sunt deranjati de anumite mesaje citite pe forum, pot raporta acest lucru in mod automat apasand butonul in forma de triunghi cu varful in jos care contine semnul exclamarii (!). Mesajele raportate vor fi analizate de moderatori care vor decide masurile necesare (corectare, stergere, avertizare utilizator).
deci, conform regulamentului, asa se raporteaza un mesaj pe forum nu postand mesaje. esti bine pus la punct cu regulamentul dar se pare ca ti-a scapat din vedere paragraful respectiv.

deci e bine asa (avertisment el, avertisment tu) sau nu? sau ii dau doar lui avertisment? cum e corect si total neotevist? chiar te rog sa-mi raspunzi.

Thunder99

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de Thunder99 » 27 Oct 2013, 04:24

Da-ti ba demisia! :-D hauz, nederanjant pt suporterii altor echipe... adicatelea daca intra hoierii sau javrositele p-aici eu sa ce... ii aplaud si tolerez ? Glume :laughing:

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de PocoLoco » 27 Oct 2013, 09:13

JustME scrie:
PocoLoco scrie:
Regulamentul forumului scrie:9.Comunitatea suporterilor Universitatii Craiova este foarte diversa. Insultele sau jignirile cu caracter rasist, nationalist, xenofob sau religios nu vor fi tolerate.
Discutiile cu caracter politic sunt cu desăvârşire interzise, aici discutăm despre fotbal nu despre politică.
Ia...sunt curios ce masuri se iau...
o rezolvam repede lui avertisment pentru ca a incalcat acel paragraf din regulament tie avertisment ca ai incalcat acest paragraf din regulament:
d) Mesajele trebuie sa fie scrise intr-un limbaj nederanjant pentru ceilalti utilizatori sau pentru suporterii altor echipe. Utilizatorii care sunt deranjati de anumite mesaje citite pe forum, pot raporta acest lucru in mod automat apasand butonul in forma de triunghi cu varful in jos care contine semnul exclamarii (!). Mesajele raportate vor fi analizate de moderatori care vor decide masurile necesare (corectare, stergere, avertizare utilizator).
deci, conform regulamentului, asa se raporteaza un mesaj pe forum nu postand mesaje. esti bine pus la punct cu regulamentul dar se pare ca ti-a scapat din vedere paragraful respectiv.

deci e bine asa (avertisment el, avertisment tu) sau nu? sau ii dau doar lui avertisment? cum e corect si total neotevist? chiar te rog sa-mi raspunzi.
OK... N-am nicio problema...

Sa ma apuc sa caut toate mesajele care ar putea fi sanctionate conform primei propozitii din paragraful postat de tine? Sau va mai auto-sesizati si voi?

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de gsm » 27 Oct 2013, 09:48

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-b/dorel-s ... 11889.html

omul este legat de ajica. alta solutie nu a avut si s-a reintors la echipa.

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de romaad » 27 Oct 2013, 10:12

Marea lui greseala a fost ca a plecta de la echipa, altfel poate acum ar fi avut memoriul in buzunar. Dar cum sa depui memoriu cand tu nu ai trecut pe la locul de munca?

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de Zapada » 27 Oct 2013, 10:53

Deci am ramas pe locul 1 si asta e cel mai important
Echipa Olgutel e pe locul 2 cu acelas nr. de puncte
Ar fi culmea sa promoveze ambele echipe din Craiova!
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de FanStiinta » 27 Oct 2013, 11:04

Zapada scrie:Deci am ramas pe locul 1 si asta e cel mai important
Echipa Olgutel e pe locul 2 cu acelas nr. de puncte
Ar fi culmea sa promoveze ambele echipe din Craiova!
eu vreau sa promoveze amandoua..

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de manex » 27 Oct 2013, 11:12

hanky panky scrie:Ce tot vorbiti aici?
Chiar iluminatul a spus
Ca brandul familiei lui costa mai mult sa fie dat la tv
decat i-a oferit gsp-ul

Iar tvr-ul l-a refuzat
1. fulgeratorul cerea peste 1 mil de euro. tvr are limita de pana 1mil. Ce depaseste 1mil e cu sedinte consilii si alte mese de mai sus
2. Tvr nu-si muta carele pe la severin si rosiori. Singurele meciuri transmise sunt cele care au in oras tvr regional
asta e ceea ce vroiam sa aud. chiar nu stiam daca a primit oferte...ca e timpit stiam, insa sa refuzi chiar si un euro daca tu nu il ai nici pe ala...e prostie mare
Am zis!!

DoRyN

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de DoRyN » 27 Oct 2013, 12:20

@PocoLoco, ai dreptate, a fost o oarecare toleranta in a aprecia mesajele utilizatorilor care pana de curand sustineau aceeasi echipa si e posibil sa mai fie. Regulamentul e facut cand nu existau doua echipe la Craiova. Pe de alta parte, asa cum am scris si la motivul modificarii mesajului tau, cand un alt utilizator incalca regulamentul e mai productiv ca mesajul sa fie raportat si nu citat. Prin citare multiplicam ce nu ne convine si nu cred ca e cea mai potrivita metoda.

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1450
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de gsm » 27 Oct 2013, 13:12

Zapada scrie:Deci am ramas pe locul 1 si asta e cel mai important
Echipa Olgutel e pe locul 2 cu acelas nr. de puncte
Ar fi culmea sa promoveze ambele echipe din Craiova!
mai imporant decat promovarea este continuitatea in prima liga. plus licentierea. decat circ mai bine dezafiliati.

JustME

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de JustME » 27 Oct 2013, 13:29

PocoLoco scrie:OK... N-am nicio problema...

Sa ma apuc sa caut toate mesajele care ar putea fi sanctionate conform primei propozitii din paragraful postat de tine? Sau va mai auto-sesizati si voi?
daca suntem indulgenti nu e bine, daca suntem exigenti iarasi nu e bine. tu vrei ca noi moderatorii sau adminii sa oprim "harjoneala" asta intre cele doua tabere iar eu incerc sa iti spun ca lucrul asta e imposibil si nu depinde de noi (moderatori, admini) ci de voi.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: [Etapa 8]FC Universitatea Craiova - ACF Gloria Bistrita

Mesaj de cortinadampezzo » 27 Oct 2013, 16:38

hanky panky scrie:Ce tot vorbiti aici?
Chiar iluminatul a spus
Ca brandul familiei lui costa mai mult sa fie dat la tv
decat i-a oferit gsp-ul

Iar tvr-ul l-a refuzat
1. fulgeratorul cerea peste 1 mil de euro. tvr are limita de pana 1mil. Ce depaseste 1mil e cu sedinte consilii si alte mese de mai sus
2. Tvr nu-si muta carele pe la severin si rosiori. Singurele meciuri transmise sunt cele care au in oras tvr regional
Tvr a luat Bacau Rapid si CSU din liga 2

Închis