UTA Arad - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Prima victorie intr-un meci oficial pe 2014?

Poll ended at 15 Mar 2014, 13:26

Da
20
71%
Egal
2
7%
Nu
6
21%
 
Total votes: 28

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Re: UTA Arad - CS Universitatea Craiova

Mesaj de PoeUCV » 16 Mar 2014, 20:42

SLH scrie:
Livius scrie:
SLH scrie:S-a vazut ca echipa nu a avut antrenor. Am facut cel mai slab meci de anul asta.
26 de suporterii in sectorul nostru.

Poze de la meci: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 424&type=1
Multumim pt detalii si multumim pt efortul vostru.
Ne poti da mai multe detalii? cine a jucat mai bine, mai slab...
Multumesc inca o data!
Mi-a placut din nou Vandelannoite, cred ca este cel mai destept fotbalist din lotul actual, e foarte greu sa treci de el, iar cand are mingea greseste foarte putin. In general ne-am aparat bine pe centru. In schimb fundasii laterali au fost slabi amandoi, cam de acolo au venit fazele periculoase ale aradului. La Curelea mi-a placut ca munceste foarte mult, din pacate nu primeste mingi folosibile. La mai toate pasele primite era fie singur intre adversari, fie prea retras ca sa poata face ceva periculos(nu cred ca ni se potriveste sistemul cu un singur varf). Ivan mi-a placut, mi s-a parut tupeist, a intrat bine in joc, la fel si Valskis chiar daca a prins decat vreo 10 minute. Ganea e antifotbal, talent fara cap. Nu stie cand sa dea drumul la minge si cand sa continue singur, a fost cap de linie la multe actiuni promitatoare. Sper sa ma insel, dar cred ca o sa fie un Gangioveanu.
mie pe partea lu' vatajelu mi s-a parut ca ne-am descurcat bine. pe langa cei spusi de tine, l-am remarcat si pe Sin care are un control foarte bun al mingii. Ferfelea a dezamagit meciul asta...

LiviuB

Re: UTA Arad - CS Universitatea Craiova

Mesaj de LiviuB » 16 Mar 2014, 20:44

am vazut ca Vatejelu a avut o interventie decisiva in aparare...

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: UTA Arad - CS Universitatea Craiova

Mesaj de sorialis » 16 Mar 2014, 21:09

pai acum voiati sa vada SLH chiar toate amanuntele? :)

el a vazut ceva, altii altceva, asa avem o imagine completa!

FELICITARI celor care au facut deplasarea!

RESPECT MAXIM!
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: UTA Arad - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Aditza » 16 Mar 2014, 21:33

Nu am putut vedea mare lucru din meci..una este sa toci seminte si sa te uiti si alta este sa canti intr-una, dai cu steagu, mai vorbesti cu baietii ce canti..etc. Dar pot spune ca Vandelannoite a fost cel mai bun de pe teren, in rest..v-a zis SLH !

Închis