Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Reusesc baietii nostri?

Da
23
68%
Nu
4
12%
Cam greu
4
12%
Egal
3
9%
 
Total votes: 34

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 10 Mar 2014, 15:26



rezumat Olimpia Satu Mare - Universitatea Craiova 1-1
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
jianu_max
fanatic
fanatic
Mesaje: 1305
Membru din: 14 Apr 2006, 01:47

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de jianu_max » 10 Mar 2014, 19:24

dupa rezumatul asta..nu ne am miscat chiar rau
sunt mai mult decat perfect, sunt OLTEAN

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Aditza » 11 Mar 2014, 02:06

Pai chia nu ne-am miscat rău..ca eu am fost la meci...Dar unii isi dau cu parerea nevazand meciul

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 11 Mar 2014, 06:28

Aditza scrie:Pai chia nu ne-am miscat rău..ca eu am fost la meci...Dar unii isi dau cu parerea nevazand meciul
Ce inseamna pt tine "nu ne-am miscat rau" ca sa avem un grad de comparatie. Faptul ca am facut egal cu o echipa slaba din serie inseamna ca am jucat prost. Daca nu ne-am miscat rau si tot am facut egal... inseamna ca nu stam prea bine.

Echipe ca OSM , Motru , UTA si Mioveni, trebuie batute fara mari probleme. Ce ne facem cand o sa jucam cu Valcea in deplasare sau ASA.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Aditza » 11 Mar 2014, 12:45

Bai frate ai innebunit. De la cine a luat bataie Olimpia acasa ? Ce a facut TG.Mures la Olimpia ? Un egal este foarte bun si puteam sa si castigam la cate ocazii am avut !

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Olimpia Satu Mare - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 11 Mar 2014, 16:28

Aditza scrie:Bai frate ai innebunit. De la cine a luat bataie Olimpia acasa ? Ce a facut TG.Mures la Olimpia ? Un egal este foarte bun si puteam sa si castigam la cate ocazii am avut !
Pai tocmai asta e ideea ! Tu daca vrei sa recuperezi punctele pierdute cu ASA, trebuie sa bati acolo unde ei pierd puncte. Mor cand aud asta "nu ne-am miscat rau" , dar am pierdut doua puncte. Pai daca ne miscam bine si abia bateam OSM, ce facem cu celelalte?

Noi cumva trebuie sa recuperam punctele pierdute acasa. Daca bateam sau faceam macar egal cu ASA, ne puteam permite egal la OSM pt ca intra in aceea categorie de 4 puncte , dar cand cand din 6 puncte puse in joc acasa, tu castigi doar 1 ! inseamna ca trebuie sa bati in deplasare.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis