[Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul final?

Poll ended at 09 Noi 2013, 08:48

Victorie
5
29%
Egal
4
24%
Înfrângere
8
47%
 
Total votes: 17

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de hanky panky » 09 Noi 2013, 15:53

In presa s-a scris ca au fost 1200-1500
Asta cu 300 vine de la iluminat care are el un prieten care stie sa numere pana la 235 sau 253 nici el nu mai stie exact.
In spatele camerelor care filmeaza mai sunt oameni (poate mititelu s-a uitat in spatele televizorului si n-a vazut nimic) si ce oameni. Erau cativa din "craiova maxima" care se bucurai la goluri. Ai care te-au facut pe tine sa "iubesti" craiova. Hai ca nu-ti mai pun placa cu "craiova maxima" care sunt alaturi de CSUC

Aveti si voi putina demnitate
Ok. sunteti acolo pentru "leul din piept"
Ar macar nu-l mai citati pe mititel

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 09 Noi 2013, 16:15

DeuxEx scrie:In primul rand, vad ca inghiti orice rahat iti arunca Mititelu. Acum 2 zile prin presa vehicula ideea ca la acel meci cu Valcea au fost vreo 250 de spectatori si au batut recordul negativ de prezenta. E jenant sa nu verifici o asemenea informatie. Din datele oficiale oferite de Jandarmeria Romana, la meci au fost prezenti aproximativ 1200 de spectatori.
Imagine

Ia apuca-te tu frumos si numara, din poza asta. Mai adauga vreo 20-30 de angajati ai primariei care stateau prin tribune si vei avea rezultatul final. Daca tie iti da 1200, cred ca suferi de sindromul Anastase.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

LiviuB

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de LiviuB » 09 Noi 2013, 16:27

WhiteLionn scrie:Daca n-aveti nimic cu noi de ce intrati in haita pe topicul unui meci FCU-X si nu muscati mereu deposterior? Voi aveti totul, nu? Aveti palmaresul, aveti stadionul, aveti federatia cu voi, aveti patroni bogati, intr-un cuvant aveti TOT. Ce vreti de la noi atunci? Sa ne lepadam si noi ca sa va simtiti mai bine? Etapa trecuta cred ca s-a batut recordul negativ de prezenta pe Oblemenco. In jur de 300 de oameni. Cu tot respectul, asta e realitatea. Lasati-ne pe noi astia, boovenii, slugile lui Mititelu sau cum vreti voi sa ne mai spuneti, lasati-ne in durerea noastra. Daca tot am ales sa nu tradam, macar respectati-ne decizia. Am citit si topicurile de la meciurile voastre si-i felicit pe ai mei. Rareori intra "fc-istii" sa-si dea cu presupusul despre voi, in schimb aici nu poti sa lasi un comentariu pozitiv despre Stiinta ca gata, apar sapte bagatori in seama sa ne explice ca suntem prosti ca nu tinem cu calul asta mistret vopsit in alb-albastru si botezat csu. Intelegeti odata pentru totdeauna ca ORICE-AR FI, noi nu ne lepadam. Subiect inchis. Si-n liga a 4-a dac-o fi sa fie, tot cu leul de pe stema o sa fim. Si ca sa intelegeti ideea, pentru unul ca mine de exemplu, nu conteaza ca patron e Mititelu, Hitler, Abramovici sau Guta. Conteaza ca eu pot sa strig hai Stiinta fara sa am dubii, voi aveti. Cam asta e.
din cauza voastra mititelu mai respira in fotbal, asa ca nu am cum sa va respect pozitia. si vreau sa va reamintesc ca suporterii Stiintei nu accepta mediocritatea, macar pt chestia asta mai terminati cu adevaratii

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de muttley » 09 Noi 2013, 16:33

