[Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final?

Poll ended at 09 Noi 2013, 08:48

Victorie
5
29%
Egal
4
24%
Înfrângere
8
47%
 
Total votes: 17

FreakBoy

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de FreakBoy » 09 Noi 2013, 18:40

iuli scrie:
FreakBoy scrie:
iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
si farmecul unde e? :). Exagerezi oricun spunand putini si destepti, sau poate ai vrut sa spui putini destepti ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Cristi ia zii cum te-ai simtit cand mititelu urla la teveu:e numele MEU in imn!?!?
ai simtit ca ceva din echipa aia a lui ne apartine noua fraierilor care faceam sute de km sa fim pe Oblemenco?
Eu sunt convins ca mititelu nu stie nici 80% din imn. Avantajul meu e ca am invatat de acum multi ani sa ignor ce zic fraierii (aici includ, pe langa mititelu, si maimutoi cu nume de parola si militieni care se lauda ca au un glock acasa si multi alti olteni din extremitatea inferioara). Pe langa asta am renuntat sa mai citesc declaratiile lui, deci n-am simtit nimic.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

FreakBoy

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de FreakBoy » 09 Noi 2013, 18:58

iuli scrie:
Pacala scrie:
iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
asta chiar se crede destept :laughing: Doamneee! :)( vezi ca te calca roata de la car
nu ma,nu ma consider destept dar cand ma uit in jur prind curaj( vorba lui Creanga,il stii pe-asta? :)( )
si ca tot ti-am spus avantajul, dezavantajul e ca am prieteni de ambele parti si ma enervez de fiecare data cand nu va puteti abtine sa va atacati... urati-va succes, si Forza Stiinta :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de manex » 09 Noi 2013, 19:26

si totusi...cit off topic poate fi aici?
Am zis!!

ozzy

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de ozzy » 09 Noi 2013, 23:10

Aaa, deci Păcală ţine cu ai lu mititelu...nici că se putea o dovadă mai bună că am ales corect :lol:

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de Zapada » 10 Noi 2013, 16:06

castigam azi si revenim in primele 3 echipe
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de U » 10 Noi 2013, 16:12

recordul negativ a fost batut la meciu cu medias in ultima etapa a sezonului vand am retrogradat! la meci au fost prezenti acolitii booveanului in timp ce restul suporterilor nu au avut acces. tot ce imi doresc este ca nicio echipa sa nu promoveze in acest sezon pentru a vedea toti cat de tampiti suntem ca acceptam orice maimutoi/a care ne arunca mereu cate ceva! cu astea fiind spuse :-x boovean :-x Olguta!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

JustME

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de JustME » 10 Noi 2013, 16:14

@U

vere io presimt ca ai votat cu Olguta :)(

si daca tot vorbim de recorduri negative sa nu uitam pralea U nici meciul ala cu Otelul Galati din ultima etapa a sezonului primei retrogradari cand ne-au umplut aia poarta de goluri (noi jucand cu juniorii). nu stiu daca am fost atunci la meciul respectiv mai mult de 100-150 de insi.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de U » 10 Noi 2013, 16:16

vere poti sa banuiesti ce vrea big benu tau de la londra...da vere mi-e scarba de tot ce se intampla in oras cu astea 2 echipe! sa se faca in mortii masi amandoua de ras si sa promoveze orice alta echipa din seria asa!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 10 Noi 2013, 16:19

Nu are nicio relevanta daca intram in primele 3 sau nu.. Dar o victorie azi ne-ar aduce puncte in clasamentul play-off-ului, asa ca ar fi mai mult decat binevenita. Meciul asta si cel cu Olguta sunt vitale.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

JustME

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de JustME » 10 Noi 2013, 16:26

U scrie:vere poti sa banuiesti ce vrea big benu tau de la londra...da vere mi-e scarba de tot ce se intampla in oras cu astea 2 echipe! sa se faca in mortii masi amandoua de ras si sa promoveze orice alta echipa din seria asa!
inteleg ce simti vere o: eu mi-am gasit linistea si tot ce pot sa fac e sa sper ca la un moment dat sa avem o singura echipa cu care sa ne mandrim toti si sa fie ca pe vremuri cu beri pe la ciobanas"U" sau santafe cu Cif cu Sergiu cu toata lumea, mi-e dor de vremurile alea :)(

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de romaad » 10 Noi 2013, 16:33

Se pare ca Dorele a tradat din nou... e anuntat "indisponibil" pentru meciul de azi...

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 10 Noi 2013, 16:35

Mai bine, si asa ne-a ingropat in ultimele 2 meciuri


Primul 11: Hotoboc – Mitic, Acka, Ciucă, Buşu – Nicolae, Săceanu, Mîrzeanu, Frăsineanu – Baird, Bălan.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de DeuxEx » 10 Noi 2013, 16:39

Acka nu era suspendat dupa acel cartonas rosu? Sau a luat doar o etapa?
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 10 Noi 2013, 16:40

Nu se mai dau 2 etape pentru rosu din postura de ultim aparator, daca nu e vorba de un fault dur.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de romaad » 10 Noi 2013, 16:42

anakin scrie:Nu se mai dau 2 etape pentru rosu din postura de ultim aparator, daca nu e vorba de un fault dur.
Niciodata nu s-au dat doua etape pentru fault de ultim aparator, decat daca este cu violenta sau atac periculos

Închis