CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Terminam sezonul regulat cu victorie?

Poll ended at 12 Apr 2014, 09:28

Da
21
91%
Egal
1
4%
Nu
1
4%
 
Total votes: 23

Tuxxy-
membru
membru
Mesaje: 103
Membru din: 07 Apr 2014, 20:51

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de Tuxxy- » 10 Apr 2014, 11:51

sorialis scrie:
Tuxxy- scrie:deci e buna sau nu terasa de langa buzesti? lasati glumele ca sursele mele au credibilitate. Pot sa aflu tot ce misca in romania. Aflu ce mancati, beti , fumati sau "iubiti".
Asta doar cu o cafea buna si un telefon.
Hmmmm..... :)-

Te-am prins, asta si voiam, sa te dai de gol cumva...!!!!! :)( :)( :)(
m-am dat de gol? cu ce sa ma dau? prin faptul ca imi place sa beau o cafea buna sau medie? Tu nu bei cafea? sau tu bei dar cumperi din piata la punga?

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de sorialis » 10 Apr 2014, 13:26

Desi ploua acum in Craiova, ar trebui sa avem vreme bunicica sambata:
prognoza meteo-sambata.JPG

Tuxxyy: daca nu intelegi mesajele, ai putea sa taci macar, si sa nu jignesti, bine?!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 10 Apr 2014, 14:14

Sergyu_costea scrie:Tu te iei dupa ce zic astia pe net. Stai sa vedem ce zice tuxxy ... Ia zi bre , cum e vremea sambata, ce zic sursele?
:laughing: [smile84] [oameni]
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
sorialis
fanatic
fanatic
Mesaje: 4136
Membru din: 11 Iun 2004, 20:20

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de sorialis » 10 Apr 2014, 16:48

Sergyu_costea scrie:Tu te iei dupa ce zic astia pe net. Stai sa vedem ce zice tuxxy ... Ia zi bre , cum e vremea sambata, ce zic sursele?
Haide tuxxxyyy, cu vremea, cum iti spune sursa ta! :up: :up: :up: :up: :up: :up:


Ba, ej'nebun!?
[smile84] [smile84]
Haideti sa demonstram ca putem mai mult ! Istoria, orgoliul, mandria si loialitatea ne obliga!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de romaad » 10 Apr 2014, 17:32

hai sa terecem si la meci, ajunge cu caterinca! Chiar noi am zis ca pe aici discutam de fotbal. iar la asta ne pricepem toti, nu ne trebuie surse. So:
meci inutil, cred ca nici astia de la Mioveni nu deplaseaza prima echipa, asa ca as incerca si unul -doi juniori de la echipa a doua plus jucatorii care nu au adunat minute plus Varga care cred eu are nevoie de mai multe meciuri in picioare ca sa isi dea drumul
Latinovic - Kita, Tomic, Avram, Stania (Velcovici) - Ionescu, Misu - Precup, Caju, Varga - Ivan.
Sigur, nu stiu in ce masura cei trei de la U21 au drept de joc in liga 2,dar daca au, eu i-as incerca!

Avatar utilizator
copaceljr
fanatic
fanatic
Mesaje: 1106
Membru din: 07 Apr 2009, 19:13

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de copaceljr » 10 Apr 2014, 17:45

romaad scrie:hai sa terecem si la meci, ajunge cu caterinca! Chiar noi am zis ca pe aici discutam de fotbal. iar la asta ne pricepem toti, nu ne trebuie surse. So:
meci inutil, cred ca nici astia de la Mioveni nu deplaseaza prima echipa, asa ca as incerca si unul -doi juniori de la echipa a doua plus jucatorii care nu au adunat minute plus Varga care cred eu are nevoie de mai multe meciuri in picioare ca sa isi dea drumul
Latinovic - Kita, Tomic, Avram, Stania (Velcovici) - Ionescu, Misu - Precup, Caju, Varga - Ivan.
Sigur, nu stiu in ce masura cei trei de la U21 au drept de joc in liga 2,dar daca au, eu i-as incerca!
Interesanta formula pe care ai aliniat-o, o singura schimbare as face in ea: Dragu titular in locul lui Varga. E drept ca m-a disperat in turul campionatului prin incercarile esuate de dribling, dar cred ca pustiul nu si-a spus inca ultimul cuvant, talent are cu carul, ii mai trebuie munca si determinare.
Noi 40.000 la un meci, voi intr-un campionat.

sorin107

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de sorin107 » 10 Apr 2014, 18:51

romaad scrie:hai sa terecem si la meci, ajunge cu caterinca! Chiar noi am zis ca pe aici discutam de fotbal. iar la asta ne pricepem toti, nu ne trebuie surse. So:
meci inutil, cred ca nici astia de la Mioveni nu deplaseaza prima echipa, asa ca as incerca si unul -doi juniori de la echipa a doua plus jucatorii care nu au adunat minute plus Varga care cred eu are nevoie de mai multe meciuri in picioare ca sa isi dea drumul
Latinovic - Kita, Tomic, Avram, Stania (Velcovici) - Ionescu, Misu - Precup, Caju, Varga - Ivan.
Sigur, nu stiu in ce masura cei trei de la U21 au drept de joc in liga 2,dar daca au, eu i-as incerca!