@anakin

ce spui tu e de o prostie rar intalnita ! tipica pt voi... adevaratiiiiii
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de Aditza » 09 Noi 2013, 16:45

anakin scrie:
DeuxEx scrie:In primul rand, vad ca inghiti orice rahat iti arunca Mititelu. Acum 2 zile prin presa vehicula ideea ca la acel meci cu Valcea au fost vreo 250 de spectatori si au batut recordul negativ de prezenta. E jenant sa nu verifici o asemenea informatie. Din datele oficiale oferite de Jandarmeria Romana, la meci au fost prezenti aproximativ 1200 de spectatori.
Imagine

Ia apuca-te tu frumos si numara, din poza asta. Mai adauga vreo 20-30 de angajati ai primariei care stateau prin tribune si vei avea rezultatul final. Daca tie iti da 1200, cred ca suferi de sindromul Anastase.
Chiar iti trebuie multa minte sa vezi ca aia este galeria ?:))

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de anakin » 09 Noi 2013, 16:57

Bun, aia era galeria da? Pai hai sa numaram si din poze cu tribunele in cazul asta:

Imagine

Imagine

Imagine

N-am numarat mai multi de 200 de angajati ai primariei cu tot cu familiile lor in tribune (si zic 200 cu indulgenta, exagerand). Daca voua va da 1200 aveti nevoie urgent sa repetati clasele primare.
Last edited by anakin on 09 Noi 2013, 17:01, edited 1 time in total.
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de Aditza » 09 Noi 2013, 16:58

Sti ce, daca nu ai fost la meci eu zic sa taci, ok ? Mai exista lume si pe partea cealalalta. Cu tot cu galerie, cu oficiala, cu tribune sunt. Dar apropo, chiar i`ai numarat ?

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de romaad » 09 Noi 2013, 17:05

hai ma, voi intrati in jocul de rahat al astora? Lasati-i pe ei sa se bucure cu tribunele pline, mai au vreo 2-3 meciuri pana crapa Ajica!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de DarkComy » 09 Noi 2013, 17:19

anakin...poza dupa care tocmai ai numarat (cica) e de la inceputul partidei. Oameni au mai venit si dupa fluierul de start, chiar si la pauza (fiecare cum a scapat de la munca, avand in vedere ca meciul a fost la ora 17:00)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

iuli

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de iuli » 09 Noi 2013, 18:16

decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!

FreakBoy

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de FreakBoy » 09 Noi 2013, 18:22

iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
si farmecul unde e? :). Exagerezi oricun spunand putini si destepti, sau poate ai vrut sa spui putini destepti ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

iuli

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de iuli » 09 Noi 2013, 18:26

FreakBoy scrie:
iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
si farmecul unde e? :). Exagerezi oricun spunand putini si destepti, sau poate ai vrut sa spui putini destepti ;)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Cristi ia zii cum te-ai simtit cand mititelu urla la teveu:e numele MEU in imn!?!?
ai simtit ca ceva din echipa aia a lui ne apartine noua fraierilor care faceam sute de km sa fim pe Oblemenco?

Avatar utilizator
Alishor
suporter
suporter
Mesaje: 774
Membru din: 10 Sep 2010, 14:06

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de Alishor » 09 Noi 2013, 18:30

vrand, nevrand si-a aratat fata inca o data. Craiova nu o sa scape niciodata de cancerul asta, pur si simplu omul e nebun, e de Balaceanca ! parerea mea la intrebarea de mai sus :D
5 septembrie 1948... Legenda incepe

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de Pacala » 09 Noi 2013, 18:34

iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
asta chiar se crede destept :laughing: Doamneee! :)( vezi ca te calca roata de la car
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

iuli

Re: [Etapa 11] FC Universitatea Craiova - ASA Târgu Mureş

Mesaj de iuli » 09 Noi 2013, 18:38

Pacala scrie:
iuli scrie:decat multi si prosti,mai bine putini si destepti!
asta chiar se crede destept :laughing: Doamneee! :)( vezi ca te calca roata de la car
nu ma,nu ma consider destept dar cand ma uit in jur prind curaj( vorba lui Creanga,il stii pe-asta? :)( )

Închis