CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Reusesc baietii a 4-a victorie consecutiva?

Poll ended at 05 Apr 2014, 14:43

Da
20
77%
Egal
3
12%
Nu
3
12%
 
Total votes: 26

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de stuparu_alexandru » 06 Apr 2014, 12:31

@coco vezi tu mai bine de condescu al tau si lasa-ne pe noi. cand se faca caterinca asta in deplasare la dinamo era ok, ca erau adevaratii acolo nu ? bine a zis unu pe aici si tu de altfel, nu ai treaba, asa ca nu-ti mai da cu parerea.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 06 Apr 2014, 12:32

Nu am fost la valcea, dar am mai participat la cateva meciuri de acasa unde am stat la nord.
Intradevar conteaza cum vrei sa arate o galerie spre deosebire de conceptul clasic.
O galerie arata altfel in Anglia si altfel in America de Sud.
Nu o sa ma apuc eu sa analizez Sezione, dar ceea ce stim cu totii este ca si la ei s-au produs schimbari o data cu aparitia noii echipe. Multi dintre vechiii membrii nu urmeaza calea csu.
Personal in liga 1, vad o galerie numeroasa csu formata la una din tribune ... care cred ca va fi mai numeroasa in deplasari decat Sezione. Cu un banner Craiova-Maxima, de ce nu?! Din simplul motiv al orgoliului care nu va lasa persoanele de la peluza sud sa adopte sigla sezione si sa vina la nord. Vor zice ca sunt neutrii la tribuna sub umbrela samantarilor

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Apr 2014, 12:37

eu vorbesc prostii? nu l-ai auzit pe jegosul ala ca el spune de tas si ca nu intelege cum o echipa poate promova cand e regulamentul clar , ca "trebuie sa ne legam si de maniera" de echipa lui n-a zis 3 vorbe. Pe tine daca te injura cineva 3 ore, iar la final spune "ce tricou misto ai" il "ierti"? :)(

Cum sa nu se puna punctele cu celelalte echipe? Pai pe noi ne dezavantajeaza serios pt ca daca pleci cu un avans de puncte, celelalte echipe o sa-si fure puncte intre ele, dar daca am juca doar cu Valcea, Mures si Bistrita ! am avea o problema. Crezi ca e cineva nebun sa-si doreasca 6 meciuri decisive?

@romaad

Nu cred ca Matong are ceva cu Balint :)( Gabi a fost la fel de dur la conferinta.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

iuli

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de iuli » 06 Apr 2014, 12:53

sekeke cati ai?
ca dracu vorbim sa nu adormim?niculescu se referea strict la play-off,sau mai precis la meciurile fc olt sau olimpiei in play-off sa fie amicale.mai priveste conferinta de presa pana intelegi!
niculescu e un frustrat,toti sint si e normal.e o competitie pe toate planurile ce-ai vrea sa se bucure ca a luat bataie?
devii din ce in ce mai enervant:dai indicatii tactice fara sa calci pe stadion,tot timpul vii cu afirmatii nefondate si daca se intampla sa nimeresti ceva te umfli pe-aici mai rau decat Kathrina cand a lovit continentul.
ABTINETE!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Apr 2014, 13:13

iuli scrie:sekeke cati ai?
ca dracu vorbim sa nu adormim?niculescu se referea strict la play-off,sau mai precis la meciurile fc olt sau olimpiei in play-off sa fie amicale.mai priveste conferinta de presa pana intelegi!
Banuiesc ca si astia de la gsp sunt de partea noastra ! doar ne numesc CraiOlguta.

Imagine
Citeste ultima parte, m-au scutit sa ascult pt a 3-a oara conferinta
Last edited by muttley on 06 Apr 2014, 13:19, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 06 Apr 2014, 13:18

Nu e prima jignire in mesajele tale, revizuieste-ti putin limbajul!

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 06 Apr 2014, 15:25

rezumat valcea

phpBB [video]
Last edited by Anonymous on 06 Apr 2014, 15:28, edited 1 time in total.
Motiv: Am pus tagurile video, [video]https://www.youtube.com/watch?v=8Sgd06OtNJc[/video]
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
Aditza
senior
senior
Mesaje: 401
Membru din: 24 Sep 2013, 20:34

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de Aditza » 06 Apr 2014, 16:34

Nea Nelu de la Bailesti, demential omu

http://fancsu.ro/nea-nelu-de-la-bailest ... e-galerie/

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 06 Apr 2014, 16:49

Tocmai ce am vizionat rezumatul. Pe scurt, noi am avut 1ocazie mare si un gol, ei au avut 2 ocazii mari.

Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

dingo

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de dingo » 06 Apr 2014, 16:52

*Coco* scrie:Nu am nici o treaba, jalnica a ajuns galeria Universitatii, care odata era cea mai tare din tara. Adica bine, cu parere de rau, s-a ales praful si de Sezione,daca in Liga I orasul Craiova se va prezenta cu o asemenea galerie in deplasare ne facem dracu de ras :bad:
Stai linistit ca CSU nu va primi niciodata licenta. Nu are cum o echipa infiintata acum 8 luni sa primeasca licenta de liga 1 si asta stiu foarte bine si cei de la CSU. Faza cu adunarea generala care sa schimbe legea e ceva SF pentru ca nu va mai fi nici o adunare generala pana la vara. Acum doar fac gargara prin presa ca apoi sa se poata victimiza.

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de DeuxEx » 06 Apr 2014, 16:56

Hopa, a aparut dingo :lol: Dingo, unde e surpriza care trebuia sa se intample acum 3 saptamani? Ca o luna intreaga ne-ai batut la cap!

Trimis de pe al meu HUAWEI P6-U06 folosind Tapatalk
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de muttley » 06 Apr 2014, 18:54

dingo scrie:
*Coco* scrie:Nu am nici o treaba, jalnica a ajuns galeria Universitatii, care odata era cea mai tare din tara. Adica bine, cu parere de rau, s-a ales praful si de Sezione,daca in Liga I orasul Craiova se va prezenta cu o asemenea galerie in deplasare ne facem dracu de ras :bad:
Stai linistit ca CSU nu va primi niciodata licenta. Nu are cum o echipa infiintata acum 8 luni sa primeasca licenta de liga 1 si asta stiu foarte bine si cei de la CSU. Faza cu adunarea generala care sa schimbe legea e ceva SF pentru ca nu va mai fi nici o adunare generala pana la vara. Acum doar fac gargara prin presa ca apoi sa se poata victimiza.
postezi alternativ? Unde e contul cu GabiPS97? nu trebuia sa faci pe analfabetul ca sa radem pt ca stim ca tu chiar esti analfabet.

Sa comentez putin rahatul spus de tine. SIngura problema pt CS reprezinta articolul 54 si afilierea, licenta nu e o problema pt ca articolul din manualul de licenta care spunea ca o echipa are nevoie de 3 ani pt a primi licenta de liga 1... a fost scos vara trecuta.

Inteleg ca la voi acolo in cuibul boovenilor este putina panica, dar macar postati lucruri care au o mica acoperiere. Daca ziceai de articolul 54, te intelegeam.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de hanky panky » 06 Apr 2014, 19:11

Iti dai seama ca daca reduci triula dingo|coco|gabitza la unu se inchide sectiunea "adevarat"!?
Lasa asa
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de SLH » 07 Apr 2014, 02:48

cortinadampezzo scrie: Nu o sa ma apuc eu sa analizez Sezione, dar ceea ce stim cu totii este ca si la ei s-au produs schimbari o data cu aparitia noii echipe. Multi dintre vechiii membrii nu urmeaza calea csu.
Spune-mi si mie te rog ce stiti cu totii, adica ce membrii vechi a pierdut brigada nostra anul asta? Iti spun eu singurii 2 membri vechi care nu mai sunt cu noi cipri(un om pe care cine il stie, il stie si cine nu-l stie e fericit ca nu-l stie) si puri care e un boschetar care nu si-a platit 99% din deplasari si a baut si mancat numai pe banii altora, in plus e disperat sa se intoarca.

Chiar vreau sa-mi spui cu nume si prenume la cine te referi, pentru ca vreau sa demontez teoria care nu are nicio legatura cu realitatea.

ozzy

Re: CSM RM.Valcea - CS Universitatea Craiova

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2014, 10:38

*Coco* scrie: Nu am nici o treaba, jalnica a ajuns galeria Universitatii, care odata era cea mai tare din tara. Adica bine, cu parere de rau, s-a ales praful si de Sezione,daca in Liga I orasul Craiova se va prezenta cu o asemenea galerie in deplasare ne facem dracu de ras :bad:
Dar de ce să te faci tu de râs, băi Coco, ce legătură ai tu cu galeria și cu echipa asta?

Închis