CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Terminam sezonul regulat cu victorie?

Poll ended at 12 Apr 2014, 09:28

Da
21
91%
Egal
1
4%
Nu
1
4%
 
Total votes: 23

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 12 Apr 2014, 16:43

*Coco* scrie:Bai baiatule ce atmosfera senzationala pe Oblemenco.Zici ca joaca Fc Podari,nu cs u craiova

Ps.in privinta celor de la sezione m am inselat grav cand am spus ca au 300de membrii,de unde dracu nu sunt nici 50 de membrii in peluza la acest meci...
ba, mai du-te-n sange si lasa-ne. ti-am inteles punctul de vedere. Ce mai vrei? Ai mai ramas tu si dingo. Care tin voi s-a dat tzuzy ca amn2 aveti aceelasi comentarii ca ale nebunului.


ON:

Se pare ca astia de la TVR au si Grafica si au mai adus 1-2 camere. Avem linie la offside si cerc cand e lovitura libera.
Valskis e slab rau de tot. Cu actuala echipa nu ne salvam, avem nevoie de multi jucatori pentru Liga 1 (daca promovam si ma refer la promovarea de pe teren)
Nu stiu ce are Varga, dar nu trage la poarta, are un sut foarte bun, dar prefera sa centreze :)(. Se pastreaza pt POff o:
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de JustME » 12 Apr 2014, 17:35

iarasi Costin apld apld apld

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 12 Apr 2014, 17:36

vai de viata noastra! Tot Curlea ne tine-n spate. Sa ne fereasca dumnezeu de o accidentare ca ramanem in curul gol !!!!!

Bravo Costin o:

edit: Voi va dati seama ce campionat e in Lituania daca asta a dat 27 de goluri, iar aici in liga a 2-a nu e capabil sa dea 1 gol :up: :up: :up:
Last edited by muttley on 12 Apr 2014, 17:38, edited 1 time in total.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de JustME » 12 Apr 2014, 17:38

ce cursa frumoasa Vatajelu. avem cativa jucatori extrem de valorosi.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 12 Apr 2014, 17:40

JustME scrie:ce cursa frumoasa Vatajelu. avem cativa jucatori extrem de valorosi.
care :)(? Vatajelu si mai cine? Poate Varga. Oricum sunt multe greseli de asezare. De multe ori Vatajelu a urcat in atac, fundasul nu s-a dus sa-i ocupe locul in defensiva, zona respectiva a ramas goala.

edit: macar bine dracu ca ne abga pe TVR 1 si nu mai avem parte de comentatorii aia....

edit2: a dat gol si schiopul asta... :)(
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

JustME

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de JustME » 12 Apr 2014, 17:44

:laughing: :laughing: :laughing:

bine S9k3k3 :lol: asa e cand vorbesti mult, ti le mai si iei. eu locul lui Valskis ti-as dedica golul :)

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 12 Apr 2014, 17:51

JustME scrie::laughing: :laughing: :laughing:

bine S9k3k3 :lol: asa e cand vorbesti mult, ti le mai si iei. eu locul lui Valskis ti-as dedica golul :)
hai ca am reusit sa luam rosu intr-un meci amical :smoke: :smoke:


ce dracu sa-mi dedice ca e la al 7-lea meci si abia acum a dat gol. macar de era important meciul. Daca are o medie de gol la 7 meciuri trebuia sa-l pastreze pentru play-off :up: :up:


Sin a intrat foarte bine in joc, cred ca o sa fie titular in meciurile de Play-off. Vad ca Balint vrea sa joace cu Varga in banda dreapta, iar Ganea nu a putut face fata in stanga, a fost mutat tot in dreapta, iar cand a intrat Sin, Varga a fost mutat inapoi in dreapta.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Masive

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de Masive » 12 Apr 2014, 18:31

Plesan imi pare tot mai plictisit de viata in ultima vreme.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 12 Apr 2014, 18:32

*Coco* scrie:Bai baiatule ce atmosfera senzationala pe Oblemenco.Zici ca joaca Fc Podari,nu cs u craiova

Ps.in privinta celor de la sezione m am inselat grav cand am spus ca au 300de membrii,de unde dracu nu sunt nici 50 de membrii in peluza la acest meci...
Incearca pe forum la pandurii! Ia-o ca un ultim avertisment!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de praetorianus » 12 Apr 2014, 18:40

s9k3k3 scrie:
*Coco* scrie:Bai baiatule ce atmosfera senzationala pe Oblemenco.Zici ca joaca Fc Podari,nu cs u craiova

Ps.in privinta celor de la sezione m am inselat grav cand am spus ca au 300de membrii,de unde dracu nu sunt nici 50 de membrii in peluza la acest meci...
ba, mai du-te-n sange si lasa-ne. ti-am inteles punctul de vedere. Ce mai vrei? Ai mai ramas tu si dingo. Care tin voi s-a dat tzuzy ca amn2 aveti aceelasi comentarii ca ale nebunului
imi citez propriul comm: am o sugestie, nu mai raspundeti frustratilor!! nervii gratuiti provoaca explicatii gratuite!! A CUI CLONA SUNTEM ACUM...CA AM RAMAS SINGURI??! rog dementii sa ramana acasa, si asa in viitor nu incapem toti pe stadion, sa stea acasa si sa i-o .... lui booveanul!! din clipa aceasta cei care sunt impotriva CRAIOVEI pot fi catalogati oieri, caini etc. atunci sa le permitem si acestora sa se inscrie si sa faca orice pe acest site, ca este acelasi lucru!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de DeuxEx » 12 Apr 2014, 19:33

N-a fost un meci rau, dar nici stralucit. O prima repriza anosta, dar uin a doua repriza am mai incercat cate ceva. Am vorbit zilele astea cu preparatorul fizic de la Enerrgia Pandurii - si el fan Craiova - care mi-a confirmat faptul ca pregatirile pentru a atinge un varf de forma in meciurile din P.O. pot sa duca la rezultate slabe in ultimele meciuri din sezonul regulat.
Se pare ca una din greselile facute de staff in perioada precompetitionala din iarna este faptul ca jucatorii nu au fost pregatiti pentru a juca 90 de minute. Sa speram ca problema va fi rezolvata rapid pana la P.O.
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

iuli

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de iuli » 12 Apr 2014, 20:36

Vatajelu a fost din nou excelent,Curelea izolat dar fotbalist.in rest nimic de zis despre acest meci.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de stuparu_alexandru » 12 Apr 2014, 21:58

poate pe viitor ne strangem mai multi la o bere inaintea meciului. usteag
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

JustME

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de JustME » 13 Apr 2014, 13:11

rezumatul:

phpBB [video]


Costin e fotbalist de rasa! ma bucur mult ca si Vatajelu si-a dat drumul la joc. daca o sa fie serios baiatul asta ajunge mare fotbalist o:

LiviuB

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de LiviuB » 13 Apr 2014, 18:31

meci destul de slab... parca au jucat cu frana trasa. par a fi 11 jucatori care se vad pentru prima data. lipseste consistenta. Ganea foarte slab, Ionescu la fel... Sin .. dezamagitor, Valskis s-a mai scos cu golul dar in rest...
recunosc ca am crezut ca nivelul in liga a doua este mult mai slab, ca este suficient sa a stabilitate financiara si nu ai probleme dar s-a dovedit ca nu e asa. Se practica un joc agresiv, bazat pe forta, nu se ofera spatii. Sigur, nivelul tehnic e slabut dar se compenseaza cu celelalte.
in poff jucatorii trebuie sa stranga randurile.

Închis