interesanta echipa, dar nu cred ca jucam asa. avem jucatori suficienti pentru 2 echipe doar la echipa mare si cei de la echipa a 2-a au avut meci la mijlocul saptamanii. probabil ca vor juca tot cei de la prima echipa.

brac/irimia - kitanovski, tomic, patriche, velcovici - ionescu - precup, caju, ivan, sin - voinea

DoRyN

Gabi Balint

Mesaj de DoRyN » 10 Apr 2014, 21:23

„Meciul cu CS Mioveni nu este unul care să ne intereseze din punct de vedere al play-off-ului, aşa că voi vedea din nou jucătorii care au evoluat mai puţin, inclusiv pe Pleşan, Izvoranu, Adi Ionescu şi mezinul Ivan. Am tot lotul apt, cu excepţia lui Jason Vandelanoitte, care a acuzat mici probleme de sănătate. Sunt mulţumit că am câştigat toate meciurile de până acum şi nici nu am primit gol. Pentru play-off sper să ne schimbăm jocul, dar şi nu şi rezultatele”.

Gabi Balint aşteaptă o invitaţie din partea primarului Lia Olguţa Vasilescu pentru a discuta despre viitorul echipei: „Aştept invitaţia la cafea din partea doamnei primar. Dacă ne face stadion nou în doi ani, ne batem şi noi la titlu, dacă nu, mai amânăm un an”.

http://liga2.prosport.ro/seria-2/campio ... u-12447564

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 10 Apr 2014, 23:28

Foarte interesanta atitudinea asta de Becali. Cum sa spui ca in doi ani te bati la titlu cand tu nu esti sigur nici de promovare. Acest gen de declaratii imi provoaca sila, sa speram ca Olga nu o sa-l inlocuiasca pe Marin la capitolul declaratii de presa si nici nu o sa schimbe antrenorii prin presa. Exact de declaratia asta aveam nevoie, era totusi pacat sa nu le dam un motiv adversarilor sa faca misto de noi cand anul viitor ne batem sa evitam retrogradarea.
Daca are senzatia ca postul de primar al Craiovei ii permite sa puna pe liber jucatori, antrenori si alti oameni... inseamna ca ne-am dus dracu.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de hanky panky » 10 Apr 2014, 23:38

s9k3k3 scrie:Foarte interesanta atitudinea asta de Becali. Cum sa spui ca in doi ani te bati la titlu cand tu nu esti sigur nici de promovare. Acest gen de declaratii imi provoaca sila, sa speram ca Olga nu o sa-l inlocuiasca pe Marin la capitolul declaratii de presa si nici nu o sa schimbe antrenorii prin presa. Exact de declaratia asta aveam nevoie, era totusi pacat sa nu le dam un motiv adversarilor sa faca misto de noi cand anul viitor ne batem sa evitam retrogradarea.
Daca are senzatia ca postul de primar al Craiovei ii permite sa puna pe liber jucatori, antrenori si alti oameni... inseamna ca ne-am dus dracu.
ea nu-i in masura sa puna jucatori pe liber
e o declaratie de suporter
cum si noi ii vrem pe unii dintre ei plecati sau mai stiu eu ce
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 10 Apr 2014, 23:42

Un primar nu are asemenea declaratii indiferent ca e sau nu suporter. Si Ponta e suporterul Stelei, dar nu spune ca daca echipa nu se califica in primavara europeana trebuie sa plece toti.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de hanky panky » 11 Apr 2014, 00:23

Un suporter putin mai mult implicat :)-
Cumva e si "copilul" si ambitia ei
CS nu mai este sereleu cu fotbalisti
este imaginea orasului in joc
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de muttley » 11 Apr 2014, 00:41

hanky panky scrie:Un suporter putin mai mult implicat :)-
Cumva e si "copilul" si ambitia ei
CS nu mai este sereleu cu fotbalisti
este imaginea orasului in joc
hai ma sa terminam cu prostiile. Pai si daca echipa o sa se bata 3 ani la retrogaradare, o exclude din oras ? sau ce face? ca doar ii face ei imaginea de ras.

Interviul Olgutei este simlar cu un interviu al booveanului. Ea a gasit, ea a facut si tot ea ii da afara. Sper sa invete ceva de la Andrici.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de cortinadampezzo » 11 Apr 2014, 08:20

Cand te chinui sa bati Maciuca si Tg. Mures defileaza pe Oblemenco, tu spui ca te bati la titlu.

LiviuB

Re: CS UNIVERSITATEA CRAIOVA - CS Mioveni

Mesaj de LiviuB » 11 Apr 2014, 08:42

Dna primar sa faca stadionul si atat. Sa isi vada de treaba ei

Închis